Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Today
  2. Sam jesteś nadmiernie polityczny poprawnie. Przecież oczekiwanie by scenarzysta robił pod Twoje oczekiwania bo uwazasz, że biali to dobrzy ludzie to własnie polityczna poprawnośc. To, że kobiety są zazwyczaj porządniejsze to także fakt. Nie widziałem filmu. Po prostu zdziwiło mnie , że w ramach Twoich oczekiwań politycznej poprawności powinien być choc jeden biały Dobry :)
  3. Przeczytaj cały tekst "Recenzja serialu The Society. Netflix dostarcza, chociaż drażni" na gram.pl
  4. Liczby są naprawdę ogromne chyba po tak dobrej sprzedaży w chinach będziemy musieli zapomnieć o Medivalu 3 i total warach nastawionych na zachodni rynek.
  5. Przeczytaj cały tekst "Total War: Three Kingdoms bije rekordy. Chiny motorem napędowym" na gram.pl
  6. Przeczytaj cały tekst "Kodowanie popkultury: wielki skok na kasę" na gram.pl
  7. Twórcy powiedzieli, że Danka oszalała, kiedy zobaczyła czerwoną twierdzę i z tego powodu zignorowała dzwony, więc chyba wspomnienia swojego rodu przyczyniły się do tego kim się stała, a która była wcześniej hamowana przez doradców, a kiedy ci poginęli lub się od niej odsuwali to nikt nie miał nad nią kontroli. W tym wypadku odrzucałbym motyw pochodzenia Jona jako powodu szaleństwa. Jakikolwiek byłby powód to też powinno powinno to być jakoś zarysowane, a to wymagałoby poświęcenia jej więcej czasu w serialu, a to wymagało większej ilości odcinków. A tak to byliśmy skazani na to, co powiedzą twórcy po obejrzeniu odcinka. Chyba nie o to chodzi w serialach czy filmach, aby o takich rzeczach dowiadywać się od twórców.
  8. MisioKGB Co do wyjawienia faktycznego pochodzenia Jona mam swoją teorię, otóż sam fakt nie miał na celu pomóc Jonowi usiąść na tronie Westeros, ale właśnie zaszczuć Danke. Jak ona się o tym dowiedziała to jej paranoja pogłębiła się jeszcze bardziej. By zabezpieczyć swoją pozycję wybrała, jak ona to powiedziała, 'strach' no i tak jakoś wyszło, że prawie wszystkich spaliła. Twórcy powiedzieli, że Danka oszalała, kiedy zobaczyła czerwoną twierdzę i z tego powodu zignorowała dzwony, więc chyba wspomnienia swojego rodu przyczyniły się do tego kim się stała, a która była wcześniej hamowana przez doradców, a kiedy ci poginęli lub się od niej odsuwali to nikt nie miał nad nią kontroli. W tym wypadku odrzucałbym motyw pochodzenia Jona jako powodu szaleństwa. Jakikolwiek byłby powód to też powinno powinno to być jakoś zarysowane, a to wymagałoby poświęcenia jej więcej czasu w serialu, a to wymagało większej ilości odcinków. A tak to byliśmy skazani na to, co powiedzą twórcy po obejrzeniu odcinka. Chyba nie o to chodzi w serialach czy filmach, aby o takich rzeczach dowiadywać się od twórców.
  9. MisioKGB Co do wyjawienia faktycznego pochodzenia Jona mam swoją teorię, otóż sam fakt nie miał na celu pomóc Jonowi usiąść na tronie Westeros, ale właśnie zaszczuć Danke. Jak ona się o tym dowiedziała to jej paranoja pogłębiła się jeszcze bardziej. By zabezpieczyć swoją pozycję wybrała, jak ona to powiedziała, 'strach' no i tak jakoś wyszło, że prawie wszystkich spaliła. Twórcy powiedzieli, że Danka oszalała, kiedy zobaczyła czerwoną twierdzę i z tego powodu zignorowała dzwony, więc chyba wspomnienia swojego rodu przyczyniły się do tego kim się stała, a która była wcześniej hamowana przez doradców, a kiedy ci poginęli lub się od niej odsuwali to nikt nie miał nad nią kontroli. W tym wypadku odrzucałbym motyw pochodzenia Jona jako powodu szaleństwa. Jakikolwiek byłby powód to też powinno powinno to być jakoś zarysowane, a to wymagałoby poświęcenia jej więcej czasu w serialu, a to wymagało większej ilości odcinków. A tak to byliśmy skazani na to, co powiedzą twórcy po obejrzeniu odcinka. Chyba nie o to chodzi w serialach czy filmach, aby o takich rzeczach dowiadywać się od twórców.
  10. Robi sie ciekawie, moj „must have” :)
  11. Przeczytaj cały tekst "Obcy w ArmA 3! Zapowiedziano dodatek Contact" na gram.pl
  12. Path od Exile to genialna gra w której spędziłem Ok 600+ h, tak czy siak nie umywa sie ona do ESO :).
  13. Przeczytaj cały tekst "Path of Exile - ogłoszono datę wydania rozszerzenia Legion" na gram.pl
  14. Wczoraj
  15. Przeczytaj cały tekst "Konsola Ouya kończy swój żywot definitywnie, sklep z grami zostanie wkrótce zamknięty" na gram.pl
  16. Świetnie, świetnie, wręcz niesamowicie. Niesamowita uczta dla nostalgicznych serc :) Ohh ile ja bym dał, żeby tak wydali jakiegoś GameBoy'a, ale z grami z Amigi. Ohh Switch by się schował :)
  17. Przeczytaj cały tekst "W objęcia nostalgii ? byliśmy na Pixel Heaven 2019" na gram.pl
  18. Spoko tekst. Osiągnięcia kiedyś mnie jarały ale tylko na X360 właśnie. Może dlatego, że nie mam już tyle czasu co kiedyś ?
  1. Załaduj więcej aktywności