MohammeT

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MohammeT

 • Ranga
  Obywatel
 1. Marze o tym aktualnie aby tego NFS nie zepsuli bo trailery wyglądały bajecznie(oraz gameplay) i myślę że lepiej nich już przeciągną do 2016 ale żeby tego nie [m-Z] tylko naprawdę popracowali ale to tylko marzenie....
 2. Mnie najbardziej boli fakt że nie grałem w Final Fantasy (nigdy nie miałem okazji nawet spróbować), MGS (tylko MGR grałem), oraz chciałbym kiedyś zagrać w Zelde. Ale zadowolony jestem z jednego: GoldenEye 007 kolega miał nintendo64 oraz posiadał grę, nigdy nie zapomnę chodzenia i szukania się po całej mapie .
 3. Szczerze mówiąc nie wiem co ci się w takich grach nie podoba. Od czasu do czasu(np. czekając na premierę większej produkcji) można sobie w taką grę pograć.
 4. Ogólnie mam zamiar kupić Guild Wars 2 no i akurat się dodatek ukazał o tyle szczęście że z podstawką. Chociaż nie dla wszystkich jest to zadowalająca wiadomość jak dla kolegi u góry. ja np. mam tak z Diablo III i dodatkiem nagle dowiaduje się że dostaje 2 gry, tylko że jedna nie jest mi potrzebna.
 5. Już to widzę (za przeproszeniem) "sugerujesz że jestem gruba" xD przepraszam ale nie mogłem się opamiętać.
 6. Grałem w DayZ Mod i było świetne może były tam wojny ale jednak z ludźmi dało się dogadać. DayZ SA nie jest najgorsze ale ma dużo problemów (np. ledwo co po włączeniu gry czarny monitor i wyrzutka do pulpitu(z czym się aktualnie borykam) znikanie wyrzuconej broni na ziemię albo nie można po prostu jej podnieść). Jednak uważam że DayZ i tak lepsze jest od Infestation (nie chce wywołać tutaj wojny(po prostu to moja opinia)) bo nie ma tylu hackerów po za tym tylko chyba na jednego w całej mojej rozgrywce się natknąłem, a w infestation gdzie nie spojrzysz snajper z aimem albo z ghostem. Czyli w sumie jedyne co niszczy te gry to hackerzy ale to jest moje osobiste zdanie.
 7. > http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=946705&n=1 > > Jak kogoś ciekawią moje wypociny to zapraszam! Dyskusją w komentarzach też nie pogardzę > ;p Czyli ja nie mam co szukać w tym konkursie zmiażdżyłeś mnie tym nie wiem jak to określić, artykułem.