Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Niestety kompletnie nie zgadzam się z tą recenzją. Rozpocznijmy od stwierdzenia „chociaż wszyscy aktorzy to nieznane twarze”, stwierdzenie to jest obrazą dla części obsady. Fakt, że całość kadry aktorskiej jest młoda wpływa, że nie grali oni w wielu produkcjach, ale część obsady to po prostu prima sort. Kathryn Newton - Detektyw Pikachu, Trzy Bilboardy, Lady Bird, Wielkie kłamstewka, Supernatural. Nawet jeśli grała mniejsze role to nadal bardzo rozpoznawalne. Rachel Keller - Legion, Sean Berdy - Switch at birth, Grace Victoria Cox - Pod kopułą (protoplasta tego typu seriali). Aktorzy dali radę nie ma co o nich więcej, bo niestety sami fabuły serialu nie uciągną. Podszedłem do tej produkcji kompletnie bez żadnych oczekiwań i to, co otrzymałem wgniotło mnie w fotel... swoją głupotą. Pierwsza rzecz, jaka jest w tym serialu zła to cala jego struktura. Końcówka, z której nic kompletnie nie wynika. To nie powinien być finał sezonu, a co najwyżej półfinał. Kolejnym problemem jest pseudo wyjaśnienie zagadki jak się znaleźli. Cóż w zasadzie to brak wytłumaczenia. Temat ten olano kompletnie, żeby skupić się na fantazjach i sprawach łóżkowych małolatów. W jednym z początkowych odcinku padło założenie, że to może nie być ta ziemia. Wątek ten porzucono i pojawił się dopiero w ostatnim odcinku.  „Trzeba w tym miejscu zaznaczyć, że twórcy unikają odpowiedzi na szereg niewygodnych pytań, tworząc warunki do tego, aby lepiej plotło im się opowieść o powolnej degeneracji norm społecznych, a nie zupełnej, nagłej apokalipsie” - Twórcy unikają odpowiedzi na każde logicznie nasuwające się pytanie w związku z daną sytuacją. Skupili się na rozwijanym wątku socjalizm kontra demokracja.  Okej, przyznałem, że przełożono uwagę na coś innego, tylko że to także nie zostało wykonane poprawnie. Skupiono się głównie na seksie między dzieciakami i kłótniach. Większość postaci jest słabo zarysowana, ma mało czasu, a ich większość nie dość, że nie jest interesująca to wręcz denerwująca. Ich zachowanie to poruszanie się po mgle.   „Czy to będzie taki wielki problem, jeżeli choć JEDEN biały chłopak nie będzie “jockiem”, psychopatą, durniem, albo zabójcą?” -Jest to kompletnie niepoprawny argument. Przede wszystkim prezentowane postacie są archetypami licealistów. Stąd dano wymienionych przez Ciebie typów. Swoją drogą zarzut, że tylko biały jest durny, jest mocno naciągane przez fakt postaci Willa. Odpowiadając jednak na Twoje pytanie — Tak Harry nie jest, żadnym z tych osób. Pomimo zwrotu akcji  związaną z postacią Luke'a jego też bym nie zaliczył do tej kategorii.  Podsumowując w mojej opinii serial ten jest beznadziejny. Poczynając od słabego zarysowania postaci, przez nierównomierne rozłożenie wątków i ominięcie wielu pytań dotyczącego status quo świata, na braku jakichkolwiek rozwiązań wątków kończąc. Jedyne co ratuje ten serial to gra aktorska, ale to jednak za mało. 
 3. Gram.pl

