Zalogagit

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  120
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Zalogagit

 • Ranga
  Przodownik
 1. Zalogagit

  Red Alert 2 za darmo na Originie!

  > To... eee... jak mam dodać Red Alerta do mojej biblioteki gier? Klikam darmowe gry i > nic tam nie ma. Mam ten sam problem, nie da sie pobrać :(
 2. Dzięki za info o balansie bo już miałem grindować shotguna do amunicji sabot. A tak to może zmienią gdzieś statystyki w shootach i wybiory inny do grindu.
 3. Kupiłbym bo zacny jest ten pakiet, no ale panie za skiny mam 79,99 zł płacić?! Nawet jakbym nie był spłukany po tych zasranych juwenaliach to i tak bym nie kupił. Cena zbyt oporowa jak na nasze polskie warunki.
 4. Kiedyś tam gdy każdy będzie miał super szybki internet a technologia poleci do przodu to granie w chmurze wróci. Wróci z wielką siłą i trochę namiesza na rynku. Osobiście nie jestem jej fanem no ale cóż. O ile mnie pamięć nie myli podobna sytuacja była z okularkami wirtualnej rzeczywistości, kiedy to były wydawane jakieś dziwne konsolki z dziwnymi hełmami stworzone na sprzęcie lat 80. Tam również był na początku wielki szum, potem wielki upadek i rozczarowanie a teraz idea odrodziła się z możliwościami dzisiejszej technologi i ma duże szanse na podbój świata.
 5. > Proszę osoby, które uważają, że CDP zachował się skandalicznie o wyjaśnienie. Już wyjaśniam.. CEBULA po prostu xD Nie produkuj się bo ludzie szukający okazji do narzekania zawsze ją znajdą i tak pewnie zostanie na zawsze. Szczególnie kiedy chodzi o Wiedźmina w Polsce, tworzenie sztucznych granic i powodów do narzekań wokół sławnych marek czy produktów to społeczna norma.
 6. Te GTA... ile to już minęło? Z dwa lata a o tym ciągle głośno.
 7. I bardzo dobrze. Mam za dużo gier do ogrania a czasu mało. Poza tym nie wybaczyłbym niedopracowanego Uncharted.
 8. Zalogagit

  Planujemy wyjazd na IEM 2015

  Dzięki, na PGA się trochę przejechałem śpiąc w noclegowni z menelami. Piękne wspomnienia xD
 9. Nie minąłem żadnego Coda poza AW i Ghost, głownie dla fabuły bo multi zaczynało mnie nudzić w coraz to kolejnych odsłonach. Ale jak teraz widzę szanse na II Wojnę Światową to nie ma bata, biere w ciemno!
 10. Akurat jak miałem przerwę w Destiny, po zalogowaniu wszyscy znajomi z tym biegali xD
 11. Podobna akcja była w Second Son, bardzo fajnie się tam rozwiązywało zagadki.