Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Today
 2. zadymek

  Kolejny kraj banuje PUBG

  K, "dzikusy ze wschodu" banują gry. Co w tym dziwnego? Ale pragmatyzm stanowiska wypada docenić Skoro gra nie nauczy młodzieży tępienia niewiernych, to jest bezproduktywną rozrywką - żelazna logika. Ciekawe czy America's Army też jest tam zbanowana
 3. To jeszcze tu https://www.gram.pl/news/2019/03/25/tim-schafer-ze-wsparciem-dla-muzulmanow-na-gdc-2019-pie-lic-bialych-suprematow.shtml by się korekta przydała (i w ciekawe ilu więcej )
 4. Wczoraj
 5. Lewactwo jak zwykle mówi pięknie, brakuje tylko logiki i kontaktu z rzeczywistością. Tolerować mogę każdy kolor skóry, religię czy orientację, ale nie toleruję głupoty. Nie toleruję bzdurnych oskarżeń o rasizm, które działają tylko w jedną stronę - kiedy to biali są be. Nie toleruję wciskania na siłę różnorodności i poprawności w każdą grę czy film, w miejscach, w których nie ma to najmniejszego sensu. Oglądając seriale na Netflixie w ciągu kilku ostatnich tygodni natrafiłem na więcej LGBT i kolorowych, niż sam spotkałem na ulicach przez całe swoje życie. Nie toleruję prób wybielania zachowań chamskich, agresywnych, czy nieprzyzwoitych tylko dlatego, że są elementem innej religii lub kultury. Nie toleruję przepisu, który gwarantuje kobietom określoną minimalną ilość miejsc w ławach sejmowych, dopóki identyczny przepis nie obejmie mężczyzn. Na to, że lewactwo kiedyś przejrzy na oczy, nadziei raczej nie mam. Ale niech sobie zachowają swoją kulawą logikę dla siebie i nie próbują "naprawiać" świata" już więcej.
 6. chomik3109

  Kolejny kraj banuje PUBG

  brawa dla tego Pana! Ponad rok bez Clash Royale. - jak się z czym czujesz?
 7.   Madryt: 193 zabitych, ponad 2000 rannych Paryż: 130 zabitych, między 350 - 368 rannych Manchester: 22 zabitych, koło 200 rannych (chociaż to faktycznie wygląda przy dwóch poprzednich jak statystyka wypadków przy używaniu petard w Sylwestra)   Co do asymilacji - jak niby imigranci mają się zasymilowac, skoro jak tylko się pojawią to lewica pędzi ich przekonywać, że absolutnie nie muszą niczego zmieniać i nic a nic się dostosowywać? W Szwecji nie potrafią (a przynajmniej nei potrafili jeszcze w zeszłym roku) sobie poradzić z kwestią nieletnich żon. Co prawda w ramach szwedzkiego prawa pedofilia jest zakazana i nikt nie pozwoli imigrantowi się ożenić z nieletnią, bo "u mnie tak można", ale jeżeli pedobear sobie wyjedzie na Bliski wschód, tam ożeni z dzieckiem i wróci do Szwecji to wszystko ok, będzie to uznawane. 
 8. Sucharki Artura

  Kolejny kraj banuje PUBG

  No to może niech zbanują grę mobilną Clash Royale skoro ona źle wpływa na młodych dzieci poniżej 12 roku życia i zobaczymy czy da się żyć bez CR, chcę powiedzieć że nie gram w Clash Royale od ponad roku
 9. Czyli jak doić martwego już trupa. Niedawno wyszły remastery poprzednich sezonów, i znowu kolejna reedycja? Cenę lepiej przemilczę.
 10. Przeczytaj cały tekst "Żywe Trupy od TellTale otrzymają kompletne wydanie – zapowiedziano The Walking Dead: The Telltale Definitive Series" na gram.pl
 11. Illidian_Stormrage

