plseba

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O plseba

 • Ranga
  Obywatel
 1. plseba

  X-COM Enemy Unknown od Firaxis (XCOM)

  Miałem to szczęście, że pierwszą misję przeszedłem na normal. Na classic walczyłem tam 3 razy i 2 pierwsze podejścia to utrata wszystkich ludzi (brak broni laserowej). Za 3 razem zmieniłem całą strategię gry, lecąc na badania a nie warsztaty/satelity, miałem już wtedy lasery:
 2. plseba

  X-COM Enemy Unknown od Firaxis (XCOM)

  Jakie poziomy trudności przeszliście ? Mnie dopiero za 4 razem udało się przejść classic w trybie Ironman. Na początku było ciężko, sporo woja ginęło, brak kasy ale później już poszło łatwo. Jedynie załamanie było podczas ataku na bazę, tam się bałem, sporo poginęło a ci co przeżyli to ledwo żywi. Z mechów miałem tylko 1. Ile razy bym nie grał to zawsze ginęła mi ta francuska która przechodzi do x-com po jednej z misji. Są później z nią związane jakieś epizody czy już staje się zwykłym żołnierzem ? Na Impossible jeszcze nie próbowałem.
 3. Fajna są te opowiadania: 6. -John, o czym myślisz? 3. Było spokojne i ciepłe .... 5. SAM (ciemnoskóry) .... Nie wiadomo jak wypadła kolejność wygranych, ale ten 6 mnie rozbawił, taki życiowy :) Odpowiedzi: Benjamin Hornigold syna i córkę Hiszpanii
 4. hehe dobre, ale ja tam Kowala rozumiem. Też nie lubię facebooka, założyłem kiedyś tam konto bo chciałem zobaczyć kogoś zdjęcia. A teraz używam go do konkursu i piszę tam praktycznie sam do siebie bo po prostu nie przepadam za faceebokiem. Pod koniec opowiadania wstawcie linka do waszego konta w faceebooka i nie musicie wtedy upubliczniać emaila. Tyle że link do facee zabiera ilość znaków.
 5. Czy ten opis ma dotyczyć fikcyjnej sytuacji w grze ? czy może dotyczyć fikcyjnej sytuacji całkowicie nie związaną z grą ?
 6. dobra znalazłem w archiwum przeglądarki "O wygranej Uczestnicy poinformowani zostaną przez Organizatora drogą e-mailową najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od daty rozstrzygnięcia całego Konkursu."
 7. kiedy ogłoszenie wyników ? po wysłaniu zdjęcia nie można przejrzeć regulaminu, więc nie mogę tego sprawdzić :)