mafix92

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mafix92

 • Ranga
  Robotnik
 1. Dobrze zrozumiałem gra nie będzie chodzić na Win 8.1 ??
 2. Jeszcze mogę zrozumieć że można kupić normalną wersję ale serio, ludzie kupują EK tego tasiemca?? Przecież to zaczyna być gorsze od Assasin''s Creed.
 3. Nuda!! Znów bieganie po dzielnicach i odsłanianie terenu, znów "piękna" grafika która będzie wymagała sprzętu od NASA. Linka w ukrytym ostrzu żywcem skopiowana z Batmana i mam wrażenie, że dzisiaj byłoby trudno coś takiego zmontować a co dopiero XIXw. Lecz nie czepiajmy się realizmu, gdzie zabijamy obok gościa a ten nawet nie reaguje. No i ostatnia rzecz, ten cylinder absolutnie mi nie pasuje i mam nadzieję że większość czasu spędzę w kapturze. Swoją drogą ciekawe dlaczego ten kapelusz nie spada przy tych wszystkich skokach i akrobacjach.
 4. Wiadomo kto ma być wydawcą gry w kraju? Może się okazać że gra nie będzie spolszczona :(
 5. Ja tam nadal czekam. Nie kupię tego Assasyna za więcej niż sto złotych w pudełkowej wersji (każdą część mam w pudełku, więc wolałbym nie przerywać tradycji). Może jak wyjdzie Rouge to na poważnie stanieje???
 6. Ostatnio zastanawiam się czy nie kupić sobie PS4. Co prawda jestem pecetowcem wręcz urodziłem się z klawiaturą w dłoni :) ale tyle tytułów wychodzi jako exclusivy. Bloodborne, The Order: 1886. The Last of Us, itp... . Najgorsze jest to że te tytuły ciągną mnie bardziej niż obecne "hity" na komputery osobiste.
 7. Ciekawe czy to samo powiedzą po premierze Victory. Może ktoś powiedzieć jak działa gra po tych wszystkich łatkach? Pamiętam jak grałem zaraz po premierze to na moim GTX780 było zaledwie 20 k/s. Masakra takie granie...
 8. Kupię ale na pewno nie pierwszą wersję. Wolę poczekać aż naprawią wszystkie błędy i być może jak stanieje. Ciekawe ile człowiek może wytrzymać mając to na głowie? Chodzi mi tu głównie o zmęczenie oczu...
 9. Ciekawe kiedy zlikwidują wszystkie mikropłatności? Uważam że jak ktoś wysłał im kasę żeby odblokować przedmiot to jest ciulem do kwadratu. Mam nadzieję że Victory będzie wolne od tego cholerstwa.
 10. 150 zł!!! Podziękuję poczekam. Za Rouge nie dam więcej niż 100 zł. Pewnie gra i tak będzie zabugowana...
 11. Teraz wycinają poszczególne misje żeby zrobić DLC.
 12. Czy gra będzie spolszczona?? Chyba nie ma wydawcy, przynajmniej tak przeczytałem na innych stronach.
 13. Witam. Niedawno kupiłem nową kartę graficzną z którą była dołączona gra Watch Dogs. Zgodnie z instrukcją wpisałem kod na stronie NVIDIA i kliknąłem wyślij. Co teraz? Czekam już dwa dni z myślą że wyślą mi na e-maila kod, jednak do tej pory nic nie przyszło. Dodatkowo w sklepie U-PLAY w koszyku jest zaznaczona gra jednak z ceną ponad 200 zł. Prosze o pomoc