  Mortal

 4. Gram.pl

  Mortal

 5. To nadal coś w rodzaju "The Old Blood", czyli niby spin-off, niby kontynuacja, ale na pewno nie główna "duża" gra. Co do lat osiemdziesiątych - no cóż, to nadal był tylko ruch oporu, a nie regularna armia, która wyzwoli cały świat. To możliwe ;) 
 6. No dobra, ale teraz w zestawie z fifą19 mozna battelfield kupić za 149 ziko, więc takie dwie kultówki na pc to chyba malkontenta usatysfakcjonują
 7. Ostatni tydzień
 8. No nie wiem, po pierwsze nie ma B.J'a, po drugie, lata 80 i naziści? Serio? Ile można się jeszcze bronić przed jednym i tym samym okupantem? To nie jest przecież starożytny Rzym... No nic oby wyszło z tego coś dobrego, a tymczasem czekam na gameplay nowego Wolfa, tego prawdziwego.
 9. Przeczytaj cały tekst "Bliźniaczki Blazkowicz kontra naziści, czyli gameplay-trailer Wolfenstein: Youngblood" na gram.pl
 10. Temat kolejnej gry Ubiklapy przemilczę... Ale taki fejkowy obrazek umiesczac w newsie? Przecież na tym obrazków jest lokacja i operatorka z R6Siege (lol) Poziom na gram.pl spada z każdym dniem...
 11. Sam jesteś nadmiernie polityczny poprawnie. Przecież oczekiwanie by scenarzysta robił pod Twoje oczekiwania bo uwazasz, że biali to dobrzy ludzie to własnie polityczna poprawnośc. To, że kobiety są zazwyczaj porządniejsze to także fakt. Nie widziałem filmu. Po prostu zdziwiło mnie , że w ramach Twoich oczekiwań politycznej poprawności powinien być choc jeden biały Dobry :)
 12. Przeczytaj cały tekst "Recenzja serialu The Society. Netflix dostarcza, chociaż drażni" na gram.pl
 13. Liczby są naprawdę ogromne chyba po tak dobrej sprzedaży w chinach będziemy musieli zapomnieć o Medivalu 3 i total warach nastawionych na zachodni rynek.
 14. Przeczytaj cały tekst "Total War: Three Kingdoms bije rekordy. Chiny motorem napędowym" na gram.pl
 15. Przeczytaj cały tekst "Kodowanie popkultury: wielki skok na kasę" na gram.pl
 16. Twórcy powiedzieli, że Danka oszalała, kiedy zobaczyła czerwoną twierdzę i z tego powodu zignorowała dzwony, więc chyba wspomnienia swojego rodu przyczyniły się do tego kim się stała, a która była wcześniej hamowana przez doradców, a kiedy ci poginęli lub się od niej odsuwali to nikt nie miał nad nią kontroli. W tym wypadku odrzucałbym motyw pochodzenia Jona jako powodu szaleństwa. Jakikolwiek byłby powód to też powinno powinno to być jakoś zarysowane, a to wymagałoby poświęcenia jej więcej czasu w serialu, a to wymagało większej ilości odcinków. A tak to byliśmy skazani na to, co powiedzą twórcy po obejrzeniu odcinka. Chyba nie o to chodzi w serialach czy filmach, aby o takich rzeczach dowiadywać się od twórców.
 17. MisioKGB Co do wyjawienia faktycznego pochodzenia Jona mam swoją teorię, otóż sam fakt nie miał na celu pomóc Jonowi usiąść na tronie Westeros, ale właśnie zaszczuć Danke. Jak ona się o tym dowiedziała to jej paranoja pogłębiła się jeszcze bardziej. By zabezpieczyć swoją pozycję wybrała, jak ona to powiedziała, 'strach' no i tak jakoś wyszło, że prawie wszystkich spaliła. Twórcy powiedzieli, że Danka oszalała, kiedy zobaczyła czerwoną twierdzę i z tego powodu zignorowała dzwony, więc chyba wspomnienia swojego rodu przyczyniły się do tego kim się stała, a która była wcześniej hamowana przez doradców, a kiedy ci poginęli lub się od niej odsuwali to nikt nie miał nad nią kontroli. W tym wypadku odrzucałbym motyw pochodzenia Jona jako powodu szaleństwa. Jakikolwiek byłby powód to też powinno powinno to być jakoś zarysowane, a to wymagałoby poświęcenia jej więcej czasu w serialu, a to wymagało większej ilości odcinków. A tak to byliśmy skazani na to, co powiedzą twórcy po obejrzeniu odcinka. Chyba nie o to chodzi w serialach czy filmach, aby o takich rzeczach dowiadywać się od twórców.
 18. MisioKGB Co do wyjawienia faktycznego pochodzenia Jona mam swoją teorię, otóż sam fakt nie miał na celu pomóc Jonowi usiąść na tronie Westeros, ale właśnie zaszczuć Danke. Jak ona się o tym dowiedziała to jej paranoja pogłębiła się jeszcze bardziej. By zabezpieczyć swoją pozycję wybrała, jak ona to powiedziała, 'strach' no i tak jakoś wyszło, że prawie wszystkich spaliła. Twórcy powiedzieli, że Danka oszalała, kiedy zobaczyła czerwoną twierdzę i z tego powodu zignorowała dzwony, więc chyba wspomnienia swojego rodu przyczyniły się do tego kim się stała, a która była wcześniej hamowana przez doradców, a kiedy ci poginęli lub się od niej odsuwali to nikt nie miał nad nią kontroli. W tym wypadku odrzucałbym motyw pochodzenia Jona jako powodu szaleństwa. Jakikolwiek byłby powód to też powinno powinno to być jakoś zarysowane, a to wymagałoby poświęcenia jej więcej czasu w serialu, a to wymagało większej ilości odcinków. A tak to byliśmy skazani na to, co powiedzą twórcy po obejrzeniu odcinka. Chyba nie o to chodzi w serialach czy filmach, aby o takich rzeczach dowiadywać się od twórców.
 19. Robi sie ciekawie, moj „must have” :)
 20. Przeczytaj cały tekst "Obcy w ArmA 3! Zapowiedziano dodatek Contact" na gram.pl
 21. Path od Exile to genialna gra w której spędziłem Ok 600+ h, tak czy siak nie umywa sie ona do ESO :).
 22. Przeczytaj cały tekst "Path of Exile - ogłoszono datę wydania rozszerzenia Legion" na gram.pl
 23. Przeczytaj cały tekst "Konsola Ouya kończy swój żywot definitywnie, sklep z grami zostanie wkrótce zamknięty" na gram.pl
 24. Świetnie, świetnie, wręcz niesamowicie. Niesamowita uczta dla nostalgicznych serc :) Ohh ile ja bym dał, żeby tak wydali jakiegoś GameBoy'a, ale z grami z Amigi. Ohh Switch by się schował :)
 25. Przeczytaj cały tekst "W objęcia nostalgii ? byliśmy na Pixel Heaven 2019" na gram.pl
 1. Załaduj więcej aktywności