Dracule-Mihawk

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  489
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Dracule-Mihawk

 1. http://kotaku.com/next-years-big-assassins-creed-is-set-in-victorian-lond-1665343788?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow Nowy Assassyn zapowiedziany, akcja dziać się ma w XIX wiecznym Wiktoriańskim Londynie. Klimat przegenialny tylko czy równie genialna będzie optymalizacja na platformach i dopracowanie?
 2. Dracule-Mihawk

  Bloodborne znalazło ponad milion nabywców

  Gra jest rewelacyjna więc nic dziwnego że osiągnęła taki wynik.
 3. Drugie ulubione anime z dzieciństwa po DB a teraz jeszcze wychodzi gra, nic tylko czekać.
 4. Dracule-Mihawk

  Prace nad Batman: Arkham Knight bliskie końca?

  Mogliby wrzucić jakiś nowy gameplay, czysty nie podkręcony gameplay :), bo o wymogi to raczej nie ma sie co bać.
 5. Od zawsze zamierzaliśmy wydać grę na PC. Od pierwszego dnia planowaliśmy pecetowy build i podjęliśmy pewne techniczne decyzje bazując na fakcie, że będzie tworzyć komputerową wersję Czyli rozumiem że GTA VI mamy spodziewać się zapowiedzi na PC razem z konsolowymi wersjami? ;>
 6. Nim przejdę grę podstawową, potem dodatki które sa już zapowiedziane to łohohoho ;].
 7. Liczę na jakieś screeny albo nawet trailer.
 8. GTX 760? Mrrr Rockstar widzę chyba faktycznie siedział i pracował nad GTA V na PC.
 9. Ciekawe czy to czcze gadki czy faktycznie zaczną traktować graczy którzy grają na PC normalnie a nie jak graczy drugiej kategorii, bo to chyba jedyna firma na której gry albo się nie doczekano (RDR) albo czekano 2 lata (GTA V).
 10. Dracule-Mihawk

  Trine 3 z nowym gameplayem

  Wygląda cudnie, jedynka i dwójka ukończona w trybie coop i trójkę bardzo wyczekuję.
 11. Dracule-Mihawk

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  To oni chyba sami nie wiedzą na jakim sprzęcie i na jakich detalach grali, bo wyżej napisane jest 4k chyba że zmienili coś :). Ja to sobie zobacze w dniu premiery czyli 14 kwietnia jak chodzi na moim monsterze :D.
 12. Dracule-Mihawk

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  To jest konfig na jakim grali na GoL''u a oczywiście serwisy i redaktorzy nie umiejący czytać ze zrozumieniem łyknęli to jak młody pelikan jako rekomendowane ;<.
 13. Dracule-Mihawk

  Mapa świata Wiedźmina 3 w pełnej krasie

  1 obrazek coś nie hula ;<.
 14. Dracule-Mihawk

  Problem z Gamepadem XBOX360 - FIFA15 na PC

  Niech koleżanka zapyta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=95739&u=353 w tym temacie, szybciej Ci odpowiedzą :).
 15. > Przy GTA V mogliście napisać "(prawdopodobnie w kwietniu)". A tak odchodząc od filmów, > to Gra o Tron jeszcze czeka :) Ta data jest 100% pewna szczególnie po wczorajszym trailerze i tym że do premiery zostały 2 tygodnie niecałe. Jedyne gry które mnie interesują w tym miesiącu to: GTA V PC MK X
 16. Ekhm w trailery nie należy i nigdy nie należało wierzyć, gry od dawien dawna nie wyglądają finalnie tak jak na trailerach. Mam nadzieję że tym razem nie będzie to obcięte i będzie wyglądać ładnie.
 17. Wątpię że to coś pomoże tej konsoli.
 18. Ta konsola jest zwyczajnie zbyt słaba i nie pomoże jej nawet mantle złączone z DX 12 (tak wiem że mantle jest od innego producenta niż DX 12 tak tylko napisałem ;p).
 19. Dracule-Mihawk

  Pillars of Eternity - przegląd ocen

  Ta gra jest fantastyczna, mam 4h na liczniku (brak czasu na grę) i jak na razie niczym nie ustępuje prawdziwym RPG''om a bestiariusz to coś fantastycznego, lokacje rozbudowane, postacie wtrącają sie do dialogów, taki lepszy DA Origins moim zdaniem w klimacie BG.
 20. Dracule-Mihawk

  GTA V - zobacz nowe screeny z wersji na PC

  > Jak dla mnie zbędne info. Zwłaszcza, że od półtora roku wiadomo, jak się gra prezentuje. > Poza tym tekstury na niektórych screenach kuleją... Od półtora roku wiadomo jak sie prezentuje na konsolach a nie na PC. Przynajmniej wiadomo że Rockstar coś faktycznie robi przy GTA V i jest spora szansa że nie przełożą premiery.
 21. Dracule-Mihawk

  Pillars of Eternity (Project Eternity) - temat ogólny [M]

  Najlepsza gra w tym roku jak dla mnie GoTY 2015 na obecną chwilę. W końcu gra która nie jest w stylu "Kliknij i zrób rozpierduche" :).
 22. Mi to rybcia mam na tyle szybkiego neta że lajtowo ściągnę sobie ale ludzie z wolnymi netami to trochę kichę będą mieli.
 23. Dracule-Mihawk

  Szybki przejazd po trasach Project CARS

  Mam nadzieję że już więcej nie przełożą i gra wyjdzie im idealna.
 24. > Rzadko się widzi takie oceny, ale miło :) > Ta gra to będzie killer. Szczególnie w tej generacji ;], bo w zeszłęj było ich sporo na wszystkich platformach ^.^.