Pajonk78

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3205
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutralna

O Pajonk78

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Owczem, ale to beztalencie walnęło literówkę i mamy Form, a nie From Software - to i tak pikuś w porównaniu z cytatem użytym w tej recenzji: https://www.gram.pl/artykul/2019/01/10/tony-hawks-skate-jam-recenzja-panie-hawk-koncz-wasc-wstydu-oszczedz.shtml - normalnie szkoda słów.
 2. Uuuu jest ogień: Katarzyna D. zaczęła chyba klecić Wasze filmy, bo takiego fuckupu jak na początku to ze świecą szukać. Obejrzeliście to w ogóle przed umieszczeniem?
 3. Niech zgadnę: obaj jesteście tu nowi? Do wiadomości: Katarzyna D. to święta krowa i totalne beztalencie wśród tutejszych redaktorów, którą już dawno powinni wywalić. Dlaczego tak się jeszcze nie stało? Nie mam bladego pojęcia. ?
 4. Pozew zbiorowy na szybko: żadna firma nie może zmienić regulaminu w takim zakresie bez poinformowania Klienta. Ergo: pobranie opłaty tam, gdzie wcześniej jej nie bylo, bez zgody Użytkownika, jest karalne. 
 5. Ja pier... Co tu się odjaniepawla? Dodałem komentarz jako ostatnia osoba, a wedle strony jest on pierwszym... Gramie: może pora odpuścić i pożegnać tę garstkę, która tu jeszcze zagląda? Ewidentnie widać, że ten portal już ginie, a trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...
 6. Wątpię, żeby to ona poprawiła: przecież ona pracuje na zasadzie 3S: spłodzić, samieścić*, spier..., a później tylko liczenie hajsu pozostaje, a poprawkami na 99% zajmują się inni - Pani Katarzyna D. to po prostu beztalencie i chyba nie chcą jej urazić każąc poprawiać jej własne błędy, więc żyje sobie w świadomości o swej zajebistości... :/ * - błąd jak najbardziej zamierzony. ;)
 7. "Fortnite - największa strona wyciekami zamknięta przez działania Epic Games" Strona została zamknięta wyciekami? Ciekawy tytuł...
 8. Jaram się jak podpałka do grilla. Znów będzie co masterować, bo obie poprzednie części "scalakowałem" w obu dostępnych wersjach. ?
 9. Z głownej wszedłem przez "Diablo Immortal cała prawda" - i gdzie to kur... jest? :P
 10. Deja vu? 23 listopada już o tym tutaj czytałem... Katarzyna D. wbiła Ci się na konto? ?
 11. Bo to zależy, jak jest zalogowana do serwisu - czasami pod imieniem i nazwiskiem, czasami jako Taeri :) Jak komentowałem artykuł, to jeszcze było imię i nazwisko, teraz już się zmieniło... Pewnie szefostwo gramu ma dość jej fuckupów i kazało jej tak pisac, a ona jak zwykle coś spier... Zwolnić wreszcie, bo już naprawdę nie macie się czym "bronić"...
 12. Człowiek, któremu płacono milion dolarow rocznie za to, że był sobą... Do zobaczenia, mistrzu. ?
 13. Jeszcze bardziej wymagająca? Cholera: mnie peseloza nie pozwala ukonczyć jej w aktualnej wersji...