Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Today
  3. Cieszę się, bo porzuciłem grę ze względu na poziom trudności :D teraz bardzo chętnie do niej wrócę i zacznę od samego początku (choć wcale daleko nie zaszedłem) :)
  4. Wczoraj
  5. Przeczytaj cały tekst "Cuphead — przerywniki filmowe i polska wersja językowa w najnowszej aktualizacji gry" na gram.pl
  6. Tego trupa znowu reanimują ? Dali by Normalny krajobraz w DLC a nie ciemne lokacje i świat.. czemu takie ciemne? Bo FATALNĄ jakość tekstur w ciemnych lokacjach trudniej dostrzec.
  7. Przeczytaj cały tekst "Two Worlds II z finalnym rozszerzeniem jeszcze w tym roku - pierwsze konkrety DLC Shattered Embrace" na gram.pl
  8. Gry i tak nie kupię, ale trailer jest jednym z najlepszych.
  9. zadymek

Kolejny kraj banuje PUBG

K, "dzikusy ze wschodu" banują gry. Co w tym dziwnego? Ale pragmatyzm stanowiska wypada docenić Skoro gra nie nauczy młodzieży tępienia niewiernych, to jest bezproduktywną rozrywką - żelazna logika. Ciekawe czy America's Army też jest tam zbanowana
  10. To jeszcze tu https://www.gram.pl/news/2019/03/25/tim-schafer-ze-wsparciem-dla-muzulmanow-na-gdc-2019-pie-lic-bialych-suprematow.shtml by się korekta przydała (i w ciekawe ilu więcej )
  11. Ostatni tydzień
  12. Lewactwo jak zwykle mówi pięknie, brakuje tylko logiki i kontaktu z rzeczywistością. Tolerować mogę każdy kolor skóry, religię czy orientację, ale nie toleruję głupoty. Nie toleruję bzdurnych oskarżeń o rasizm, które działają tylko w jedną stronę - kiedy to biali są be. Nie toleruję wciskania na siłę różnorodności i poprawności w każdą grę czy film, w miejscach, w których nie ma to najmniejszego sensu. Oglądając seriale na Netflixie w ciągu kilku ostatnich tygodni natrafiłem na więcej LGBT i kolorowych, niż sam spotkałem na ulicach przez całe swoje życie. Nie toleruję prób wybielania zachowań chamskich, agresywnych, czy nieprzyzwoitych tylko dlatego, że są elementem innej religii lub kultury. Nie toleruję przepisu, który gwarantuje kobietom określoną minimalną ilość miejsc w ławach sejmowych, dopóki identyczny przepis nie obejmie mężczyzn. Na to, że lewactwo kiedyś przejrzy na oczy, nadziei raczej nie mam. Ale niech sobie zachowają swoją kulawą logikę dla siebie i nie próbują "naprawiać" świata" już więcej.
  13. chomik3109

Kolejny kraj banuje PUBG

brawa dla tego Pana! Ponad rok bez Clash Royale. - jak się z czym czujesz?
  14.   Madryt: 193 zabitych, ponad 2000 rannych Paryż: 130 zabitych, między 350 - 368 rannych Manchester: 22 zabitych, koło 200 rannych (chociaż to faktycznie wygląda przy dwóch poprzednich jak statystyka wypadków przy używaniu petard w Sylwestra)   Co do asymilacji - jak niby imigranci mają się zasymilowac, skoro jak tylko się pojawią to lewica pędzi ich przekonywać, że absolutnie nie muszą niczego zmieniać i nic a nic się dostosowywać? W Szwecji nie potrafią (a przynajmniej nei potrafili jeszcze w zeszłym roku) sobie poradzić z kwestią nieletnich żon. Co prawda w ramach szwedzkiego prawa pedofilia jest zakazana i nikt nie pozwoli imigrantowi się ożenić z nieletnią, bo "u mnie tak można", ale jeżeli pedobear sobie wyjedzie na Bliski wschód, tam ożeni z dzieckiem i wróci do Szwecji to wszystko ok, będzie to uznawane. 
  15. Sucharki Artura

Kolejny kraj banuje PUBG

No to może niech zbanują grę mobilną Clash Royale skoro ona źle wpływa na młodych dzieci poniżej 12 roku życia i zobaczymy czy da się żyć bez CR, chcę powiedzieć że nie gram w Clash Royale od ponad roku
  16. Czyli jak doić martwego już trupa. Niedawno wyszły remastery poprzednich sezonów, i znowu kolejna reedycja? Cenę lepiej przemilczę.
  17. Przeczytaj cały tekst "Żywe Trupy od TellTale otrzymają kompletne wydanie – zapowiedziano The Walking Dead: The Telltale Definitive Series" na gram.pl
  18. Illidian_Stormrage

Kolejny kraj banuje PUBG

Z kałachami po ulicach biegają ale w gry grać nie mogą, żenua...
  19. Przeczytaj cały tekst "Kolejny kraj banuje PUBG" na gram.pl
  20. A w 2012 Rockstar Game pracował nad Rdr 2 
  21. Przeczytaj cały tekst "Rockstar Games już w 2017 roku pracowało nad GTA 6?" na gram.pl
  22. Jeżeli ktoś uważa ten pierdolony bełkot za prawde to musi się solidnie jebnąć w łeb. Nawet nie jest mi żal waszych spierdolonych mózgów. Idźcie dalej ssać pałe SJW i nak***iać głupoty o tym jak muka albo jakieś losowe hasła(które mają inne intencje niż wy sobie k***a wyobrażacie) w internecie są rasistowskie/propagują przemoc Co za czasy japierdole...
  23. Faktycznie, dzięki, słowo "supremaci" bylo użyte w innych polskich artykułach o wypowiedzi Schafera i chyba się zasugerowałem, zaraz to poprawię. 
  24. nawet merytorycznie, ale jest problem tłumaczeniowy, zwolennicy "white supremacy" to nie supremaci, według słownika supremat oznacza zwierzchność, albo władzę papieża nad Kościołem (za sjp.pl). Ludzi tych przyjęło się nazywać "białymi supremacjonistami" (kalekie tłumaczenie, ale i tak lepsze od tego z artykułu)
  25. Zegarek mi sie spieszy ;p dzięki, już poprawione :)
  26. I think this is an informative post and it is very useful and knowledgeable. I really enjoyed reading this post. big fan, thank you! https://fireboyand-watergirl.com/   
  27. Ten akapit o Epic store brzmi bardziej jak artykuł sponsorowany. Peany o tym jak jest rewolucyjny bo rzekomo ma niższą marżę niż konkurencja? Oczywiście wybrano te kilka przykładów gdy cena na Epicu jest trochę niższa, ale w przypadku znakomitej większości cena jest taka sama jak była na steamie, więc proszę mi tu oczu nie mydlić. I jakoś zapomina się o tym jak dużą widoczność gry daje steam w cenie tej marży, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę funkcje wyszukiwania, filtrowania i propozycji ze strony Steam. Tyle fajnych gier znalazłem na Steam, o których nigdy bym nie usłyszał, nawet mimo tego ile śmiecia tam jest.
  28. https://www.youtube.com/watch?v=Fj7Ejp1yfB4
  1. Załaduj więcej aktywności