GandaIf

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O GandaIf

 • Ranga
  Obywatel
 1. homoterroryzm i lewacka liberalna propaganda w natarciu. TFU!
 2. @casiege wiesz dlaczego Wiedźmin jest ciekawą grą? Bo ciekawą fabułę. Niestety taka gra, jaka fabuła.
 3. No proszę wystarczy zlikwidować sklep, ażeby pisać nie pod sprzedaż, a zgodnie z własnym doświadczeniem. Proszę dokonajcie jeszcze korekty recenzji Dragon Age 3 - bo to był fabularny, lgbt-owski gniot w porównaniu do poprzednich częsci.
 4. Jak oni zaorali tę grę... czemu jeszcze nie ma w planach 4 części?!? Niech sprzedadzą prawa Redsom i mamy hit!
 5. Że co? Że jak? Kto taki mądry? Poczytaj sobie na temat proponowanych scenariuszy i reżyserów LOTR. Dziękujmy, że został nim Peter Jackson
 6. Jeszcze tylko wątku homo brakuje; jeden z niedoszłych reżyserów LOTR już próbował zrobić z Boromira i Aragorna gejów; W serialu z pewnością to zobaczymy :P Tolkien się w grobie przewraca
 7. Radze zapoznać się z tym https://www.youtube.com/watch?v=ArATIwhqTGU ? ? Jakżeby inaczej!
 8. Całe piękno świata stworzonego przez Tolkiena polega na tym, że jest to świat wolny od idiotyzmów lewackich ideologii. Lewactwo co najwyżej chowa się za wielką bramą Barad-dûr w Mordorze.
 9. I nie skopcie tego jak trzecią część
 10. GandaIf

  Red Alert 2 za darmo na Originie!

  Red Alert skończył się na pierwszej części. Dziękuję za uwagę.
 11. > Nie ufam trailerom od czasów Watch Dogs i Unity :D Wiem, że to nie R*, ale i tak uwierzę > w ich dobrą robotę dopiero po 14 jak osobiście zagram. Screeny i filmiki będą się super > prezentować i oby było chociaż trochę podobnie na kopii, którą mam nadzieję zgarnąć w > dniu premiery. Również podzielam opinię. Trzeba również zauważyć, że seria GTA rozwija się jedynie graficznie... niestety taka prawda. Brakuje tutaj jakiegoś świeżego podejścia. Oczywiście ciemny lud znowu połknie haczyk i pędem do sklepów. Watch Dogs miał to coś, co mogło dać świeży powiew grom tego typu (chociaż samo WD było słabe podobnie jak Dragon Age III), jednak chyba GTA nie zmałpuje WD?
 12. GandaIf

  Battlefield Hardline - recenzja

  Dobre gry skończyły się wtedy gdy na rynek wlazło dziadostwo związane z zakupami wirtualnymi. Słaba fabuła, miałka akcja... ale kase później może drzeć z zakompleksionych gimbusów. Przykładem powyższej tezy jest np Crysis 1 - całkiem niezłe zawiązanie akcji, rozwinięcie i ciekawy finał; natomiast Crysis 2 i 3 to już badziewiarstwo, bo kto grał ten wie.
 13. a to, że PLej jest cinkie jak pała Mordoru. A tak serio chciałem się wyżalić.
 14. a to, że PLej jest cinkie jak pała Mordoru. A tak serio chciałem się wyżalić.