Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Today
  2. Spoko tekst. Osiągnięcia kiedyś mnie jarały ale tylko na X360 właśnie. Może dlatego, że nie mam już tyle czasu co kiedyś ?
  3. Przeczytaj cały tekst "Xboksowe osiągnięcia - jak obecna generacja wywróciła do góry nogami cały system" na gram.pl
  4. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzić się z przedmówcami. Swoja drogą, świetny kawałek https://www.youtube.com/watch?v=k1frgt0D_f4 i naprawdę świetnie wpleciony w akcje w trzecim odcinku. I tak jak L-M napisał, najgorsze było zerwanie tych więzi emocjonalnych z bohaterami. Gdyby pewni bohaterzy którzy polegli w królewskiej przystani padli by we wczesniejszych sezonach, to przeżyłbym szok emocjonalny. A tutaj, gdy mój ulubiony bohater spadł w przepaść po prostu wzruszyłem ramionami i nic więcej, żadnego żalu nic. I to było najgorsze w tym sezonie.
  5. Wczoraj
  6. Z jednej strony jestem podjarany, ale z drugiej strony boję się, że jednak nie wypali. Po pierwsze, to nie będzie launcher, który zastąpi pozostałe. Te inne też będą musiały chodzić - w końcu pełnią rolę DRMu Po drugie, boję się, że właściciele pozostałych platform będą sabotować (w końcu GOG 2.0 "zasłaniałby" pozostałe launchery odbierając kanał dla reklam itp.) i będą zmieniać API albo blokować komunikację z GOG 2.0. Po trzecie, zapewne upłynie sporo czasu zanim to wszystko zacznie działać bezproblemowo.
  7. Illidian_Stormrage

Konsole ratują sprzedaż Metro: Exodus

@Tomitechnodrome Gdybyś przeczytał późniejsze wyjaśnienie developera wiedziałbyś również że to bujda wyssana z palca i zaprzeczył jasno i wyraźnie tej bzdurze... Skończ próby wywoływania wojenek bo są dość prymitywne. Epic się pogrąża, myślą że jak ich fortnite dla dzieciarni podbił świat to zniszczą zaraz gigantów takich jak steam czy uplay.
  8. Tomitechnodrome

A ja czytałem że z tego powodu kolejne Metro nie bedzie nigdy na PC tylko na PS5 i nowy X  
  9. Deatheron

Haha, a jeszcze niedawno czytałem jak to cudownie sprzedaje się na Epic Store :D Fakt że nie chcą podawać konkretów o czymś świadczy.
  10. Przeczytaj cały tekst "Konsole ratują sprzedaż Metro: Exodus" na gram.pl
  11. Obejrzałem ostatni sezon i raczej nie nazwałbym tego traumą, bardziej rozmaite zabiegi przyczyniły się do zupełnego zobojętnienia i zerwania więzi emocjonalnych z poszczególnymi bohaterami. Przeszło gładko i zostało zwieńczone jedynie wzruszeniem ramionami, więc na wielu płaszczyznach mogę uznać finał GoT-a za klapę. Zgodzę się z tym, że całość pokazała najlepszy poziom techniczny (szczególnie muzyka), ale jakoś nie ratuje to treści serialu. Co do absurdów - szarża Dothraków faktycznie była debilna, ale też jak cały geniusz taktyczny ostatnich Targaryenów - może gdyby Tywin albo Stannis zrobili coś takiego, to faktycznie byłbym zaskoczony. No i oczywiście ten plot armor dla wielu bohaterów, smoków i wilkorów, plus proceduralnie generowana armia Danki. Może ona też miała moce jak Nocny Król.
  1. Załaduj więcej aktywności