Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatni tydzień
  2. Jak w temacie, moi drodzy! W trosce o to, coby inni się nacięli, powodowani sentymentem do kultowego już dubbingu w rzeczonych tytułach ostrzegam! Pomimo dumnej naklejki: "Profesjonalna polska wersja językowa. DUBBING" w grach na chwilę obecną są jedynie dostępne polskie podpisy. Wszystkie głosy są po angielsku. Dystrybutor - CDP - odpowiada, że problem jest im znany i zgłoszony do głównego wydawcy. Dubbing miał być na premierę jako patch do pobrania automatycznego, jednak ze względu na jakieś problemy nie został zaimplementowany. Niby ma to być jak najszybciej... Ale konkretnej daty brak. Tak więc, jeśli chcieliście usłyszeć na konsoli Fronczewskiego, Kobuszewskiego, Zborowskiego i innych - radzę wstrzymać się z zakupem, bo ponad połowa przyjemności odpada z grania. A mimo wszystko to nie jest mały wydatek...
  3. Witam jako ,że nie ujrzałem na tym forum tematu o najnowszym Call of Duty więc tworzę nowy.Jak już wszyscy pewnie wiedzą 25 Października premiera gry i razem z nią różne opinie.No i w tym problem, rzadko kupuje gry ale ta mnie zainteresowała dość mocno również dzięki temu że jest rozwinięty tryb Multiplayer. No ale jakbym miał kupić to muszę wiedzieć czy to będzie tego warte bo szczerze mówiąc nigdy nie kupowałem gry tuż po premierze po tak dużej cenie zwykle czekam z pół roku do roku aż trochę spadnie cena.A jak wszyscy już zdążyli zauważyć w ostatnich latach wypuszczono dużo bubli typu AAA czyli gier ,które miały być hitami a się okazały wielka porażką.Więc zanim podejmę decyzję muszę zaczerpnąć trochę info na ten temat.Jakbym mógł prosić o jakieś porady tych co już wiedzą coś o tej grze?
  4. Wcześniej
  5. Jako Błazen Korwin sprawdza się świetnie tyle że nie mam na myśli Stańczyka tylko Jokera. Weselej więc raczej nie będzie.
  6. KrzysztofMarek

Witajcie na nowym forum gram.pl!

