Tablica osiągnięć


Lubiane posty

Zawartość z największą liczbą reputacji od 12/07/16 Wszystko

 1. 5 points
  Witajcie drodzy Gramowicze i Gramowiczki! Witajcie na naszym nowym, miejmy nadzieję lepszym forum. Forum, które zdecydowaliśmy się oddać w wasze ręce w jeszcze dość surowym stanie, choć już teraz posiada ono bardzo wiele, postulowanych od długiego czasu funkcji. Potraktujcie jego obecny kształt jako swoisty szkielet, który obudujemy nowymi elementami i funkcjami. Poprzedni mechanizm nie spełniał naszych – więc finalnie Waszych – oczekiwań, a próby naprawienia starego forum okazały się zbyt czasochłonne i mało efektywne. Dlatego postanowiliśmy zastosować politykę „grubej kreski” i zrobić wszystko od nowa. Dzięki temu wreszcie będziemy dysponować stabilną platformą o modułowej konstrukcji, pozwalającą na szybkie wprowadzanie zmian, czy rozbudowę lub dodawanie nowych funkcji. Spora część z nich (jak np. ciemna skórka i feed najnowszych wątków) pojawi się już wkrótce, nad innymi natomiast podyskutujemy tutaj z Wami. Póki co postawiliśmy na minimalizm i funkcjonalność, ale oczywiście to jaki kształt przyjmie forum zależy od Was. Tym razem naprawdę. Teraz jest to wykonalne. Weterani nie powinni się obawiać utraty rang, czy postów. Na nowy mechanizm przenieśliśmy całą naszą i Waszą historię – konta, wątki, posty, zdjęcia… W tym też momencie zwracamy się do Was z ogromną prośbą. Zdajemy sobie sprawę, że mimo testów wciąż mogą tkwić gdzieś ukryte błędy, więc… Testujcie, raportujcie, sugerujcie, chwalcie, krytykujcie… Każdy raport o wykrytym na tym wczesnym etapie błędzie jest na wagę złota. Jeśli cokolwiek chcielibyście zmienić, poprawić, ulepszyć, czy dodać – piszcie śmiało! Co jakiś czas na pewno pojawi się też specjalny wątek poświęcony dyskusji na temat poszczególnych elementów składowych forum, czy też głosowania, jeśli uznacie, że kilka rozwiązań ma podobny potencjał. Dziękujemy za cierpliwość, przepraszamy za wszystkie wcześniejsze problemy oraz niedogodności i… Jeszcze raz zapraszamy na nowe gramowe forum!
 2. 3 points
  Teraz się obudziliście? "Lekko" za późno...
 3. 1 point
  Też mam taką nadzieję. Trzeba było paru zmian, ale mam wrażenie, że wreszcie wszystko ruszyło w kierunku, którego chciałem od początku.
 4. 1 point
  Uwaga, małe wyjaśnienia: Z racji, że mamy tutaj nowy system "karmy", statusy wbijają się nieco inaczej. Zapewne z Moderatorami będziemy to wyjaśniać Wam niedługo, ale ze względu na zmiany, niektórzy użytkownicy dostali pewnego rodzaju awans, który pozwala na zmianę z Sekretarza na WT. Po prostu - zamiast Stachanowca czy "Własny Tytuł" dostają Sekretarza i możliwość zmiany statusu na dowolny przez siebie wybrany. To tylko tyle w temacie offtopu. Wracamy do tematu
 5. 1 point
  Miki... widzisz to co ja widzę ? Forum zmieniło formę. Po roku czasu buahauhauhauh ale mają zapłon. Lepszy rydz niż nic. Lepiej późno niż później albo lepiej późno niż wcale. Aż musiałem nabić punkciora. ]:->
 6. 1 point
  Po wejściu w dowolny temat zostaję przekierowany na jego pierwszą stronę, a nie ostatnią. Trochę to niewygodne.
 7. 1 point
  Każda platforma zgrywa ci kompletną grę na twój dysk twardy, z reguły do własnego katalogu, w którym gdzieś są trzymane gry. Skopiuj zawartość folderu z grą jako backup na HDD lub płytę i tyle. Co prawda gra będzie wymagała i tak odpalenia przez platformę cyfrową (bo musi), ale sprawdzi pliki, stwierdzi, że wszystko jest (po skopiowaniu z backupu) i nic nie będzie instalować. Taka "procedura" zajmuje 5 minut. No chyba, że w międzyczasie pojawi się jakaś aktualizacja, to ją dociągnie.