Zaloguj się, aby obserwować  
Wasylisa145PL

Grafika w grach na PC

3 posty w tym temacie

Mam pytanie delikatne otóż dlaczego producenci gier decydują się na rozwiązania takie że w rekordowych wymaganiach wybierają 4 g ram karty graficzne jak z kumplem sprawdzałem na Dying Light i okazało się że karty graficzne typu np amd r9 m265x tak jest właśnie u mnie daje rade na średnich a w rekordowych u kupla nie ma aż takiej różnicy ale była. Ostatni zauważyłem i w testach gier zauważyłem że to celonowym zabieg na wyciągnięcia kasy z graczy no ale czego się nie robi dla kasy. Może spotka się z ostrą krytykom ale to moje zdanie ale czy minimalne wymagania Wiedzmina 3 nie są zawyżone albo mogą ulec zmianie bo premiera w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 13:39, Wasylisa145PL napisał:

Mam pytanie delikatne otóż dlaczego producenci gier decydują się na rozwiązania takie
że w rekordowych wymaganiach wybierają 4 g ram karty graficzne jak z kumplem sprawdzałem
na Dying Light i okazało się że karty graficzne typu np amd r9 m265x tak jest właśnie
u mnie daje rade na średnich a w rekordowych u kupla nie ma aż takiej różnicy ale była.
Ostatni zauważyłem i w testach gier zauważyłem że to celonowym zabieg na wyciągnięcia
kasy z graczy no ale czego się nie robi dla kasy. Może spotka się z ostrą krytykom ale
to moje zdanie ale czy minimalne wymagania Wiedzmina 3 nie są zawyżone albo mogą ulec
zmianie bo premiera w maju.


Po pierwsze - poszukaj odpowiedniego tematu do podobnych wywodów. U góry strony jest wyszukiwarka.
Po drugie - powielając podobne tematy narażasz się na bardzo krótki pobyt w tej społeczności.
Po trzecie - naucz się zasad pisowni języka polskiego lub przynajmniej sprawdzaj swój tekst przed opublikowaniem. Tego nie da się czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy cierpliwi, ale nie będziemy w kółko powtarzać tego samego. Odezwij się jak nabierzesz ochoty na słuchanie. A póki co BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować