Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Today
  2. Ten moment, kiedy przekroczyłeś już punkt krytyczny żenady, ale nadal przyspieszasz.
  3. Ale wiesz że darmowy Assassin's Creed jest tylko na Uplay? Na platformie Steam wciąż kosztuje 119,90zł
  4. Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed Unity zbombardowane na Steam pozytywnymi recenzjami" na gram.pl
  5. Sucharki Artura

Kolejny kraj banuje PUBG

brawa dla tego Pana! Ponad rok bez Clash Royale. - jak się z czym czujesz? Dobrze się czuje, ale i tak lepszy od tego jest Brawl Stars, może kiedyś powrócę do Clash Royale, grałem w Clash of Clans też  
  6. Sucharki Artura

Kolejny kraj banuje PUBG

7. Wczoraj
  8. No jeszcze pierwszy Xbox miał trochę gier co bym ograł, 360 pożyczyłem dla 2 tytułów. Co do XOne mam podobne zdanie dla normalnego konsumenta konsola jest nie opłacalna jak się ma W10. Praktycznie wszystkie tytuły już odpalimy na PC. Żadnej znaczącej  gry nie wydali w 2018 jak pamiętam i w 2019 ma być podobnie. Nie powiem podobało mi się co zrobili bo zagrałem w kilka gierek co mnie interesowały, ale konsoli bym od zielonych nie kupił. Fanem ich nie jestem, ale jak bym był to bym się trochę wnerwił. Nie ufam im za szybko skreślili nowego xboxa na korzyść W10 i swojego sklepiku. W sumie na 360 też dość szybko mieli wywalone jojca. Ciekawe po jakim czasie zaciukają nadchodzącą Scarlett.
  9. Sokk

Kolejny kraj banuje PUBG

https://www.bananki.pl/event/
  10. Nie chcę GoW na PS4. Nie lubię tej gry. Nie podoba mi się. Xbox już pomijając fakt że osiągnął dno  wydawnicze, to nie ma ani jednej gry w którą chciałbym grać. Dla mnie xbox jest przeciwieństwem czerpania przyjemności z grania. Jest synonimem dziadostwa i tandety. Może się to zmieni w przyszłości,  ale dzisiaj , i od 6 lat  xbox i jego gry, to dno z przepaścią. 
  11. Przeczytaj cały tekst "Bloodborne na PC, Gears of War na Switchu, a Zelda na Xboksie?" na gram.pl
  12. Cieszę się, bo porzuciłem grę ze względu na poziom trudności :D teraz bardzo chętnie do niej wrócę i zacznę od samego początku (choć wcale daleko nie zaszedłem) :)
  13. Ostatni tydzień
  14. Przeczytaj cały tekst "Cuphead — przerywniki filmowe i polska wersja językowa w najnowszej aktualizacji gry" na gram.pl
  15. Tego trupa znowu reanimują ? Dali by Normalny krajobraz w DLC a nie ciemne lokacje i świat.. czemu takie ciemne? Bo FATALNĄ jakość tekstur w ciemnych lokacjach trudniej dostrzec.
  16. Przeczytaj cały tekst "Two Worlds II z finalnym rozszerzeniem jeszcze w tym roku - pierwsze konkrety DLC Shattered Embrace" na gram.pl
  17. Gry i tak nie kupię, ale trailer jest jednym z najlepszych.
  18. zadymek

Kolejny kraj banuje PUBG

K, "dzikusy ze wschodu" banują gry. Co w tym dziwnego? Ale pragmatyzm stanowiska wypada docenić Skoro gra nie nauczy młodzieży tępienia niewiernych, to jest bezproduktywną rozrywką - żelazna logika. Ciekawe czy America's Army też jest tam zbanowana
  19. To jeszcze tu https://www.gram.pl/news/2019/03/25/tim-schafer-ze-wsparciem-dla-muzulmanow-na-gdc-2019-pie-lic-bialych-suprematow.shtml by się korekta przydała (i w ciekawe ilu więcej )
  20. Lewactwo jak zwykle mówi pięknie, brakuje tylko logiki i kontaktu z rzeczywistością. Tolerować mogę każdy kolor skóry, religię czy orientację, ale nie toleruję głupoty. Nie toleruję bzdurnych oskarżeń o rasizm, które działają tylko w jedną stronę - kiedy to biali są be. Nie toleruję wciskania na siłę różnorodności i poprawności w każdą grę czy film, w miejscach, w których nie ma to najmniejszego sensu. Oglądając seriale na Netflixie w ciągu kilku ostatnich tygodni natrafiłem na więcej LGBT i kolorowych, niż sam spotkałem na ulicach przez całe swoje życie. Nie toleruję prób wybielania zachowań chamskich, agresywnych, czy nieprzyzwoitych tylko dlatego, że są elementem innej religii lub kultury. Nie toleruję przepisu, który gwarantuje kobietom określoną minimalną ilość miejsc w ławach sejmowych, dopóki identyczny przepis nie obejmie mężczyzn. Na to, że lewactwo kiedyś przejrzy na oczy, nadziei raczej nie mam. Ale niech sobie zachowają swoją kulawą logikę dla siebie i nie próbują "naprawiać" świata" już więcej.
  21. chomik3109

Kolejny kraj banuje PUBG

brawa dla tego Pana! Ponad rok bez Clash Royale. - jak się z czym czujesz?
  22.   Madryt: 193 zabitych, ponad 2000 rannych Paryż: 130 zabitych, między 350 - 368 rannych Manchester: 22 zabitych, koło 200 rannych (chociaż to faktycznie wygląda przy dwóch poprzednich jak statystyka wypadków przy używaniu petard w Sylwestra)   Co do asymilacji - jak niby imigranci mają się zasymilowac, skoro jak tylko się pojawią to lewica pędzi ich przekonywać, że absolutnie nie muszą niczego zmieniać i nic a nic się dostosowywać? W Szwecji nie potrafią (a przynajmniej nei potrafili jeszcze w zeszłym roku) sobie poradzić z kwestią nieletnich żon. Co prawda w ramach szwedzkiego prawa pedofilia jest zakazana i nikt nie pozwoli imigrantowi się ożenić z nieletnią, bo "u mnie tak można", ale jeżeli pedobear sobie wyjedzie na Bliski wschód, tam ożeni z dzieckiem i wróci do Szwecji to wszystko ok, będzie to uznawane. 
  23. Sucharki Artura

Kolejny kraj banuje PUBG

No to może niech zbanują grę mobilną Clash Royale skoro ona źle wpływa na młodych dzieci poniżej 12 roku życia i zobaczymy czy da się żyć bez CR, chcę powiedzieć że nie gram w Clash Royale od ponad roku
  24. Czyli jak doić martwego już trupa. Niedawno wyszły remastery poprzednich sezonów, i znowu kolejna reedycja? Cenę lepiej przemilczę.
  25. Przeczytaj cały tekst "Żywe Trupy od TellTale otrzymają kompletne wydanie – zapowiedziano The Walking Dead: The Telltale Definitive Series" na gram.pl
  26. Illidian_Stormrage

Kolejny kraj banuje PUBG

Z kałachami po ulicach biegają ale w gry grać nie mogą, żenua...
  27. Przeczytaj cały tekst "Kolejny kraj banuje PUBG" na gram.pl
  1. Załaduj więcej aktywności