Taeri

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Taeri

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Dzięki za zwrócenie uwagi. Pośpiech i brak snu robią swoje.
 2. Dzięki za info. Wkradl się bug. Już porawione.
 3. Dziękuję za czujność, już poprawione!
 4. > Przymkne oko na "rasy" bo i Cyanide uzywa okreslenia ras na druzyny (zlozone z roznych > ras:P). Dziękuję za uwagi. Postaram się zastosować w przyszłości. Choć nie ze wszystkimi się zgadzam :)
 5. Łatka faktycznie powinna być dostępna według wcześniejszych zapowiedzi również na PlayStation 4. Nie wszystkim się jednak wyświetla. CD Projekt RED już wyjaśnia sprawę z Sony.
 6. > Na androidzie NIE BYLO tego od polowy kwietnia. Wystarczy poczytac zagraniczne fora spoza > Polski, by zobaczyc, ze nie dotyczylo to tylko Polski, ale Androida ogolnie. > > Link do Twittera Ed Boon''a > https://twitter.com/noobde/status/595608976273747968 > > Wyraznie mowi o premierze na Androida, a nie o premierze na Androida w PL. Nie wiem skad > autor wytrzasnal, ze gra byla dostepna na androida od polowy kwietnia, tylko nie w Polsce. Obawiam się, że możesz się mylić. Gra była dostępna jedynie w kilku wybranych krajach dokładnie od 21 kwietnia w Google Play w ramach tzw. soft launch. Oficjalna premiera gry nastąpiła dopiero teraz.
 7. > W zależności od tego, do kogo lubimy się w nocy przytulać, możemy zamówić wersję z > dziewczyną lub... gołębiem. > > Po pierwsze - to koleś, nie dziewczyna. > > Po drugie - to jedna, dwustronna poszewka. Wyraźnie jest to zaznaczone - wystarczyło > przeczytać opis. DZIENNIKARSTWO. Punkt 1. - Dzięki, poprawione. Punkt 2. - Przecież jest napisane, że to jedna poszewka ;)
 8. > >Koszt edycji kolekcjonerskiej to 79,99 euro. > Według oficjalnego sklepu SE: > https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/ps4/Final-Fantasy-Type-0-HD-Collector-s-Edition-EN.php > cena edycji kolekcjonerskiej to 99.99€. Dzięki za zwrócenie uwagi. Już poprawione :)
 9. Taeri

  RETRY - recenzja

  > "Musimy po prostu poprowadzić naszą latającą maszynę z punktu A do punktu B zaliczając > przy tym jak najwięcej kraks. Proste? Nawet nie wiecie, jak bardzo się > mylicie. Już po kilkunastu metrach gra pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Na naszej drodze > pojawiają się pagórki, kawałki murów, a nawet chmury. Każdy ruch jest walką o kolejny > metr i o resztki zszarganych nerwów." > > Przytaczam tutaj ten cytacik, bo jest po prostu bez sensu. Pogrubiam i podkreślam słowo > kluczowe. Podejrzewam że autor po prostu się zagalopował. Dzięki za zwrócenie uwagi. Pamiętam, że poprawiałam ten błąd. Prawdopodobnie, rozgarnięty człowiek, nie zapisałam.
 10. > Eh, $6 to nie średnia, tylko stały próg cenowy. W tym bundlu średnia nie ma najmniejszego > wpływu na to, co dostaniemy. Masz rację. Wielkie dzięki za zwrócenie uwagi :)
 11. > "Patch o nazwie Iron Tide zmieni również wygląd modeli postaci raz" :) Już poprawione. Dzięki za zwrócenie uwagi :)
 12. > Tytuł nie powinien raczej brzmieć "Złoczyńca w LittleBigPlanet 3 przemówi do nas głosem > Hugh Laurie"? Słuszna uwaga. Dziękuję :)