Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekordowe Dying Light z nowym wynikiem sprzedaży i garścią statystyk

24 postów w tym temacie

Ja obstawiam, że teraz Techland w końcu pomyśli o nowym Chromie:) Albo powrót do Call Of Juarez, tylko tym razem dobrze (znaczy jak w Gunsligerze, ale z większym budżetem). Techland generalnie ma sporo marek z potencjałem w portfolio i ja bym nie chciał żeby ciągnęli tylko z Zombie, jak CDP:R z wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2015 o 19:52, KannX napisał:

To teraz niech zrobią/skończą/zaczną pracować na Warhoundem :) Pamięta ktoś tę grę od
Techlandu?


Ja pamiętam. Ale musieliby zacząć praktycznie od nowa, bo prace zawieszono ponad 5 lat temu. Poza tym nie widzę sensu w robieniu tej gry, bo musiałaby bezpośrednio rywalizować z serią Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękny wynik im się zmalował, nic tylko pogratulować.
I jakie moje zdziwienie gdy w oglądanym przeze mnie pierwszym odcinku serialu iZombie zagrywano się w ten właśnie tytuł :)

Techland, oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3200000 sprzedanych kopii nowej marki studia z tego kraju, w którym niedźwiedzie biegają po ulicach, w ciągu 45 dni to wprost rewelacyjny wynik. Sam w Dying Light prędko nie zagram, bo mój sprzęt chyba jej nie udźwignie, ale kiedyś z pewnością sprawdzę ten tytuł, choć zanim to się stanie, to będzie już pewnie dodany do CD-Action :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować