kamillog

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  518
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kamillog

 • Ranga
  Delegat
 1. Właśnie uruchomiłem. Na minimalnych ustawieniach oscyluje wokół 20-25 klatek, od czasu do czasu na chwilę spada do kilkunastu. Taka gra przyjemności raczej nie sprawia, ale na upartego daily można wbić :)
 2. Czy World of Tanks pójdzie na laptopie Lenovo R60? Intel Core Duo T2400 @1,83 GHz ATI Radeon Mobility X1400 RAM 2,5 GB Z góry dzięki za odpowiedź !
 3. kamillog

  Total War: Rome II

  DZIĘKI :D Gdyby nie twój post, dalej bym się gapił na te przygotowywanie plików.
 4. kamillog

  iPhone - mobilna rewolucja?

  Panowie, pomóżcie noobowi ;) Dziś zainstalowałem Winterboard i nie zmieniają mi się ikonki po wyborze theme''u ( ), tylko sama tapeta. Jak próbowałem uruchomić Summerboard Mode, to telefon crashował się i wchodził w Safe Mode. Mam iPhone''a 4, iOS 6.1.3. Da się to jakoś naprawić, czy ten theme po prostu nie współpracuje z nowym systemem?
 5. Witam! Od pewnego czasu podczas odtwarzania wysokich tonów moje słuchawki strasznie szumią. Bez obniżania sopranów praktycznie nie da się słuchać niektórych utworów. Słyszałem, że pomogłoby kupienie słuchawek z wyższą impedancją. I tu moje pytanie, czy jakbym wymienił moje Sennheisery CX 400 (16 ohmów) na VSonic GR07 (50 ohmów) to przestałbym słyszeć szumy? jako odtwarzacza używam iPhone''a 4. Z góry dzięki za pomoc.
 6. Co sądzicie o Marshallach Minor? Warte swojej ceny, czy za te ~220 zł można dostać coś lepszego z dokanałowych?
 7. kamillog

  Quiz Mass Effect

  Quiz reaktywacja! Odp. na nowe pytania to David Anderson, a na poprzednie - był to elkor :) Pytanie oddaję.
 8. kamillog

  World Of Tanks

  Mi się nim przyjemnie jeździło. Mimo, że to był mój pierwszy med, wyexpiłem go zupełnie bezboleśnie :) A co do ostatniego pytania to nie można porównywać meda z ciężkim, bo gra się nimi zupełnie inaczej. IS jest mocny, ale dosyć podobny do KW-1S, więc jak chcesz odmiany to weź najpierw KW-13.
 9. kamillog

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  W takim razie mam nadzieję, że zrobią co trzeba bez zbędnego gadania... Dzięki za odp.
 10. kamillog

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Ile się czeka mniej więcej na odzew od supportu Steama? Mam problem z logowaniem się, wysłałem ticketa, około 13:30 poprosili o zdjęcie CD-keya dowolnej gry i od tego czasu cisza. Wiem, że 1 dzień to jeszcze nie tragedia, ale miło byłoby odzyskać dostęp do konta jak najszybciej ;)
 11. kamillog

  Shogun II: Total War

  Miałem dokładnie to samo, prawdopodobnie z powodu 32-bitowego systemu.Po prostu odpuściłem sobie wtedy tę grę, a teraz mam Win8 64-bitowy i chodzi dobrze. Podsumowując, to nie problem komputera, tylko gra nie lubi systemów 32b.
 12. kamillog

  World Of Tanks

  Dzięki za odpowiedzi.
 13. kamillog

  World Of Tanks

  To pytanie było tu pewnie już wiele razy, ale... do IS-3 pierwsza wieża czy działo?
 14. kamillog

  CD-ACTION

  U mnie już działa. Instalacji nie uruchamiaj "normalnie", tylko prosto z płyty (PPM na napęd z płytą -> Otwórz i w folderze z Arcanią masz instalator).