Rifter

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  86
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Rifter

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Rifter

  MODERATORZY: jacy są naprawdę?

  Czy wyżej oznaczony fragment regulaminu nie jest powodem większości nieporozumień na linii użytkownicy-moderacja/ekipa gramu? bez podania przyczyny - czyli przykładowo moderator ma zły dzień, wstał lewą nogą, ktoś go zdenerwował, uwziął się na użytkownika (mogło i może się tak zdarzyć), nawrót menopauzy, albo nawet zwykła złośliwość sprawi, że usunie komentarz użytkownika. Ale nie musi się nikomu tłumaczyć, w szczególności użytkownikowi. Osobiście odbieram ten fragment jako znak, że moderacja traktuje użytkowników jako plebs, z którym może robić co chce. takie mają prawo! - czy ten, kto tworzył regulamin zdaje sobie sprawę, jaki ton można odebrać, czytając takie coś? Ponieważ ja to odbieram jako "Nie podoba się ten regulamin? To zjezdżaj stąd!" (opisując to kulturalnym językiem oczywiście). Ktoś inny może to odebrać jako lżejszy ton. Ktoś inny może to odebrać jeszcze gorzej niż ja. Czy rola regulaminu, widząc taki fragment z wykrzyknikiem, ma nas zmuszać to zastanawiania się "Co autor miał na myśli?", czy powinien być po prostu przejrzysty? Uważam, że skoro takie mają prawo! tak bardzo razi w oczy, to jest to znak, że regulamin powinien odbyć renowację.
 2. Uważam, że seksualne wykorzystywanie świeżaków w więzieniach nie jest rzadkością. Gothic 1 miał miejsce w więzieniu, a wykorzystywanie nowych skończyło się na pobieraniu haraczu za ochronę w Starym Obozie... Ale rozumiem, że nie chciałeś przylepić mi plakietki "homofoba", co nie?
 3. Czyli chcesz mi powiedzieć, że wszystkie dotychczasowe komentarze, w których wypunktowano elementy portalu które kuleją/wymagają poprawy, są wyssane z palca?
 4. Znajomemu, który miał okazję przeczytać ten artykuł, nie spodobał się fragment z The Last of Us i Wolfenstein: New Order. Zarzuca autorowi, że pokazując dwa skrajne przypadki - udane przedstawienie homoseksualisty przeciwko źle przedstawionej relacji heteroseksualnej - cytuję: "On chce na siłę pokazać, że homo jest ok, a hetero jest ble. Że homo związek to wielka wielowartsowa miłość, a hetero związek to nic nie znaczący seks." == Swoją drogą - gdyby pierwszy Gothic powstał w obecnych czasach, to czy by w pogoni za poprawnością polityczną wprowadzili by homoseksualizm i gwałty na świeżych skazańcach?
 5. Ekipa gramu dając ten artykuł, zapewne nie spodziewała się, że oberwie rykoszetem w postaci wypunktowania, przez kilku ludzi, problemów/rzeczy do naprawy na portalu. Zostaje tylko pytanie, czy te ww. problemy zapisują i będą próbować coś z tym zrobić...
 6. No tak, ale gdyby od razu to była kompletna edycja - wszystkie dodatki, wraz z Heroes Chronicles, wsparcie dla modów (Wake of Gods, Horn of the Abyss) - wtedy cena 59,90 zł byłaby warta świeczki.
 7. Rifter

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Mimo dobrych chęci twórców tego moda, to jednak trzeba przyznać, że pojazdy są przesadnie wrażliwe na uderzenia. W niektórych ujęciach przy byle uderzeniach samochód robi się na harmonijkę. ;) Uch, jeszcze z 1,5 miesiąca i witajcie mody. :D
 8. Najsmutniejsze jest to, że dopóki tego nie udowodniono, to znajdowali się ludzie, którzy ślepo uwierzyli i jeszcze bronili Ubisoftu...
 9. Niby tak, ale - osoba publiczna zniża się kulturą do poziomu "hejterów"? Wyjdzie mu to na dobre?
 10. Tak czy inaczej, ostro broniłeś firmy, a okazało się, że ciebie, a pozostałych próbowali, zmanipulować półprawdą (czyli kłamstwem).
 11. Ja to widzę inaczej: - premierowo będzie sama podstawka, więc (nie zgadując na siłę) 100% ceny - wiadome dwa dodatki będą reklamowane jako "promocyjna cena" za 50% ceny podstawki - podsumowując, za całą grę zapłacimy jak za nowo zrobioną grę AAA Chciałbym się mylić co do ceny, ale sam fakt, że będzie to tylko podstawka, to jest kpina do kwadratu. Dodatkowo ta manipulacja porównawcza, nie mam pytań...
 12. Sama podstawka? Kpina. A ja nawiny cicho liczyłem na Heroes Chronicles w zestawie. W każdym razie, ja zostaję przy VCMI Project: http://forum.vcmi.eu/portal.php
 13. Może podsumuję dyskusję tym, że wg Wikipedii seria Icewind Dale jest "Role-Playing Game", ale ze względu na mechanikę, jest porównywana do H''n''S-ów.
 14. Rifter

  GTA 5 (V) - Temat Ogólny

  Może gra jest tak ustawiona, że dopóki nie wytępisz ich "podczas misji", to będą się co jakiś czas odradzać? ;)
 15. Tylko krótko informuję, że po tym, jak dwa razy błędnie napisałeś źle, w poście #66 zwrócono ci uwagę. Trzeci raz w jednym wątku ten sam błąd. ;) == Czy to, że zwiastun był na wersji X1, jest potwierdzony u źródła?