Illidian_Stormrage

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  622
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Illidian_Stormrage

 1. Liczę iż będzie tak jak w przypadku przesiadki z PS 4 na PRO czyli dodadzą lepszej jakoś teksturki (niewidoczne gołym okiem bez 30 krotnego zoomu) plus 60 fps ;>. Myślę że tego dowiemy się w przyszłym roku na E3 bo w tym Sony nie będzie na tych targach a sami sprawdzimy w listopadzie przyszłego roku.
 2. Na PC są szanse pół na pół ale nie liczyłbym zbytnio. Teraz pora by ND wymyśliło nową markę równie rewelacyjną jak Uncharted. P.S. A co do remasterów na PS 5 o których wspomniał kolega w powyższym komentarzu to lepiej niech się devowie skupią na nowych markach, poprawieniu AI i fizyki a nie remasterowaniu gier, z resztą jaki jest tego sens skoro PS5 ma mieć wsteczną kompatybilność? Więc wydadzą patcha dla wszystkich na PS5 i tyle ;>, pamiętam jak sprzedawałem PS3, do dziś nie mogę przeboleć że nie mogę na PS4 zagrać w gry z PS3 a teraz proszę, każdą jedną grę z PS4 ogram na PS5 ^^ kiedy tylko będę miał na to ochotę.
 3. Illidian_Stormrage

  Kolejny kraj banuje PUBG

  Z kałachami po ulicach biegają ale w gry grać nie mogą, żenua...
 4. Mam takie wrażenie że oficjalnie było też wiadomo jakiś czas temu już.
 5. A ja się połaszę w dniu premiery, fatka PS4 nie odbiega praktycznie niczym od pro a do tego wsteczna kompatybilność da mi grania co nie miara.
 6. Wypuścili RTXy a cofają się do GTX'ów zamiast rozwijać dalej RTX'y, ehh nvidia nie cofaj się jak AMD proszę...
 7. A czy o tym nie było wiadomo już od jakiegoś czasu że mają wypuścić coś takiego?
 8. No naprawdę? Jeśli gra jest oznaczona +18 to może się tam znaleźć wszystko co nie łamie w jakiś sposób prawa od nagości poprzez narkotyki i alkohol, trupy, krew itp a nie teraz bo jakiś małolat chce sobie zagrać w giereczkę +18 to osoby faktycznie dorosłe będą cierpiały...
 9. Oj moja gafa przepraszam, faktycznie nie było AC w Rzymie ;d. Chociaż wait w Brotherhood nie było przypadkiem Rzymu?
 10. Illidian_Stormrage

  Sony oficjalnie zapowiada PlayStation 5!

  Po tym co podali wnioskuje że premiera najprawdopodobniej pod samą końcówkę 2020 roku albo w 2021 roku ale to że będzie kompatybilna z PS4 to mi się podoba i już plusuje Sony u mnie. RT jakoś mnie nie jara, na obecny moment zbędny obciążający niepotrzebnie bajer.
 11. Te zalecane to chyba dla 4k są...
 12. Wyjdzie a jak wyjdą serwery RP tak jak do GTA to już w ogóle będzie furora bo nie powiem sporo moich znajomych kupiło GTA V dla roleplayu :).
 13. W sumie mieliśmy Grecje, Rzym, Egipt to czas na Nordyckie klimaty :).
 14. Czy ktoś dziś prócz banków, developerów korzysta z antywirów? Sam W10 choćby ma takie zabezpieczenie w sobie że trzeba nieźle się postarać by złapać wira albo siedzieć i piracić wszystko co się da...
 15. Przecież UE niszczy każdy interes który nie jest na rękę Niemcom, nie rozumiem kiedy się w końcu ludzie obudzą i kraje wyjdą z tego postkomunistycznego tworu? Pierw ACTA, ustawa dla przewoźników która całe szczęście nie przeszła, ART 7, teraz zabierają się do Valve a najlepsze jest to że twórcy dalej myślą że UE i ich śmieszne dyrektywy działają dla twórców a nie przeciw nim.
 16. Epic myśli że jak fortnite'a dla gimbów zrobili to zaraz cała rzesza ludzi porzuci steama i swoje biblioteki gier i poleci do nich, przecież oni prócz ekskluzywności i to w dodatku czasowej nie mają nic do zaoferowania konsumentowi, coś jak Microsoft z ich czasowymi eksami.
 17. Do ultra czyli pewnie wszystko na full co tylko możliwe jest na wysokie lub prawie ultra i 60 fpsów wystarczy GTX 970 ;>
 18. Może odpowiednio zoptymalizują również ten ray traicing ;>
 19. W sumie fajnie móc sobie pograć na tablecie w grę ze steama ;p.
 20. Ciekawe czemu taki zabieg? Przecież gra chodziła jak na konsole płynnie.
 21. Wymagania mega niskie jak na 2019 rok.
 22. Przecież to oczywista oczywistość że do W7 dało się wprowadzić DX12 ale po co wtedy wydawać W10 który moim zdaniem jest o niebo lepszy niż W7.
 23. która ma pojawić się dopiero w roku 2020. Jakieś dowody na to że ma pojawić się w 2020? Bo z tego co wiem Microsoft i Sony wg ostatnich plotek mają dopiero ujawnić swoje konsole a wyjść mają w 2021 roku.
 24. Oni chyba oszaleli, nie dość że płacę za internet to jeszcze mam im płacić za możliwość grania Online? Bo do tego sprowadziła by się ta usługa na PC? Nie ma takiej opcji.