Xar1387

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Xar1387

 • Ranga
  Obywatel
 1. Xar1387

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Warto dodać, że nie tylko na mapach PvE istnieją MegaSerwery, bo są one również w PvP. Ten system niestety trochę wprowadza ludzi w błąd, bo jaki sens jest wybierać serwer WvW na samym początku gry - powinno się to raczej robić dopiero przy pierwszym wchodzeniu na ten tryb. W przyszłości z pewnością to zmienią, żeby miało ręce i nogi. A co do samego serwera, to polecam wybrać jakiś znajdujący się wysoko w tabelce.
 2. Xar1387

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Mało błędów wyłapałeś - gwarantuję Ci, że jest ich tam dużo więcej. Zresztą nie wiem po co dajesz mi o nich znać - serio wierzysz w to, że ja o nich nie wiem? Wyobraź sobie, że na etapie montowania video każdą ze scenek ogląda się naprawdę wiele razy - a potem jeszcze drugie tyle sprawdza efekt końcowy ;) Nie napisałeś mi nic odkrywczego, ot uznałem, że mimo tych twoim zdaniem wielkich minusów, materiał nadaje się do opublikowania. Co wiecej, nigdzie nie zostało napisane, że to profesjonalne video... ^^'' Ale fakt, nie trudno się domyślić dlaczego tyle w tobie jadu - ty nie lubisz mnie, a ja Ciebie, proste. Swoją drogą, co do GW2, to 10 marca dostaniemy kamerę z pierwszej osoby :) Osobiście nie jestem fanem tego typu opcji (wolę widzieć swoją postać podczas gry), ale z pewnością przyda się do robienia screenów, czy nagrywania jakichś scenek do filmów.
 3. Xar1387

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Polska Machinima: https://www.youtube.com/watch?v=t1_0xxi_Oes Dajcie znać jeśli podoba się Wam coś takiego i czy chcielibyście zobaczyć więcej video tego typu :) _____________________________________________________________________________________ _ Co do dyskusji o dodatku, to mnie najbardziej interesuje ten nowy tryb PvP - może być naprawdę ciekawie. No i domy gildyjne z pewnością się przydadzą, chociaż zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce.