Wasylisa145PL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Wasylisa145PL

 1. Wasylisa145PL

  Grafika w grach na PC

  Mam pytanie delikatne otóż dlaczego producenci gier decydują się na rozwiązania takie że w rekordowych wymaganiach wybierają 4 g ram karty graficzne jak z kumplem sprawdzałem na Dying Light i okazało się że karty graficzne typu np amd r9 m265x tak jest właśnie u mnie daje rade na średnich a w rekordowych u kupla nie ma aż takiej różnicy ale była. Ostatni zauważyłem i w testach gier zauważyłem że to celonowym zabieg na wyciągnięcia kasy z graczy no ale czego się nie robi dla kasy. Może spotka się z ostrą krytykom ale to moje zdanie ale czy minimalne wymagania Wiedzmina 3 nie są zawyżone albo mogą ulec zmianie bo premiera w maju.
 2. Wasylisa145PL

  Uzależnienie

  Gram dużo i nie jestem uzależniony najlepiej trzeba wiedzieć kiedy przestać trzeba grać i jeszcze trzeba rozumieć że to tylko przyjemność i nie jest potrzebne do życia ;)
 3. Kurcze ja ma taki dylemat otóż mam xbox one i mobilnego lapka że Dying Light uciągnie mi na średnich detalach a Wiesia 3 może chrupnie na średnich bo ostatnio ulepszałem kartę graficzna a raczej aktualizowałem sterowniki to powiem szczerze mam ama hd 8850 2 G i pobrałem sterowniki z nazwom beta i tu miałem duże obawy czy sterowniki te dadzą rade bo już myślałem że zafunduje sobie wgraniem nowego windowas i tu ze zdziwieniem polepszyłem sobie taktowność rdzenia i wszystkiego wo gule gry chodzą mi lepiej moim zdaniem nie trzeba kopa z 4000 i nawet ponad 5000 tys bo karty graficzne 2 G RAM i prosesor i7 4500u oraz 8 G Ram pamieci da rade w każdych grach bo kupowałem starsze tytuły i te nowe i chodziły mi dobrze na moim lapu a wartość jego to 2800 zl ;-)
 4. Mam pytanie poniwarz mój laptop ma wartość 2800 i Wiesia 3 uciagnie mi na minimalnych i tu zaczyna się moje pytanie bo mam xbox one i chcę kupować na tą konsole a nawet rozważałem wymieńić starom stacionarkę na nową za 4500tys ale tu pojawiać dylemat nasze Polskie zarobki i co tu kurczę robić.
 5. Sorki ale dwa tematy mi sie daly wtemacie drugim prosze o odpowiedzi :>
 6. Jak myślicie czy Wiesiu da rade znowu i podbije serca graczy bo ja ma pewne obawy ale zobaczymy i kurcze im dłużej oczekuje na premierę to się boje bardziej.
 7. Wasylisa145PL

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Mam nadzieje że nie przełożą znowu premiery Wiesia ale jeżeli tak to wyjdzie mu na dobre ;]
 8. Mam problem otóż ma laptopa podobnego wręcz identyczną konfiguracje do wymagań rekomendowanych wymagań sprzętowych to mój kupel ma też tak samo podobnego kompa ale stacjonarnego i doświadczamy obydwaj spatki fps czasem nawet że gra zatrzymuje się w miejscu. Po najnowszej aktualizacji jest poprawa na lepsze ale cały czas są te patki fps ale na szczęście mniejsze. I tu moje pytanie jak sobie zwiększyć ilość fps a z drugiej strony nie spada te fps. Trochę masło maślane aż w oczy kuje te spatki fpsow i proszę o porady i wypowiedzenie się w tym temacie.
 9. Wasylisa145PL

  Dying Light problemy z płynnością gryy

  Tak wiem widziałem te posty ale w ogóle mi chodzi czy da się w jakiś sposób zniwelować te spatki fps
 10. Wasylisa145PL

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Sorki że jetem upierdliwy ale na pewno mi pójdzie moim lapku mobilnym ;/
 11. Wasylisa145PL

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Czy pójdzie mi na minimalnych Intel core i7-4500 cpu 8GB AMD Radeon HD 8850M GDDR5
 12. Wasylisa145PL

  Dying Light

  Chciałbym wiedzieć czy ta gra jest trudna. Czytałem że poziom trudności jest jak w Metro Redux czyli mało amunicji zapasów materiałów do ulepszania broni itp. Czy to prawda che wiedzieć bo nie chce znowu kalpy jak z heroes 6 w którym komputer oszukiwał tak że zbierał większą o 12 razy i z ni cholery nie dało się pokonać. Proszę pilne odpowiedzi ponieważ grę prawdopodobnie kupie jutro.
 13. Wasylisa145PL

  Dying Light

  He czyli siekiera w łapę i w zomiaczak XD
 14. Wasylisa145PL

  Dying Light

  Czyli warto kupić ale nie jest aż tak trudna jak wnioskowałem z komentarzy?
 15. Wasylisa145PL

  Co kupić

  Mam pytanie jaką grę opłaca się bardziej kupić Dying Light czy Total War: Attila
 16. Wasylisa145PL

  Wiedżmin 3 Dziki Gon

  Czy pójdzie mi na minimalnych Intel core i7-4500 cpu 8GB AMD Radeon HD 8850M GDDR5
 17. Mama dziwny problem otóż grałem w Heros o III do V i sobie radziłem a w VI mam problem z poziomem trudności otóż radziłem sobie w poprzednich częściach na średnim nawet na trudnym ale w VI mam problemy nawet na łatwym sporo zmian tam jest i za bardzo nie ogarniam Przeszedłem kompanie wprowadzającą ale nie rozumiem sytemu walk i ogólnie i załamuje ręce bo nie mogę grać bo ciągle się staram i tak ostro dostaje w tyłek. Proszę o jakie sugestie i porady bo ugrać nie mogę posiadam wersie Might Magic: Heroes VI Complete Edition. Straciłem cierpliwość na tom grę a komputer oszukuję tak że nie da się go pokonać. Co robić proszę o odpowiedzi bo nie straciłem majątku bo dałem 60 zł.