GramForumAdmin

DEV Gram.pl
 • Zawartość

  0
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O GramForumAdmin

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. GramForumAdmin

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Po to, aby nie "męczyć się" już z grami na PC. Ja na przykład kupiłem X360 głównie po to, aby móc już przestać inwestować w swojego PC (konkretniej po to aby wymienić go też na mac''a, ale to już inna sprawa). Teraz mam jedną konsolkę podpiętą do dużego TV i niczym się nie martwię. Gdy wychodzi nowa gra, mam pewność, że będzie u mnie wyglądać tak jak życzyli sobie tego twórcy, a nie tak jak da rade mój komputer. Odpadają mi też jakiekolwiek problemy z działaniem gier. Na Xbox Live! zawsze widze moich znajomych, wiem w co teraz grają i mogę się do nich przyłączyć jednym klikiem (of korz w zależności od gry, ale chodzi o ideę). Co do Playstation 3, to ja osobiście narazie nie widze sensu kupowania tej konsoli. Żadna gra aktualnie nie jest warta aż tylu moich pieniążków. Natomiast nie wykluczone, że w przyszłości PS3 w mojej ogólnej ocenie przegoni X360 i wtedy wymienię jeden system na drugi. Dla mnie bardziej liczy się ogólny fun jaki daje urządzenie a nie logo producenta.
 2. Nie offtopicujmy może bardziej niż to konieczne, ale takie info znajdziesz na moim gramsajcie (he he, taka mała reklama)
 3. Nie zalogowało Cię do panelu, ponieważ i ja nie mam tam dostępu ;) ponieważ nie jestem już pracownikiem gram.pl Nie ma za co, przecież to nie Twoja Wina. To raczej ja mogę podziękować, że nie wykorzystałeś tego błedu w systemie aby narozrabiać na moje konto. Teraz musiałbym się tłumaczyć na dywaniku gram.pl :D
 4. GramForumAdmin

  Bioshock - wymagania znane

  Wystarczy kupić Xboxa 360, wtedy wszystkie wymagania się upraszczają :). Ja już zacieram dłonie na tę grę.
 5. GramForumAdmin

  Z NCsoftu wieści garść

  Braki uzupełnione, można zamawiać: http://www.gram.pl/sk2_9Q3h5_Guild_Wars_Nightfall.html
 6. GramForumAdmin

  Sklep gram.pl

  Termin dostarczenia przesyłki kurierskiej jest niezależny od miejsca zamieszkania. Wszystkie przesyłki kurierskie są nadawane z datą dostarczenia na następny dzień.
 7. GramForumAdmin

  Sklep gram.pl

  W tej chwili sklep gram.pl nie umożliwia osobistego odbierania paczek. Aktualnie prowadzimy tylko i wyłącznie sprzedaż wysyłkową.
 8. GramForumAdmin

  S.T.A.L.K.E.R. już jutro dla klientów gram.pl!

  Wystarczy wejść do sklepu, do działu moje zamówienie, gdzie znajduje się dokładna informacja o tym, czy zamówienie zostało już wysłane, lub kiedy będzie wysłane.
 9. GramForumAdmin

  S.T.A.L.K.E.R. już jutro dla klientów gram.pl!

  Produkty, za dostawę których można zapłacić żetonem są oznaczone specjalną ikoną i napisem "Dostawa za wPLN". Ponadto każde zamówienie o kwocie do zapłaty powyżej 150 zł podlega dostawie za wPLN.
 10. GramForumAdmin

  S.T.A.L.K.E.R. już jutro dla klientów gram.pl!

  Zadzwon rano do masterlinka, umów sie z kurierem. Wtedy bedziesz wiedzial o ktorej sie go spodziwac.
 11. GramForumAdmin

  S.T.A.L.K.E.R. już jutro dla klientów gram.pl!

  Hmm, wpis ten potwierdza, że kurier odebrał przesyłkę z naszego magazynu. Co więcej miałoby się tam znaleźć? Przesyłki nadane dziś, mają date dostarczenia na jutro.
 12. Tracking przesyłek dostępny będzie dopiero jutro rano, lub dziś późno wieczorem gdy przesyłki zostaną wprowadzone do systemów Masterlink.
 13. GramForumAdmin

  Przerwa techniczna w sklepie gram.pl

  Przerwa minimalnie się wydłużyła, ale już wszystko działa. Przy okazji możecie rzucić okiem tutaj: http://www.gram.pl/sklep_kategoria.asp?e=9u3
 14. GramForumAdmin

  Test Drive Unlimited nadjeżdża już 6 kwietnia!

  Dzisiaj wysłaliśmy wszystkie pre-ordery na TD:U, więc pierwsi dostaną wszyscy, którzy zamówili w pre-orderze.
 15. GramForumAdmin

  Test Drive Unlimited nadjeżdża już 6 kwietnia!

  Numer przesyłki otrzymasz mailem, zostanie on też umieszczony na stronie ze szczegółami Twojego zamówienia (sklep.gram.pl -> dział "Moje zamówienia") Niestety nie ma takiej możliwości.