Biedroczanka

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Biedroczanka

 • Ranga
  Obywatel
 1. Jak najbardziej korzystna wiadomość o dodatku. Widać nie tylko samą grą chcą nam graczom umilić czas. Bardzo fajny pomysł z tym dodatkiem urozmaici ich najnowsze dzieło, które samo w sobie jest świetne. Ja również z pewnością zakupię dodatek, bo sama gra jak dla mnie jest bardzo dobra i ciekawa jestem dodatku bo zapowiedzi o nim są zachęcające.
 2. Tu do przejścia gry w tak krótkim czasie był wykorzystany błąd, niepokonanie pierwszego przeciwnika i ominięcie rozmowy z Kaslo. Gra starcza na dużo więcej zabawy, ja nie wiem co to za frajda szukanie dziur w grze i kończenie jej w bezsensowny sposób. Gry są po to żeby trzymać się fabuły a nie ją omijać.
 3. Oczywiście, że jedno przejście to nie koniec zabawy. Podczas pierwszej gry nie odkryjemy wszystkiego. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ta grą. Odjechany jest ten zamek, zamierzam przejść rozgrywkę na wiele sposobów zobaczymy co z tego wyniknie.
 4. Biedroczanka

  Lords of the Fallen - recenzja

  Jak to się mówi na dobre rzeczy trzeba poczekać:) Ja tam grzecznie czekałam do 18 przynajmniej w domu wszystko ogarnięte aby poświęcić wieczór na ten tytuł. Jestem oczarowana gra jest na prawdę super. Przeciwnicy nie są prości, ale wymagają różnorodnej taktyki aby ich pokonać. Grafika wielki plus, po prostu przepiękna. Interfejs gracza bardzo przejrzysty. Długo czekałam na ten tytuł i się nie zawiodłam. Zrobiono kawał dobrej roboty!
 5. Wyczuwam niezły kawał dobrej roboty! Gra wygląda bardzo dobrze. Cieszy mnie fakt, że im dalej tym trudniej:) W grze bez podnoszenia poprzeczki było by po prostu nudno, a tak trzeba będzie być jeszcze lepszym. Coraz bardziej czekam na premierę.
 6. Trailer świata znakomity. Zło zwyciężamy złem, to jedna z pierwszych gier, która tak przykuła moją uwagę. Klimat gry pełen mroku, lecz przyjazny dla oka. Bardzo ciekawy pomysł na bohatera gry. Czekam na więcej.
 7. Biedroczanka

  Forza Motorsport 5 - recenzja

  Gra pod względem graficznym zapowiada się świetnie. Bardzo fajnie wyglądający symulator, szkoda, że będzie niedostępny na pc.