Informacje o połączeniu spółek są dwie, jedna tutaj, https://www.gram.pl/informacje/polaczenie-spolek druga w Regulaminie, który każdy powinien przeczytać. Do innych informacji nie dotarłem. Historii swoich zakupów też nie znalazłem. Może kiedyś coś jeszcze będzie dostepne
  7. Taaaa... Ja, wbrew niektórym sugestiom, nie zmarnowałem głosu. Moi faworyci nie zdobyli władzy i nie będę się wstydził, ze na nich głosowałem. Nie będzie też lepiej ( i nie byłoby, choćby PO czy SLD zdobyło wszystkie głosy, które przypadły Korwinistom), za to na pewno będzie trochę weselej.
  8. To śmiech przez łzy. Ja się wczoraj po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów napiłem.
  9. To jednak zbyt duża generalizacja uprawionych do głosowania jest 30.000.000 milionów. Udział w wyborach wzięło 18.300.000 z czego na pis głosowało 43,6% czyli (o ile się gdzieś nie walnąłem w wyliczeniach) z tych 18.300.000 na pis głosowało 7.554.900 osób. Czy te pozostałe 11.700.000 uprawionych do głosowania (którzy na wybory nie chodzą) to kretyni ? , nie sposób obiektywnie tego stwierdzić. Niestety ilość osób głosujących na pis zwiększyła się od czasu ostatnich wyborów z 4.500.000 do 7.554.900 osób. Także odgórne stwierdzenie że większość Polaków to barany to spore nadużycie
  10. A fe, jaki tak komunizm. Teraz będzie silne przywództwo ( oczywiście Prezesa, jak by się kto pytał, nie jakiś tam kult jednostki) i solidarność społeczna (zamiast zwykłego socjalizmu) i mamy zupełnie nową jakość! Młodzi dostaną brak podatku (i mniejsze emerytury, zresztą i tak za 40 lat będą emerytury "obywatelskie"), starym da się 13 może i 14 emeryturę i wszyscy będą zadowoleni. Demokracja też będzie, sami widzicie, ze jeszcze piszę...
  11. Cóż mogę powiedzieć części wyborców podoba się komunizm. Widać 50 lat PRL-u to za mało muszą odczuć go jeszcze raz na własnej skórze.
  12. Jeśli wyniki się potwierdzą, to... będziemy dalej żyli w ciekawych czasach. Możliwe nawet będą powtórne wybory, ale szansa na to jest nikła. Po prostu ci. którzy zostaną posłami nie będą chcieli poddać się ponownej weryfikacji społeczeństwa.
  13. Mamy demokrację. Oczywiście, ktoś musi demokracją sterować, bo inaczej będzie bezhołowie, a nie demokracja. Demokracja, ta prawdziwa, sprawdziła się tylko w Szwajcarii. A nasza... najpierw ściągnięto pieniądze od ludzi, potem dano im 500+, 13 emerytura i tak dalej, stado baranów dało się przekupić ich własnymi pieniędzmi. To czego ci ludzie mogą chcieć jeszcze? Już pojutrze zobaczymy, czego chcą najbardziej. A, byłbym zapomniał. Głupich jest więcej, niż mądrych, jaką mają przewagę liczebną, to zobaczymy właśnie pojutrze. Co do gramsajtów - nie mam pojęcia. Nie widzę takiej możliwości.
  14. Z całym szacunkiem ale mam już po dziurki w nosie tej filozofii rodem z piosenek Ryszarda Rynkowskiego" /...Wypijmy za błędy, za błędy na górze.../". Cztery lata rządów obecnej władzy pokazały dobitnie czym się kończy olewanie wyborów, głosowanie dla beki, na Twardowskiego itp. itd. Gołym okiem widać różnice między rządami księcia z pewnej dzielnicy Warszawy od chociażby pierwszej z brzegu partii dajmy na to PO. Ale nie Polacy dalej nie będą chodzić na wybory i dalej będą czekać na cud. Że zjawi się rycerz na białym koniu i zaprowadzi dobrobyt jak np. w Szwajcarii. I nie żeby nie było że PO to ach i och ale jak mam do wyboru obecną władzę i inną opcję to jednak wolę wybrać inną opcję. Władza jest taka jakiej władzy chcą obywatele. A skoro tak to obecne rządy są odzwierciedleniem marzeń o władzy Polaków. Ps. Gramsajty jeszcze dychają ?
  15. Zmarnowany głos jest tylko wtedy kiedy głosujesz na partię - bo niestety w Polsce głosujemy na partie - z programem której się nie zgadzasz, lub w przypadku partii rządzącej z której działaniami się nie zgadzasz.
  16. Być może. Ale na kogo miałbym głosować? Na PiS? Odpada. PO? Jeszcze gorzej. Na PSL? A co mnie z nimi łączy? Na SLD z Wiosną? Za nowocześni, ja jestem z innej epoki. Właściwie - to nic mnie z tymi partiami nie łączy, z Korwinem też. Ale z Korwinem najmniej mnie dzieli. No, i, jak napisałem, mam dwa ważne powody.Jest jakaś, choć przyznaję, że mizerna, szansa, że przekroczą te magiczne 5%. Wtedy będę chichotał, bo będzie zabawniej.
  17. 1) Czyli zmarnowany głos 2) Dawno przestał być zabawny jak i jego formacja od 7:44 PRZEGLĄD SPOTÓW WYBORCZYCH EUROPARLAMENT - Strzał z Dvpska #15
  18. KrzysztofMarek

