Tandrax

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  29
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Tandrax

 1. Tandrax

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Zamówiłem Wiedźmina 2 wersje standardową i zaznaczyłem obiór osobisty. W opisie zamówienia jest napisane, że towar zostanie wysłany jutro. To znaczy, że już jutro będę mógł grę odebrać w salonie czy raczej jutro wyślą z centrali i odbiorę we wtorek?
 2. Tandrax

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Zamówiłem Wiedźmina 2 wersje standardową i zaznaczyłem obiór osobisty. W opisie zamówienia jest napisane, że towar zostanie wysłany jutro. To znaczy, że już jutro będę mógł grę odebrać w salonie czy raczej jutro wyślą z centrali i odbiorę we wtorek?
 3. Zamówiłem Wiedźmina 2 wersje standardową i zaznaczyłem obiór osobisty. W opisie zamówienia jest napisane, że towar zostanie wysłany jutro. To znaczy, że już jutro będę mógł grę odebrać czy raczej jutro wyślą z centrali i odbiorę we wtorek?
 4. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego mam przy ustawieniach grafiki do dyspozycji tylko 488MB pamięci? Mam dwa Radeony 4850 core 2 duo 3.0 i 4GB RAMu z czego pod xp wykrywa mi tylko 3GB. Poza tym strasznie mi się grzeje procek podczas grania ale to chyba wina chłodzenia, więc po szkole coś z tym zrobię.
 5. WoW chyba jeszcze długo nei straci formy a WAR pewnie nigdy mu nie dorówna, mimo, że głosuje temu drugiemu, w którego mam zamiar grać jak spłacę długi u rodziców:P Mały offtopic: Mógłby ktoś mi polecić jakieś fajny i dość świeży f2p mmorpg?
 6. A te studia mają być normalne 5 letnie czy jakieś krótsze? Bo tak trochę długo 8 lat studiować:P
 7. Ja na studia będę czekał jeszcze 2 lata więc będę miał czas się zorientować jak ten projekt wyjdzie. Od ok. 8 lat planuje zostać programistą nastawionym na tworzenie gier tylko nie wiedziałem jakie są szanse na spełnienie tych marzeń, a teraz widzę, że moje szanse wzrastają:D Na szczęście jestem inteligentny, więc może uda mi się dostać:P
 8. Tandrax

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Czy ta konsola: http://www.gram.pl/sk6_8A7qHu1_XBOX360_Premium_Forza_2_i_Viva_Pinata.html ma procek 65 nanometrowy i zasilacz 175 W czy to jeszcze ta starsza wersja?
 9. Tandrax

  500 milionów pobrań Firefoksa

  GZ Firefox:D Bawił się ktoś w ten ryż?:P Ja na razie dołożyłem od siebie 2000 ziarenek:D Może później jeszcze ludzi pokarmie:)
 10. Świetna książka, ale nie najlepsza z serii. Pochłonęła mnie bez reszty. Czytałem do 4 w nocy bo nie mogłem się oderwać od niej bez poznania zakończenia. Jednak i tak najbardziej podobał "Zakon Feniksa":P
 11. Tandrax

  NCSoft odchodzi od gier

  Nie martwcie się Guild Warsem... Co będzie z Lineage 3? TO chyba robi sam NCsoft więc może nie ujrzeć światła dziennego...
 12. Mam pytanie. Za jakiś czas będę upgradował kompa na właśnie mniej więcej taki. I z tego co widzę coś mało podzespołów będę mógł sobie zostawić. Może mnie ktoś pocieszy i powie czy zasilacz 400W wystarczy na taki sprzęt?:P
 13. To jaka ma być ta druga nowa armia? Jest wspomniane o brytyjskiej i niemieckiej, ale niemiecka już była... To teraz będą dwie niemieckie? Trochę dziwny pomysł...
 14. Tandrax

  Boogie - Zapowiedź

  "gównie" w drugim akapicie śmiesznie brzmi...:P
 15. Tandrax

  Wiedźmin - będziesz w to grać?

  Yarpen... Będziesz w końcu na tyle łaskawy żeby mi powiedzieć co to za odliczanie?
 16. Tandrax

  Wiedźmin - będziesz w to grać?

  No właśnie nie wiem. Ja miałem zgadywać:P
 17. Tandrax

  Wiedźmin - będziesz w to grać?

  Ma być już premiera Witchera? Zdawało mi się, że miała być później... A może ruszy jakaś kampania reklamowa czy coś w tym stylu. Hmm... Teraz sobie pomyślałem, że może być to demo:D Co jest w sumie równoznaczne z tą kampanią:P
 18. Tandrax

  Wiedźmin - będziesz w to grać?

  A możesz powiedzieć coś więcej o tym powiedzieć?
 19. Tandrax

  Wiedźmin - będziesz w to grać?

  Ja oczywiście zagram:D Fundusze powinny być ze stypendium jeśli go do tego czasu nie przepuszczę...:P A jeśli nawet to je skombinuje w jakiś inny sposób, bo jestem fanem Wiedźmina. Właśnie kończe czytać drugi raz sagę o Wiedźminie:D BTW: Widział ktoś stronę www.gram.pl/zwiedzminem ? Jest tam odliczanie i z tego mi wyszło, że coś nastąpi za ok 24 dni... tylko co?! Wie ktoś o co w tym chodzi?
 20. Fajnie:D Tylko teraz mam biwak i mi kasa potrzebna, ale jakiś czas po biwaku na pewno nadrobię straty:). BTW: Ile toto ma stron?:)
 21. Tandrax

  Medieval 2: Total War: Temat Ogólny

  Czy ktoś wie czy w tej części gry (albo w jakimś modzie do Rome) bedzie możliwość grania w hot-seat? Chętnie bym zagrał razem z bratem :).
 22. Mam pewną prośbę. Jeśli ktoś ma zamiar anulować kupno ES to niech wcześniej napisze mi o tym na gg (2270976) żeby od razu zamówił jego grę :)
 23. Tandrax

  Daję słowo- Gra

  Sry za tą brakującą kreskę, ale mój głupi brat siedział przy mnie i powiedział mi, że brakuje więc nawet nie sprawdzałem :P Jeden z najsłynniejszych samolotów myśliwskich II wojny światowej _ p _ t f _ _ _
 24. Tandrax

  Daję słowo- Gra

  Chyba chodzi o niewole,ale brakuje jednej kreski.