  Kolejny kraj banuje PUBG

  Z kałachami po ulicach biegają ale w gry grać nie mogą, żenua...
 12. Przeczytaj cały tekst "Kolejny kraj banuje PUBG" na gram.pl
 13. A w 2012 Rockstar Game pracował nad Rdr 2 
 14. Przeczytaj cały tekst "Rockstar Games już w 2017 roku pracowało nad GTA 6?" na gram.pl
 15. Jeżeli ktoś uważa ten pierdolony bełkot za prawde to musi się solidnie jebnąć w łeb. Nawet nie jest mi żal waszych spierdolonych mózgów. Idźcie dalej ssać pałe SJW i nak***iać głupoty o tym jak muka albo jakieś losowe hasła(które mają inne intencje niż wy sobie k***a wyobrażacie) w internecie są rasistowskie/propagują przemoc Co za czasy japierdole...
 16. Faktycznie, dzięki, słowo "supremaci" bylo użyte w innych polskich artykułach o wypowiedzi Schafera i chyba się zasugerowałem, zaraz to poprawię. 
 17. nawet merytorycznie, ale jest problem tłumaczeniowy, zwolennicy "white supremacy" to nie supremaci, według słownika supremat oznacza zwierzchność, albo władzę papieża nad Kościołem (za sjp.pl). Ludzi tych przyjęło się nazywać "białymi supremacjonistami" (kalekie tłumaczenie, ale i tak lepsze od tego z artykułu)
 18. Zegarek mi sie spieszy ;p dzięki, już poprawione :)
 19. I think this is an informative post and it is very useful and knowledgeable. I really enjoyed reading this post. big fan, thank you! https://fireboyand-watergirl.com/   
 20. Ten akapit o Epic store brzmi bardziej jak artykuł sponsorowany. Peany o tym jak jest rewolucyjny bo rzekomo ma niższą marżę niż konkurencja? Oczywiście wybrano te kilka przykładów gdy cena na Epicu jest trochę niższa, ale w przypadku znakomitej większości cena jest taka sama jak była na steamie, więc proszę mi tu oczu nie mydlić. I jakoś zapomina się o tym jak dużą widoczność gry daje steam w cenie tej marży, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę funkcje wyszukiwania, filtrowania i propozycji ze strony Steam. Tyle fajnych gier znalazłem na Steam, o których nigdy bym nie usłyszał, nawet mimo tego ile śmiecia tam jest.
 21. https://www.youtube.com/watch?v=Fj7Ejp1yfB4
 22. Ostatni tydzień
 23. Ja nie pisałem o zbiorowych gwałtach w Kolonii, lecz o muzułmańskim gangu gwałcicieli z Wielkiej Brytanii. Przez ok. 15 lat zgwałcili około 1400 dziewczynek. Wszyscy o wszystkim wiedzieli, ale nikt nic nie zrobił. Część nic nie robiła z obawy posądzenia o rasizm. Głośno było o tym w mediach polskich czy brytyjskich. Prof. Alexis Jay przygotowała specjalny raport na ten temat, który można przeczytać tutaj: - chrome-extension://oemmndcbldboiebfnladdacbdfmadadm/https://www.rotherham.gov.uk/download/downloads/id/1407/independent_inquiry_cse_in_rotherham.pdf W tym przypadku nie jest to fake news. Ale powiedzenie głośno prawdy (np. że to wina islamu) nie jest samo w sobie szkalowaniem, a jedynie mówieniem co napędza ludzi do takich rzeczy. Różne przypadki należy różnie rozpatrzeć. Niektórzy mogą chcieć śmierci samobójczej myśląc o tłumie dziewic. Zatrucie wody pitnej nie pomogłoby mu w tym. Łatwiej zrobić strzelaninę i w niej zginąć lub się wysadzić. Inni jeszcze jak przypadek Charlie Hebdo to było obrażanie proroka, więc tutaj musiano również dokonać eksterminacji "tradycyjnymi" środkami, bo to oni byli celem, więc też broń biologiczna, zatrucie wody i inne nie wchodzą w grę. Natomiast zwykle chodzi o zrobienie szumu, aby doprowadzić do wewnętrznego konfliktu między muzułmanami a rdzennymi. I niestety często sama społeczność muzułmańska nic nie chce zrobić z terroryzmem, ponieważ np. (LINK: https://www.thesun.co.uk/news/2308529/half-british-muslims-would-not-report-is-supporters/) prawie połowa muzułmanów nie wydałaby terrorysty organom ścigania, co jest wynikiem tragicznym i w tym wypadku trudno jest mówić o stereotypie. Też 40% chce podziału klas ze względu na płeć, a 44%, aby chciałoby, aby szkoły zmuszały dziewczyny do zakładania strojów islamskich. Pewnie o nienawiści do homoseksualistów też często się mówi. Przy takich poglądach trudno mówić jest o asymilacji albo dialogu. Co z tego, że jeden po zamachu powie, że to nie islam jest winny, a drugi obok powie mu, że jednak jest i ma poparcie w hadisie czy koranie? Jak się nie wymusi na muzułmanów samooczyszczenia i reformacji ich islamu w stronę stworzenia europejskiego islamu, to nic dobrego to nie przyniesie. Ale aby to osiągnąć to trzeba mówić jak jest bez owijania w bawełnę. PS. W Europie też dochodziło do zamachów, w których ginęło mnóstwo osób, np. w Madrycie. Pozdrawiam.
