Garadon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1645
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Garadon

 • Ranga
  Sekretarz
 1. To DLC wygląda na odgrzewanego kotleta, oby tak nie było!
 2. Zamówiłem i opłaciłem Dark Souls 3 Apocalypse Edition na PC. W statusie zamówienie piszę, że grę wysłano, tymczasem dostałem maila o opóźnieniu realizacji zamówienia. W statusie zamówienia nic się nie zmieniło. O co chodzi?
 3. A mnie najbardziej podoba się lunchbox- fajne i praktyczne :)
 4. > > Te figurki są świetną sprawą, nawet jeżeli miałyby nam służyć w jedynie celach kolekcjonerskich.Nie > > > dziwię się więc, że liczba sprzedanych figurek jest taka ogromna. > Masz rację. Dlatego żal ściska patrząc na polską cenę. 79,90. Najz, dla porównania Amerykanie > płacą 12,90$ Na ultimie 59.90 :)
 5. > Czemu z Unreala 3 przerzucili się na id tech 5 to ja naprawdę nie... Bo to Zenimax, więc mają id tech 5 za friko, nie muszą płacić kilku grubych milionów za korzystanie z UE3 albo UE4 (w końcu mamy next geny :P)
 6. A skąd ten pan wie czego chce Sony? Kryształowa kula?
 7. Prawda jest taka, że wszelkie przedmioty dostępne za mikrotranzakcje powinny być KOSMETYCZNE, natomiast na App Storze i Google Play jest absolutna masa gniotów F2P, które za podstawową funkcjonalność każą sobie słono płacić. Zamiast tego horrendalnego systemu developerzy i wydawcy powinny udostępniać swoje gry za niewielką kwotę, eliminując jednocześnie wszelkie mikropłatności. Natomiast gadżety w stylu Doty 2 czy TF2 powinny być jak najbardziej dopuszczalne. W sumie to nawet dobrze, że KE się tą sprawą zainteresowała, bo faktycznie pojawia się powoli większy problem z tymi zakupami wewnątrz aplikacji, mam tylko nadzieję, że zakończą swoją krucjatę tylko na tych najbardziej rażących przypadkach dojenia ludzi i uniemożliwianiu normalnej gry bez sięgania do portfeli graczy...
 8. Zapasy wyczerpane? Wczoraj w krakowskim Saturnie widziałem małą armię PS4 :P
 9. Garadon

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Gdzie kupiłeś sztabkę? Czy może dostałeś w jakimś konkursie? Da się ją jakoś jeszcze zdobyć? Czy Rockstar Warehouse wysyła towar do Polski?
 10. Garadon

  Killzone: Shadow Fall - recenzja

  A wiesz jak sprawa wygląda w grach Ubisoftu (AC4) ? Da się przełączać między polskimi a angielskimi napisami i menu?
 11. A co z wadliwymi egzemplarzami (odpukać)? Czy gram w takiej sytuacji wymieni konsolę na nową, czy do Sony z dowodem zakupu?
 12. W Saturnie w Krakowie jest dokładnie ta sama wersja konsoli za 599zł...
 13. Garadon

  Problem z GTA V na PS3

  Pewnie siadł laser blu ray- płyta z muzyką, czyli najprawdopodobniej CD, to osobny laser. Spróbuj włożyć inną grę na PS3, bo te są na płytach blu ray. Jak nie pójdzie, to wina lasera. Jak pójdzie, to egzemplarz GTA V jest wadliwy.