fish13

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1665
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O fish13

 • Ranga
  Przodownik
 1. Nie ma innej opcji niż kołkownica ;p
 2. Nie ma innej opcji niż kołkownica ;p
 3. Przed państwem najlepsza ekipa pod słońcem istny galacticos gier komputerowych. Przedstawmy ich! Zamiast typowej giwery wielkości samochodu nosi ze sobą ogromny dwuręczny miecz, w drużynie pełni funkcję tanka. Tnie, kroi siecze - to jego specjalność. Marcuuuus Fenixxx Teraz kolej na przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka, łotrzyk i złodziej w jednej osobie. Żaden zespół nie może się obejść bez pełnokrwistego złodziejaszka. Działanie w ukryciu i znienacka to jego żywioł. Przed państwem Gaareet. Jak przystało na najlepszy zespół, nie może istnieć bez płci pięknej. Biotyk, który używa siły umysłu miast siły mięśni. Niezwykle zmysłowa i pociągająca. Asari o nieziemskiej urodzie Liara T''Soni I na samym końcu lider galaktycznych, niezwykle przystojny i utalentowany, łączy w sobie wszystkie cechy dobrego przywódcy. Przed państwem Fiiish Czy zespół ten poradzi sobie z przeciwnościami losu, które czyhają na nich w krainie Ehb? Zapraszam do kolejnej relacji już niebawem.
 4. fish13

  Restart komputera

  Drobny update, teraz jest jeszcze gorzej niż wcześniej. Teraz komputer się restatruje nawet przy normalnej pracy (przeglądarka, gg), a nie jak wcześniej tylko przy grach. Ja już sam nie wiem co mam robić, i w czym leży problem.
 5. fish13

  Restart komputera

  Przeczyściłem wszystkie podzespoły raz jeszcze, wymieniłem pastę termoprzewodzącą na procesor, sprawdziłem miernikiem poziom napięcia, wszystko by się zgadzało. Robiłem test Nuclearus benchmark i nie zawiesił się w ogóle komputer. Dzisiaj zostawiłem otwartą obudowę i zacząłem grać i o dziwno komputer się w ogóle nie wyłączał. Mam wrażenie że jakiś podzespół komputera się przegrzewa.
 6. fish13

  Restart komputera

  Te wysokie temperatury grafiki nie dawały mi spokoju i sprawdziłem jeszcze dwoma programami - everestem i gpu-z oba wykazały w stresie maksymalnie 55 stopni. Poniżej załączam screena ( na screenie jest everrest i speed fan bo akurat z gpu-z nie wykonałem screena).
 7. fish13

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  W xfire również da się robić screeny i jest naprawdę wygodny, także możesz monitorować ilość fpsów.
 8. fish13

  Restart komputera

  Zdublował się post.
 9. fish13

  Restart komputera

  Zrobiłem test tym programem, ale niestety żadnego nie udało mi się ukończyć, pojawiały się te same problemy co w czasie grania. Po prostu anulowałem w czasie testu i dlatego mam te screeny. Z tego co widzę to napięcie jest w miarę w porządku, gorzej z kartą graficzną bo coś się troszkę grzeje. (przed zawieszeniem dochodziło do 93 stopni)
 10. fish13

  Restart komputera

  Ostatnio grając w różnorakie gry komputer się restartuje lub po prostu się "zatrzymuje" to znaczy obraz się zawiesza i nic się nie da zrobić tylko trzeba zresetować go z "klawisza". Stosunkowo nie dawno go formatowałem (jakiś miesiąc dwa temu), dzisiaj został jeszcze wyczyszczony, i same temperatury procka i dysku są w normie. Ostatnio wymieniłem dwa kondensatory na płycie głównej i teraz wszystkie są w 100% sprawne. Pozostałe podzespoły sprawdzałem różnymi programami ( ram- memtest, dysk - hdtune). Nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną tych restartów i niestabilności. Specyfikacja Intel Pentium IV HT 3.0 Ghz 2048 MB RAM Radeon 3850 512 MB 256 BIT (AGP) dysk Samsung 120 GB zasilacz Chieftec 400 W Windows XP Home Edition SP3
 11. Zgłaszam się do konkursu. Na moim gramsajcie opisałem jedną z moich przygód, która wydarzyła się niespełna 2 lata temu : http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=105229&n=36 . Opowieść w 100% prawdziwa ;)