 24. "odtwórczyni roli Triss Merigold w Wiedźminie Netfliksa" nie wiadomo jaką role miała zagrać, spekulowano że może to był młoda triss.  
 25. @Święty Judasz W Polsce rozpisywano się na wiele tematów, między innymi o kremlowskich fake newsach jak zbiorowe gwałty w niemieckiej Kolonii które jak się później okazało nie miały nigdy miejsca. Imigranckie gangi gwałcicieli dla mnie są sprawą tego samego rodzaju co żydowskie gangi przerabiaczy chrześcijańskich dzieci na macę - przypadków w których ktoś faktycznie zeznawał o rzekomych zdarzeniach tego typu było w Europie zawsze multum. Wiesz czym jest lepufologia - nauka o przypadkach kontaktu z UFO w którym istotną rolę odgrywały króliki? Brzmi niepoważnie, ale gdy poczyta się te wszystkie raporty rolników którym kosmici ukradli króliki, człowiek zaczyna czuć się dziwnie. Problem z nagłaśnianiem tego typu informacji jest właśnie taki że czym bardziej są nagłaśniane tym więcej, prawie zawsze wysoce wątpliwych raportów się pojawia - jest to zjawisko paniki moralnej którą można świadomie i propagandowo nakręcać i to właśnie robią środowiska prawicowe. Nie ma bowiem dla ludzkich opinii o tym jak wygląda społeczeństwo i społeczne problemy żadna rzeczywistość a jedynie odbiór tejże rzeczywistości przez ludzi, wykreowany przez media. Próbujesz tutaj dowieść karkołomnej tezy że komunikacja medialna działa dokładnie odwrotnie niż w rzeczywistości, czyli że powielanie jakiejś informacji, szczególnie stereotypu etnicznego w sposób rzekomo bezwzględnie piętnujący ich marginalne zachowania miałaby poprawić odbiór tejże mnieszości w oczach ludzi i samodzielnie nie przerodziłoby się w jadowite szkalowanie uprawiane przez grupy prawicowe. W przeciwieństwie do twojego rozówcy nie podjęłąbym się prób obrony Islamu jako ideologii i uznałabym że jest to faktycznie problem z którym świat musi sobie poradzić, ale szkalowanie mniejszości etnicznych i utrudnianie im asymilacji przez tworzenie negatywnych stereotypów jest jedynie wspieraniem oddalania się ich w radykalny islamizm, więc to tradycyjne dolewanie oliwy do ognia na którym korzystają obydwie pozornie zwalczające się strony  - prawica muzułmańska i chrześcijańska. Nie można zapominać że punktem zapalnym który spowodował że Bliski Wschód przestał się laicyzować i odwrócił się z drogi oświeconej na fundamentalistyczną były właśnie krucjaty na Jerozolimę. To samo dzieje się obecnie w Europie, przy pomocy wyinżynierowanej medialnie iluzji "dżihadu" muzułmanów na Europę. Finalnym efektem jest bałkanizacja. A co to oznacza wszyscy wiemy. Odnośnie tak zwanych "zamachów terrorystycznych" to gdyby faktycznie jakieś zorganizowane i niebezpieczne grupy zamachowców chciały zabić jak najwięcej niewiernych, a nie było to dobrze zaplanowane i wynikające z gry wywiadowczej działanie pod publiczkę, nie byłoby nic na przeszkodzie żeby zatruć źródła wody pitnej przy pomocy broni biologicznej albo chemicznej, bo zapewniam że pociągnęłby za dobą śmieć dobryhc kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy "niewiernych". Dlaczego gdy muzułmański terrorysta w Europie gdy wysadza się w tłumie ludzi zabija dwóch, trzech, i rani kilkunastu a gdy taki sam terrorysta w identycznym tłumie wysadza sie w Iraku pozostaje po tym setki trupów?
 26. "Firmy Ravenscourt i Buka Entertainment ogłosiły, że wydana oryginalnie w sierpniu 2107 [...]" a gdzie spoiler alert ? :P
 27. Przeczytaj cały tekst "Redeemer: Enhanced Edition z datą premiery na PC i konsolach" na gram.pl
 28. Współczuję rodzinie dziewczyny. Jej też szkoda, taka młoda.
 1. Załaduj więcej aktywności