Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. w całości najlepiej wypada element dotąd obcy ekipie Avalanche, czyli bardzo dynamiczna walka z perspektywy pierwszej osoby   Za które odpowiada Id, bo Avalanche w grze odpowiada za otwarty świat a Id za strzelanie i to widać
  3. Przeczytaj cały tekst "Rage 2 - recenzja - Rozpierdziel w martwym świecie" na gram.pl
  4. Today
  5. Zanim coś napiszesz i zrobisz z siebie idiotę, doczytaj o co chodzi. 30 fps jest w cutscenkach i w animacjach fatal blow oraz fatality. Cała reszta gry, czyli momenty w których faktycznie sterujesz postacią lata w 60 fps. Zawsze czytam całego newsa i moje pytanie się nie zmienia. Coś jeszcze błyskotliwego masz do powiedzenia czy masz Cię zgłosić od razu do moderatora po bana? No to przeczytaj jeszcze raz, ale tym razem ze zrozumieniem. Gra chodzi w 60fps, a elementy niegrywalne - animacje, fatality itd, chodzą w 30 fps, Fakt, trochę to nieprzyjemne dla oka jak z płynnej rozgrywki przechodzi gra do animacji w 30fps, ale nijak to nie przeszkadza w grze jako takiej.  A zgłaszaj sobie, zgłaszaj, nie wydaje mi się żebym napisał coś za co "należy się" ban, co najwyżej zrobisz z siebie idiotę po raz drugi :)
  6. Zanim coś napiszesz i zrobisz z siebie idiotę, doczytaj o co chodzi. 30 fps jest w cutscenkach i w animacjach fatal blow oraz fatality. Cała reszta gry, czyli momenty w których faktycznie sterujesz postacią lata w 60 fps. Zawsze czytam całego newsa i moje pytanie się nie zmienia. Coś jeszcze błyskotliwego masz do powiedzenia czy masz Cię zgłosić od razu do moderatora po bana? Tym razem nie doczytałeś ;).
  7. Należałoby zapytać liderów szanownej organizacji ile godzin rocznie poświęcają na rozrywkę filmowa tj programy tv, kino, seriale... dlaczego aż tyle? Czy to oznacza uzależnienie ? :) Lepiej czymś sie zając niż popadać w depresje i zaglądać z okna kto jaki samochód sobie kupił ;).  
  8. Dlaczego usunięto mój awatar?
  9. Przeczytaj cały tekst "F1 2019 na pierwszym gameplay-trailerze z klasycznymi pojazdami F1" na gram.pl
  10. Ot kolejna gra Ubi zrobiona od sztancy. Szkielet pewnie będzie ten sam jak we wszystkich grach Ubi od 10 lat. Mechanikę podbojów z AC Odyssey zamienią na bunty, zdobywanie obozów zamieni się na zdobywanie kryjówek dilerów, a orła zastąpi dron. Do tego oczywiście sklepik z pierdyliardem nowych skórek i inne tego typu kwiatki. I voila! Mamy kolejną grę-usługę!
  11. Przeczytaj cały tekst "Nowe plotki o Watch Dogs 3 - gra ukaże się już w listopadzie?" na gram.pl
  12. O qrwa, pokaźny ten obóz. Trzy namioty, kilkunastu ludzi szykuje się rozmach rodem z GoT. :D
  13. Przeczytaj cały tekst "Nieoficjalne zdjęcia z planu netfliksowego Wiedźmina - obóz i armia Nilfgaardu" na gram.pl
  14. Zanim coś napiszesz i zrobisz z siebie idiotę, doczytaj o co chodzi. 30 fps jest w cutscenkach i w animacjach fatal blow oraz fatality. Cała reszta gry, czyli momenty w których faktycznie sterujesz postacią lata w 60 fps. Zawsze czytam całego newsa i moje pytanie się nie zmienia. Coś jeszcze błyskotliwego masz do powiedzenia czy masz Cię zgłosić od razu do moderatora po bana?
  15. Czemu przyczepiają się tylko do gier? Przecież reklamy puszczane w TV to potok debilizmu, głupoty i kłamstw jakimi raczą nas reklamodawcy, czemu za to się nie zabiorą że jest szkodliwe. Sam na swoim przykładzie mogę z czystym sumieniem powiedzieć że to nie dzięki szkole a dzięki grom nauczyłem się choćby angielskiego. Po za tym czy grając w gry komuś szkodzi? (No moze pomijając przypadek tibia + krzesło xD) Chcą z ludzi zrobić zombie bez emocji? DOM>PRACA>RODZINA... Zero hobby, zero pasji bo przecież: -Ksiażki to wymysł szatana -Gry szkodzą zdrowiu -Seriale ogłupiają Reasumując jeśli chcą coś takiego orzec to niech pierw przeprowadzą badania kiedy granie zmienia się w uzależnienie a kiedy to jest np praca (youtube, streamowanie).
  16. Przeczytaj cały tekst "Światowa Organizacja Zdrowia wkrótce zadecyduje, czy uzależnienie od gier to choroba" na gram.pl
  17. Ameba. Oni się chociaż starają a takie ameby ja wy, tylko komentują i narzekają 
  18. Kolejna ameba. Ty pewnie w życiu nic nie zrobiłeś i zazdrościsz pipo
  19. Ty amebo, bezmózgu jeden. Tu chodzi o groźby śmiercią i nękanie. Uj że płacą, muszą być cierpliwi. 
  20. Zanim coś napiszesz i zrobisz z siebie idiotę, doczytaj o co chodzi. 30 fps jest w cutscenkach i w animacjach fatal blow oraz fatality. Cała reszta gry, czyli momenty w których faktycznie sterujesz postacią lata w 60 fps.
  21. Jeśli to okaże się prawdą to E3 będzie w tym roku nad wyraz soczyste :)
  22. Przeczytaj cały tekst "Plotki o konferencji Microsoftu na E3 2019: Cyberpunk 2077, Gears 5, Halo: Infinite, Age of Empires IV, Fable..." na gram.pl
  23. Przeczytaj cały tekst "Twórcy Mortal Kombat 11 chcą znieść limit 30 klatek na sekundę" na gram.pl
  24. Jak ludzie pograją i sobie przypomną ile trzeba było poświęcić czasu w vanilii co by zdobyć cokolwiek, to szybko odechce im się grać. BTW Czemu mogę pisać posty tylko pod newsami, a z poziomu forum już nie?
  25. Wczoraj
  26. " długo oczekiwany powrót gry/marki, wielbionej w całej galaktyce" ? Ach, jak ja bym chciał żeby to była mowa o marce Freespace :) Pozdrawiam
  1. Załaduj więcej aktywności