Stanczykele

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Stanczykele

 • Ranga
  Robotnik
 1. Tytuł: Tylko świnie trzeszczą w kinie Opis: O jedzeniu w kinie i jego przykrych czasem konsekwencjach. Link: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=1055290&n=1
 2. Stanczykele

  Telefony Komórkowe

  Powie mi ktoś może, ile mniej więcej kosztuje wymiana ekranu w iPhonach 4S w jakichś pogwarancyjnych serwisach?
 3. Stanczykele

  Company of Heroes 2

  Hej, odpaliłem sobie w steamie CoH 2 tylko po to, aby dowiedzieć się, że żeby zagrać w kampanię z podstawki, muszę ją kupić. Wygląda to wszystko tak, jakby miała to być pełnoprawna podstawka, chociaż mam ją na wypożyczeniu z konta brata, a on sam nie pamięta, kiedy i w jakich okolicznościach ją kupił (era steam sales :D). Możliwe, że mam jakąś wersję "multiplayer only", czy o co chodzi?
 4. Kapkę naciągnięta klasyfikacja - mocno przez łzy ten śmiech.
 5. Stanczykele

  Prace w Photoshopie

  Wybierz narzędzie tekstu, napisz, co tam chcesz, po czym z górnego paska elementów wybierz ikonę "utwórz zawinięty tekst" (litera T z łukiem pod nią). Tam masz wszelkie tego typu wywijasy. @Prince_Miki Możesz przeciągnąć obraz z pulpitu do photoshopa, a potem na obszar roboczy.
 6. Stanczykele

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Dziękuję serdecznie za uwagi, panowie. Nazwę ku Waszej czci żeberka mojego nienarodzonego kaloryfera. :D
 7. Stanczykele

  Prace w Photoshopie

  Najnowsza pracka. Diobelsko jestem z niej zadowolony, chociaż widać, że there is work to be done. :)
 8. Stanczykele

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Czołem. Zaczynam romans z siłownią. Mierzę 190 cm, ważę 85-90 kg (nie mam wagi; ciężko mi powiedzieć ile dokładnie), mam 20 lat. Nastawiony jestem na zbicie trochę wagi i urobienie trochę mięśni tu i tam. Docelowo chciałbym trenować 4 dni w tygodniu. Jakieś porady? Co poczytać, jak ułożyć trening, na co uważać przy ćwiczeniach, cokolwiek w temacie? Przydałoby mi się trochę linków, bo jako absolutny laik nie chcę rzucać się na losowe wyniki z google. Jeszcze sobie krzywdę zrobię, a tutaj przynajmniej jeżeli ktoś poleci mi jakieś głupoty zaraz zaalarmuje mnie oburzona gawiedź. :D
 9. Wie ktoś, co się stało z pismem EKRANy? Ostatnio zauważyłem, że zniknęło z empików, a ich strona nie działa.
 10. Stanczykele

  Empire: Total War - temat ogólny

  Czy ktoś jeszcze ma problem z rozmiarami interfejsu w rozdzielczości 1366x786? Odpaliłem sobie Empire pierwszy raz na laptopie i wszystko jest okej, poza tym, że po prostu w niektórych miejscach ledwo widzę, co jest napisane, i nigdzie nie mogę tego regulować. Sprawia to wrażenie, jakbym miał włączoną jakąś znacznie niższą rozdzielczość, ale w menu wszystko wygląda ok. Jakieś rady?
 11. Stanczykele

  Crusader Kings II: Mroczne Wieki

  Damn. Mam nadzieję, że ktoś to zmodował.
 12. Stanczykele

  Prace w Photoshopie

  Wektorki w Photoshopie. :D Nieregularne kształty wykonałem piórem, a resztę za pomocą kształtów. Generalnie jestem hobbystą i często stosuję "chałupnicze" metody, więc pewnie gdyby zawodowy grafik otworzył ten .psd, to by się za głowę złapał. Ale przynajmniej zazwyczaj osiągam zamierzone efekty. :)
 13. Stanczykele

  Forumowa Mafia

  Słyszałem, że można się tu poznęcać nad zwłokami? 0. kindziuk 1. Isildur 2. Thrandir 3. Kalenos 4. Alexei Kaumanavardze - jak nie będzie MG to ew. mogę się podjąć. 5. qrex 6. rob006 7. Konstantinus 8. Shogun007 9. Stanczykele
 14. Cieszę się za This War of Mine - naprawdę dobra, mocna gra. Szkoda tylko, że z upływem czasu mocno nuży - ale mam cichą i trochę naiwną nadzieję, że twórcy przyjmą "minecraftową" metodę rozwijania gry łatkami. Fajnie by było.
 15. Stanczykele

  Prace w Photoshopie

  Czołem! Ostatnio zajarałem się platakem i postanowiłem się na tym polu popróbować. Z tego tytułu każdy obejrzany film wieńczę pracką. Dzisiaj miałem na warsztacie "Jackie Brown" - co sądzicie?