luQ_89

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  61
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O luQ_89

 • Ranga
  Robotnik
 1. Niech to dziadostwo jeszcze wydadzą na smartfony i będzie wszystko dopięte na ostatni guzik. Autor tekstu niech lepiej zagra w PoE lub Grim Dawn to się przekona czym jest świetny h'n's. Diablo III może co najwyżej podawać ręcznik tym grom, a to i tak za duży zasczyt.   
 2. Gram i się świetnie bawię już od dawna. 
 3. No to teraz czekam na info o porzuceniu UT.
 4. I bardzo dobrze. Czekam szczegulnie na multi. 
 5. Świetny h'n's, dla fanów gatunku pozycja obowiązkowa. Taki mały zespół, dużo mniej kasy na grę niż w przypadku tej kreskówki dla 12-latków od Bli$$zarda a gra i tak dużo lepsza:). Da się? Pewnie, że się da tylko trzeba coś robić z pasją, a nie na odpie*ol! 
 6. Gra jest za********e szybka! Podoba mi się!
 7. U mnie nie ma żadnych problemów z grą. Poza tym już dawno tak dobrze się nie bawiłem jak przy BF1, ostatnio to chyba w BF:BC2. Dla mnie gra mega.
 8. Kupię tam kiedyś za 60zł, bo tyle ta gra warta jest.
 9. > 130 za edycje gry roku :D krew i wino sam DLC 100 zł + Serce z kamienia 70 :D coś tu > chyba poszło nie tak jak ktoś ma już wieśka. Co niby poszło nie tak? Chciałem zagrać wcześniej to kupiłem wcześniej, a i tak się opłacało.
 10. luQ_89

  No Man`s Sky straciło prawie 90% graczy

  I kogo to? Twórcy raczej mają to w "D". Ważne, że gra się sprzedała i nachapali się mamony. No ale DLC już tak ładnie prawdopodobnie nie sprzedadzą i dobrze, bo ta gra to średniak i nic więcej, a sami developerzy to oszuści.