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

Teraz nie bardzo wiadomo kiedy i która rocznica wypada. Może 13 listopada będzie druga rocznica podpisania umowy połączenia spółek, czyli jakby nowe narodziny gram.pl, może trzeba będzie liczyć od powstania nowego forum, a może od samego początku? Może od dnia, w którym zakończy się restrukturyzacja? Obawiam się, że wszyscy władcy tego forum są zajęci czymś zupełnie innym, niż losami forum. Nawet Muradina rzadko widać. No cóż, za rok, czy dwa to wszystko będzie jasne...
  19. Idę, oczywiście, że idę. Będę głosował na partię Korwina. Mam ku temu dwa, bardzo ważne powody: 1. Za mojego życia nie dojdą do WŁADZY , to i nie będę musiał się wstydzić, ze na nich głosowałem. 2. Gdyby jednak jakimś cudem doszli do władzy, to na pewno nie będzie gorzej (lepiej też nie!), ale na pewno będzie weselej.
  20. kindziukxxx

Bywaj :), A mnie własnie natchnęło że gram właśnie obchodzi kolejne urodziny i nie znalazłem żadnego newsa czy informacji o kolejnej rocznicy, a pomyśleć że wcześniej były tak fajnie obchodzone.
  21. I Jak forumowicze idziecie głosować ?
  22. kerkas

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

Od 23 sierpnia zmieniłem stan cywilny i jestem szczęśliwym żonkosiem. Ps. Dzięki na dobre rady odnośnie płci pięknej.
  23. Bumber

Forumowa Mafia

Hej starzy wyjadacze! Temat chyba umarł śmiercią naturalną. Szkoda! Do tej pory wspominam wszystkie chwile spędzone z FM. Kultura pisania zanika, coraz mniej czasu na wszystko, forum umiera... chyba za dużo kataklizmów, żeby ten wątek mógł przetrwać
  24. Po nastu latach napiszę sobie ostatni wpis na forum w Loży właśnie. Jakoś tak najmilej mi się tutaj witało, z pożegnaniem jest podobnie
  25. kindziukxxx

Żyjemy, żyjemy, ale można też stwierdzić że bardziej jest to stagnacja by nie rzecz wegetacja...
  26. officially4h

EA Download Manager

mines doing something simular whe i go to install a expansoin pack it says that i need to update my game first so i try to update my game and it says it cant connect to the ea download manager and i have origin installed on ny computer if anyone can help plz try and help me
  27. Karfein

Forum umiera? - może czas na zmiany

Dawno nie pisałem na forum, o wiele bardziej interesowały mnie GramSajty zawsze. Szczególnie że przez nie żonę poznałem Rzecz jasna, to na bank nie jedyny powód, ale z mojej perspektywy wygląda to tak, że ludzie przestawali używać GramSajtów głównie przez błędy techniczne - ja się nauczyłem posty pisać wpierw w Notatniku, a potem tylko kopiuj/wklej. Jak ktoś pisał godzinę czy dwie tylko po to, by jakiś randomowy refresh miał to sprzątnąć, to nie dziwota, że uciekał na inne stabilne platformy. Sam też chciałem czasem dodać jakąś nową grę do aktualnie ogrywanych, ale brakowało nowszych platform, więc i ta funkcjonalność przestała mieć sens na GS-ach. No a na dzień dzisiejszy to już chyba mija kilka lat, odkąd udało mi się na nie zalogować (teraz to mi się nawet już nie wczytują w ogóle). Jeśli więc przywrócicie GS-y i zadba się o to, żeby przynajmniej były technicznie dopracowane i aktualizowane (nawet delikatnie), to podejrzewam, że to może pyknąć. Nawet jeśli wielu już poszło w swoje domeny, pisanie pro i takie tam, może z nostalgii tutaj pisywać. Albo zrobić sobie spin-off blog.
  1. Załaduj więcej aktywności