Tomek1623

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tomek1623

 • Ranga
  Robotnik
 1. Taką odpowiedź dostałem, co do polskiej wersji. "Hi, thanks for getting in touch! There's full Polish in-game support for text, so that's the menus, options etc., but not for subtitles or voice."  
 2. "Silniki w F1 2017 zaryczą 25 kwietnia" Się ktoś machnął o 4 miesiące...
 3. > Nie mogę uruchomić bety w ogóle. Crash przy starcie coś związane chyba z Visual C++ i > nie mogę włączyć... Wszystko próbowałem już nie mam sił. Miałem to samo. Odinstalowałem Visual C++ zainstalowałem ponownie z \STAR WARS Battlefront Beta\__Installer\vc\vc2013\redist i poszło.
 4. Tomek1623

  F1 2015 - recenzja

  Oczywiście nie muszę dodawać, że w tegorocznej edycji zabrakło "niedawnej" nowości w postaci możliwości zapisania stanu gry w dowolnym momencie, nawet podczas wyścigu? Nie da się i już. Że co proszę? Możliwość zapisu jest i działa świetnie.
 5. Tomek1623

  F1 2015 - recenzja

  "Oczywiście nie muszę dodawać, że w tegorocznej edycji zabrakło "niedawnej" nowości w postaci możliwości zapisania stanu gry w dowolnym momencie, nawet podczas wyścigu? Nie da się i już." Że co proszę? Możliwość zapisu jest, i działa świetnie.
 6. Toć to już od 3 miesięcy wiadomo.
 7. Angielska wersja z polskim menu Subtitles- english Text in game \menu - polish
 8. "Ciekawą nowością w G29 będzie LED-owy wyświetlacz podpowiadający kiedy należy zmienić bieg." Chyba nie widzieliście na oczy g27
 9. Dodam jeszcze, że po aktualizacji profilu gry na steamie, pojawił się język polski na liście wersji językowych :D
 10. Brak informacji był spowodowany decyzjami FOM. BTW, mogliście wrzucić nowe screeny i treaser.
 11. Na medalion można się jeszcze załapać? Jest opcja wysyki pocztą priorytetem?
 12. Minimalne wymagania już dawno podali
 13. Tomek1623

  F1 2015

  Witam, może mi ktoś wyjaśnić kto odpowiada za decyzję w jakiej wersji językowej wydawane są gry w Polsce? Wydawało mi się że to zależy od polskiego dystrybutora, ale w przypadku F1 2015 nie bardzo wiem kto za to odpowiada. Od Cenegi dowiedziałem się, że; Jest nam przykro z powodu braku polskiej wersji językowej w grze F1 2015, niestety ostateczna decyzja o dostępnych wersjach językowych gry należy do wydawcy światowego gry (w tym przypadku Bandai Namco). Natomiast Bandai Namco twierdzi, że oni na to nie mają wpływu i żeby kontaktować się z Codemasters
 14. Dla czego akurat teraz??? Od 3 lat nawet dubbing był.......