dyniamit

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  182
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O dyniamit

 • Ranga
  Przodownik
 1. dyniamit

  The Elder Scrolls V: Skyrim

  Witajcie, mam mały problem z przypisywaniem czarów do dłoni. Jeśli przypiszę do prawej dłoni jakiś czar to potem nie mogę go zmienić. Za to lewa dłoń działa bez zarzutu. Czy to z głównego okna z czarami czy podręcznego menu nie działa M1, a M2 bez problemów. Dopiero jak wejdę do głównego menu itemów i dam do prawicy sztylet albo inną broń, a potem ją usunę to mogę na nowo przypisać czar... Spotkaliście się z takim błędem? Druga rzecz, choć nie jest problemem to strasznie mnie irytuje. Magowie nie noszą swoich kosturów na plecach, ale w tajemniczy sposób wyciągają spod szat chyba. Detal, ale denerwujący.
 2. dyniamit

  Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

  Rozumiem Twoje stanowisko, ale się z nim nie zgadzam. Ze spolszczeniami gier (angielskich na przykład) jest tak samo jak z napisami do filmów. Oczywiście, że dystrybutor ma prawa, bo je wykupił, ale niejednokrotnie praca internautów okazywała się być po prostu lepsza i co w takiej sytuacji? Nie wiem, czy to był piracki serwis, czy nie, bo link jest "wygwiazdkowany". Chcę miec po prostu wybór - albo kupuję wersję angielska gry / filmu i ściągam do niej/niego napisy, albo kupuję polską wersję z napisami bądź lektorem.
 3. dyniamit

  Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

  Mogę się mylić i popraw mnie jeśli tak jest, ale jak nazwiesz poprawianiem warstwy tekstowej gry HoMM V przez paru zapaleńców, którzy najwyraźniej znają się lepiej na robocie od CD Projektu? Może tak jest i w tym przypadku? :>
 4. dyniamit

  Final Fantasy

  Wie ktoś może czym jest FF7: Ultima Edition i czym różni się od zwykłego FF7?
 5. Taki maly Off Top. Czy Wy w ogóle pracujecie/śpicie/jecie*? *niepotrzebne skreślić Dobrze by było, żeby to CDP wydało oficjalnego pacza. Jakim cudem poprawiliście księgę czarów skoro Ubi ją spaprało? To kwestia plików grficznych, tekstowych, czy jakich?
 6. A ja bedę szczęśliwy jak będą obrażenia w księdze czarów. Swoją drogą to czyja wina, że tego tam nie ma? Naszych, czy UbiSoftu?
 7. Zdejmuję czapę z mojego łysego łba i chylę czoła :D. Jeszcze "tylko" obrażenia w księdze czarów i będzie ok :)
 8. Dzięki :P Już znalazłem. Zaraz zainstaluję i zobaczę coście poprawili :)
 9. Hmmm, a skąd wziąć ten patch? Podałbyś link?
 10. Dzięki :) To może póki co zostanę przy paczu 1.1 Swoją drogą to trochę żenujące, że gra ma takie błędy. Nie po to kupuję oryginał, żeby potykać się o niedoróbki...
 11. Właśnie zainstalowałem patch 1.2 i zauważyłem, że podczas walki nie widzę w księdze czarów obrażeń jakie zadają zaklęcia. To kolejny bug? Wiecie może już coś na ten temat?
 12. Albo najpierw zdobądź tytuł głowy rodu i możesz swoich swobodnie mordować dla Morag Tong. Jak tak zrobiłem :)
 13. dyniamit

  Prince of Persia 3: The Two Thrones

  Chciałbym porobić tapetki z artworków w POP: T2T, ale nie można....macie jakiś sposób na obejście?
 14. dyniamit

  Piękne Kobiety :-D

  Ja tam wolę Tawny Roberts. Jest R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-A!!!
 15. dyniamit

  Prince of Persia 3: The Two Thrones

  Dzisiaj kupię SoT to się dowiem :). Dzięki za pomoc :D