shasiu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  58
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O shasiu

 • Ranga
  Przodownik
 1. No jeszcze poza Iorvethem, Saskią, Loredo, Cynthią, Odrinem, Księciem Penisem, Arjanem, Trzynastką i Fennem... no można powiedzieć że postacie nie zapadają w pamięć XD
 2. > Czyli chcesz mi powiedzieć że dodatek robili zanim podstawka wyszła? Dowód albo nie gadaj > głupot. > I owszem, uważam że to nie przypadek, skoro wcześniej tego nie było. Tak, ponieważ są one robione w Krakowskim oddziale, który został otworzony specjalnie do tego, co można wyczytać z planów firmy, z tamtego roku. Szukał go nie będę, więc po więcej informacji proponuję udać się na oficjalne forum gry: http://forums.cdprojektred.com/forums/9-Seria-gier-Wied%C5%BAmin
 3. > > > Otóż nie mylisz się. Zauważ że jakoś nigdy wcześniej nie było żadnych przedstawicieli > > > czarnej rasy w Wieśkach (Javed nie był do końca czarny), a dopiero dodali ich po > hejtach > > ze strony zachodnich serwisów. Mi to nie przeszkadza, o ile będzie to jakoś wytłumaczone > > > fabularnie. > > Dla mnie najgorsze jest, ze Ci ludzie szerzacy poprawnosc polityczna znowu wygrali! Z > kazda wygrana czuja sie pewniejsi i beda zadali wiecej! Niedlugo kaza Redom zrobic Geralta > gejem w imie wymuszonej tolerancji. Masakra, ze zyjemy w czasach w ktorych mowia nam > jak mamy myslec a ludzie sluchaja! Wstyd Redzi! > > > Nom, ulegli presji i dodali czarnych ludzi... co z tego że dodatek tworzą od dwóch lat, przecież Ci źli Ofirczycy zostali dodani w ostatniej chwili... serio takie teorie spiskowe są strasznie głupie. BTW jeśli Azar nie jest czarny: http://vignette2.wikia.nocookie.net/witcher/images/0/09/Tw-screenshot-javed.png/revision/latest?cb=20111015132319 To ten pan tym bardziej: http://www.gamereactor.pt/media/70/witcher3_1567043b.png
 4. > najlepiej oceniane? Najlepiej oceniane? Przez kogo, bo nie przez graczy, metacritic się kłania...
 5. Jak mawiał mój współlokator - można kupić coś dobrego i delektować > się smakiem, albo jak świnia nażreć się kilku kilogramów ziemniaków. Mocno dziwi mnie > takie parcie na długość trwania gier. I dlatego zbierałeś wszystkie nieobowiązkowe śmieci... bravo, nażarłeś się ziemniaków.
 6. > Nie polactwo tylko to iż płacisz za produkt, wymagasz solidnie dopiętych rzeczy, wsio > na tip top. Wielkie g obchodzą mnie inne produkty, zawsze jak wydajesz swoje pieniądze, > oczekujesz solidności, jeśli coś jest źle, zapewne trzeba poczekać z premierą, zatrudnić > kogoś kto przejdzie całą grę w 100%, tyle w temacie. To proponuję zmienić hobby, bo gier bez bugów po prostu nie ma i zapewne długo nie będzie. No i proponuję też nie kupować gier na premierę, skoro oczekujesz solidności, tylko poczekać na recenzje... w przeciwnym razie pretensje możesz mieć głównie do siebie.
 7. Przecież będzie można grać po zakończeniu wątku głównego, więc nie będzie trzeba przechodzić gry znowu by cieszyć się tymi DLC.
 8. > > Mówiąc o 100 godzinnym speedrunie chodziło im o przejście całej zawartości gry która > > > bez pośpiechu ma zająć 200h. Rozumiecie mózgi? > > Ludzie wszędzie widzą spiseg. > Tylko, że speedrun to z definicji przejście gry z pominięciem wszystkich opcjonalnych > aktywności. Włącznie ze schodzeniem po schodach, jeśli można zeskoczyć obok. Dlatego pan w wywiadzie wyraźnie powiedział, że przechodząc grę pierwszy raz i wykonując wszystkie zadania główne i poboczne, bez żadnych poradników, itp., speedrun zajmie ok. 100h zwyczajnemu graczowi. Że niektórzy wyrwali z tej wypowiedzi jedno słowo "speedrun" i coś sobie uroili, to chyba świadczy jedynie o nich, a nie o wypowiedzi, bo te zwykle trzeba czytać w całości, tak jak z tymi "darmowymi DLC", o których w 2013 roku mówiono jak w rzeczywistości to wygląda.
 9. Ale tutaj przecież ludzie mają rację, tym bardziej że dodatkami zajmuje się oddział Krakowski, więc CyberPunka oni nie robią... Problemem nie jest to że te dodatki(które Czyli Skyrim również do 2012 (a może i 13) roku, według ciebie był niepełną grą? Co z tego że dodatki do niego (tak samo w tym przypadku) były zupełnie nowymi kampaniami, nie związanymi z głównym wątkiem gry. Niesmak we mnie budzi ogłaszanie powstawania dodatków w przypadku A co ma jedno do drugiego? Dodatki nie kolidują z produkcją podstawki, chyba że sugerujesz wycinanie... i jakie to zagryfki stosują? Wydają dodatki do swojej gry? Mają nie zarabiać? Czyli nasz kochany Obsidian również = EA/Ubi, tak samo Bethesda i paru innych rwurców? Zresztą nie jest to już ich pierwsza wpadka, "Lepsze kolekcjonerki", to skutek nadinterpretacji graczy, tak samo jak "wszystkie DLC są darmowe", port na linuxa nie wiem jaki był, może i skopany, zdaża się, plus dla ciebie, a pracofnik firmy, znaczy, "kolega mojego brata kolegi mówił mi że...", nom, niezwykle wiarygodne info, a gameworks? ZUO... bo zieloni... Ostatecznie nie mam więc zamiaru faworyzować CDP Naprawdę tak robiłeś? Brawo... Amuluj, masz do tego pełne prawo, nikt tu nic nie narzuca.
 10. Yennefer miała pluszowego jednorożca, na którym lubiła się kochać, natomiast Geralt go nienawidził :P
 11. > Najpierw było 100h, teraz 200h? Zaraz się okaże że będzie 300h ^^ 100H zajmują zadania, Damien miał na myśli przejście całej gry w 100%, bez poradników, pierwszy raz. Zapewne samo zbieranie kart z Gwinta to jakieś 10h+
 12. Do tego mają pojawić się trzy waluty, Novigradzka Korona, Nilfgaardzki Floren i Temerski Oren, niektórzy kupcy mogą wymagać zapłaty w Florenach, z powodu inwazji, itp. Wymiany walut mamy dokonać w Bankach, gdzie można też się zapożyczyć.
 13. gracze będą mogli korzystać z otoczenia na ogromną skalę; jako przykład podano konfrontację ze zbyt silnym przeciwnikiem, z którym można poradzić sobie strzelając z łuku w pobliski ul; rozjuszone pszczoły atakują wroga, a ten ucieka Z kuszy nie z łuku... poprawcie to.
 14. Chciałem tylko zauważyć że na wymagania mają też wpływ różnorakie technologie wpakowane w grę, a nie tylko grafika... ale co ja tam wiem.
 15. Zaprawde smutne muszą mieć ludzie życie których coś w tym gameplayu zniechęca...