Socjo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Socjo

 • Ranga
  Obywatel
 1. Jak to jest symulator to czym jest Il-2 Sturmovik?
 2. Warto nadmienić: The biggest fighting game tournament of the year is underway today, once pools begin bright and early at 17:00 naszego czasu If you missed any of our preview articles on the games and the players to watch for at Evo 2018
 3. Premiera doty2 miała miejsce 9 lipca 2013 r.
 4. Np teraz gra ponad 75 tyś graczy wg steam. Plasuje się w tym momencie na 5 miejscu najbardziej obleganych pozycji steama. Fajnie, nie?
 5. Socjo

  Tekken 7 - zobacz nowy zwiastun

  > Nie bardzo kumam: od kiedy Akuma wpisał się w kanon Tekkena? Skoro to jest zapowiedź > Tekken 7, a nie kolejnego Tekken X Street Fighter, to co na zwiastunie robi "główny zły" > z serii SF? Zapewne zamieścili go przez przypadek. Głupi oni.
 6. Socjo

  Recenzja Mad Max: Na drodze gniewu

  Miał parę baboli, typu gołymi rękami dał radę wyrwać kompresor:) ale to świetny film, czuć 1 i 2, czuć maxem i klimatem... eh i ta muzyka, małomówność, surowość i piach! Więcej takiego "dojrzałego" filmu akcji.
 7. Dla mnie bomba... póki co 200h. Taki action rts (moba) z systemem wspomagania, ale dalej wymagająca, skupiająca się na częstych kontaktach z wrogiem.
 8. Heja, czy w wersji PC jest możliwość przedefiniowania klawiszy? Ja gram na strzałkach:-) wsad nie wchodzi w grę. Będę wdzięczny za info...
 9. Heja, serwery Gta V Online są podzielone na widok TPP i FPP? Czy jak leci wszystko do jednego wora?
 10. Socjo

  Do trzech razy Shards of War

  Wygląda jak Mercy Elite... Nie mówię nie, ale trudno się oderwać od Doty 2.
 11. I dzieje się w Polskim Esporcie, dzieje...