HumanGhost

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  17694
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez HumanGhost

 1. Brakuje mi tematu ogólnego o tematyce filmowej. Jest temat o cytatach filmowych, ale to nie to samo. :-) Widziałem dziś zwiastun nowego filmu "Appleseed". Musze pwiedzieć, że prezentuje się znakomicie. Animacje sa świetne, jeszcze nie widziałem tej technologii animacji w filmie. Wygląda bardzo realistycznie. Mam nadzieję, że będzie w kinie w moim mieście. Z chęcią się wybiorę. :-) Co sadzicie? Daje linka do zwiastunów: http://film.onet.pl/11180,21092,zwiastuny.html
 2. HumanGhost

  Książki - temat ogólny

  Jako, że autor poprzedniego wątku o ksiażkach nie założył tematu na nowym forum to robię to ja. :-) Witam wszysktich wielbicieli literatury, tej pieknej jak i tej "brzydkiej". Możecie się tutaj wypowiadać na wszelkie tematy związane z książkami. Zapraszam do postowania! :-D
 3. Dawno nie byłem na forum gram. Wchodzę sobie przed chwilą i pierwsza reakcja: "Oszzz f*k, zapomniałem, że to teraz tak wygląda...". Skrzywiłem się i smutno mi się zrobiło. Coś się kończy, coś się zaczyna.
 4. Ale poważnie. Zmieńcie kolor czcionki na czarny a nie szary. Przecież od tego oczy bolą. Szara czcionka na białym tle. Masakra..
 5. No dobra, rozumiem brak innych skórek chęcią osiągnięcia spójności. Ale w takim razie dlaczego na białym tle treść postów jest szara? Nie ułatwia to czytania a wręcz przeciwnie - męczy oczy już po krótkiej chwili.
 6. Czemu wszystko jest takie wielkie? Czemu opcja dodania posta jest na samej górze a nie logicznie na końcu dyskusji? Czy można gdzieś zmienić skórkę na jakąś ciemniejszą?
 7. HumanGhost

  Diablo III - temat ogólny

  Ja po prostu otworzyłem głęboką szczelinę, wszedłem, wybiłem wszystko do końcowego bossa i tyle. Na U1.
 8. HumanGhost

  Diablo III - temat ogólny

  Pytanko do Was jako specjalistów: jaka broń dla Mnicha, jedno- czy dwuręczna? Bo ganiam z dwuręczną cały czas, ale mam wrażenie, że to jednak nie jest to co powinno. ;-)
 9. HumanGhost

  Diablo III - temat ogólny

  Weź kredyt, zmień dostawcę internetu, przeprowadź sie do mniejszego zad*pia. Gram w Diablo od premiery, wywaliło mnie może ze trzy razy tylko w pierwszym roku gry.
 10. HumanGhost

  Rower - temat dla maniaków rowerowych

  Ja już w tym sezonie taki upadek zaliczyłem, że od tygodnia nie wsiadam na rower. Potłuczony jestem strasznie. ;-)
 11. HumanGhost

  Rower - temat dla maniaków rowerowych

  Kupiłem Kands Venus. Rewelacja. Nie spodziewałem się, ze będzie aż tak dobra jakość. Żona wniebowzięta. :-)
 12. HumanGhost

  Divinity: Grzech Pierworodny - Temat ogólny

  Mam problem. Nauczyłem się czaru i pojawił mi się on na pasku. Niestety niechcący przeciągnąłem go poza pasek i teraz nie mam go nigdzie. Da się to naprawić czy przepadło?
 13. HumanGhost

  Książki - temat ogólny

  Nieprawda. Tutaj trzeba wziąć pod uwagę kiedy Verne pisał swoje książki. I kto je wtedy czytał. Oczywiście takze dzieci, ale zaczytywali się nimi w większości ludzie juz w wieku co najmniej młodzieńczym. Gdyby powstały dzisiaj to pewnie można by rzec, ze są skierowane do dzieci. Ale z uwagi na epokę z jakiej się wywodzą to już nie powiedziałbym, że to dziecięca literatura. Choć dzieciom na pewno bym je czytał. :-)
 14. HumanGhost

  Rower - temat dla maniaków rowerowych

  Poradźcie z wyborem roweru dla żony. Rama 17'''', koła 26'''', miejski/trekkingowy. Podstawowe rzeczy. Generalnie żona będzie jeździć tylko po mieście i nie potrzebuje, że tak powiem "full Alivio". Wystarczą jej zwykłe, dobrej jakości podzespoły żeby się nie rozpały po roku. Tourney styka. No i najważniejsze - im tańszy tym lepszy. Jak kupię za drogi to mnie zabije. ;-) Znalazłem Kands Venus Pro. Co sadzicie o tym rowerze?
 15. HumanGhost

  Książki - temat ogólny

  Cykl Akty Caine''a. Mieszanka fantasy z s-f plus główny bohater, którego trudno nazwać dobrym. Trudno go nawet nazwać chaotycznym... Hmm.. w sumie to skończony sku...rczybyk. ;-) Cykl fantastyczny, niedługo zabieram się za ostatnia książkę.
 16. HumanGhost

  Książki - temat ogólny

  Historia wciągnęła mnie bez reszty. Jestem teraz na "Ostrzu..". Rewelacyjny cykl moim skromnym zdaniem.
 17. Witam wszystkich! Zakładam nowy wątek o grze w związku z brakiem starego. Miłego postowania! :-)
 18. HumanGhost

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Działa normalnie. Żadnych problemów. Żadnych programów od Apple nie mam. Lapek Lenovo.
 19. HumanGhost

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Od czasu do czasu odpale na lapku, a co?
 20. Piona! Miesiąc temu kupiłem tego lapka. Póki co wszystko na nim idzie bez problemu, np. Borderlands 2, GW2, Diablo 3.
 21. Hehe a najgorsze jest to, że w miarę jak nam lat przybywa ten cholerny czas gna coraz bardziej.
 22. HumanGhost

  Borderlands 2

  Tak a propo złotych kluczy. Jeśli komuś przytrafi się aktywacja złotych kluczy w liczbie powyżej 250 i ich automatyczny reset to można napisać do supportu żeby przywrócili wartość sprzed resetu. Mnie się tak przytrafiło, zapomniałem, że mam juz limit i aktywowałem kolejna paczkę pięciu kluczy. Napisałem do supportu i bez problemu przywrócili mi wszystkie.
 23. HumanGhost

  Wasteland 2

  Ponad 40 godzin gry i jedyny bug z jakim się spotkałem to źle zrobiona gra cieni w trakcie walki na jednej z map podczas przerwy w podróży.
 24. HumanGhost

  Wasteland 2

  Można znaleźć tylko miejsce do wykopania, ale to nie to samo. Trzeba czekać na żółwia. ;-) Btw. zrób sobie save przed kopaniem. Skarb jest losowy. Ja czekałem aż mi wylosuje coś fajnego - save/load. ;-)
 25. HumanGhost

  Wasteland 2

  Strażnikom przed świątynią tytana. Kolejna lokacja, bo jak mniemam jesteś jeszcze w kanionie tytana.