jedisaiyanpl

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  81
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O jedisaiyanpl

 • Ranga
  Robotnik
 1. Kolejny Walking Sim z Jump Scare'ami, jechanie na oklepanym schemacie to za mało by zrobić wrażenie, nie dziwię się ,że nie było żadnej promocji itp ;)
 2. Mnie również szczególnie ,że ta gra działa na MTFramework, ostatni raz użyty przy DmC a gra jakoś nie powala, do tego na PS4 cały czas działa w 30fps przy 1080p, więc dziwnym trafem potrzebny PC który zjada PS4 i X1 na śniadanie bez popicia. W sumie po co optymalizować gry na PC, cytując szychę z Ubisoftu: "Po co optymalizować gry na PC? Zawsze możesz sobie kupić drugą kartę graficzną albo wymienić procesor na lepszy" A 1060 to taki GTX 980 ;)
 3. Mnie również szczególnie ,że ta gra działa na MTFramework, ostatni raz użyty przy DmC a gra jakoś nie powala, do tego na PS4 cały czas działa w 30fps przy 1080p, więc dziwnym trafem potrzebny PC który zjada PS4 i X1 na śniadanie bez popicia. W sumie po co optymalizować gry na PC, cytując szychę z Ubisoftu: "Po co optymalizować gry na PC? Zawsze możesz sobie kupić drugą kartę graficzną albo wymienić procesor na lepszy"
 4. Odbijając od tematu Denuvom to ten pseudo "REMASTER" to śmiech na sali. - Stare brzydkie filmiki - Stara brzydka oprawa - Wspracie dla 16:9 (lol mam to na emu) - HD HUD (też mam to na emu) - Tona filtrów (fuj) - Stare animacje i blokowe kończyny (taki syf w 2018?) - Limit 30fps Sorry ale trzeba być turbo naiwnym frajerem i fanbojem by tak się doić ;)
 5. @Renchar  Denuvo wpływa na wydajność, odpalanie, czas wczytywania i zarzynanie CPU i HDD przykładów jest kilka, ale przytoczę dwa. Prey i Sniper GW3. Prey ma mnóstwo "triggerów" , sprawdaczy nawet w głupim menu gry bo scracjowaniu Denuvo w tej grze fps poszedł w górę o ok 15-20fps, gra szybciej się ładuje i odpala, każdy ten sprawdzacz i trigger obciąża dodatkowo CPU i HDD bo DRM w tle sprawdza czy wsztko się zgadza, na szczęście Prey był dobrze zoptymalizowany. To samo z Sniper GW3 tam jeszcze więcej tego syfu jest, scrackowanie Denuvo skróciło czas ładowania i poprawiło FPS, jednakże gra jest tak skopana ,że wciąż ta wydajność i czas ładowania pozostawia trochę dożyczenia. Wszystko do znalezienia na forum reddita/steam jak i steam undergroud ;)
 6. Demons Souls 6.0? Nie dzięki.
 7. Rozwala mnie ,że tacy co regularnie grają w BC2,3,4, i 1 nie dostali keya, a taki "youtuber" Makuła który ciśnie EA a BF-y to oglądał na YT dostaje pęk kluczy beka w uj
 8. jedisaiyanpl

  PUBG sprzedał się w 50 mln egzemplarzy

  Swoją drogą będą wprowadzać do gry swój "Karnet Bojowy" Zrzynają od innych , ktorych potem straszą sądami... Debile.
 9. jedisaiyanpl

  PUBG sprzedał się w 50 mln egzemplarzy

  Jaki swój kulaywy silnik? Silnik jest od Epic Games, Blue Balls wrzuciło tylko swoje modyfikacje.  
 10. Bardzo zła wiadomość... tak samo zła była prezentacja gry na E3 typowa gra TPP z system osłon i pew pew pew....
 11. jedisaiyanpl

  E3 2018: Halo 5: Guardians nie pojawi się na PC

  Czas chyba na lekcję angielskiego się wybrać... Wypowiedź Franka O’Connela: "Sorry guys that’s an error. That’s two innacurate Halo stories this morning but understandable. It’s not impossible H5 could come to PC one day but it’s not being worked on at this time. Black and white, no semantic trickery.” W skrócie: Wkradł się bląd na stronie, jednak możliwym jest ,że Halo5 pojawisię pewnego dnia na PC, jednak aktualnie nad tym nie pracują
 12. "Upgraded Visuals" Śmiechłem i to mocno stare tekstury podbili dzięki temu gra nie wygląda jak z 2004 a jak z 2006
 13. Łał pokazali jakiś krajobraz i ludzie już orgazm mają , nie ma to jak się jarać grami Bethesdy -.-
 14. jedisaiyanpl

  E3 2018: EA Play - oglądaj na żywo od 20.00!

  Błąd. Nie o 20:00 a o 19. Nawet na playerze z YT piszę 19:00 aktualnie pozostało, 80min do startu  a jest 17:40
 15. jedisaiyanpl

  Fallout 76 oficjalnie zapowiedziany

  Fallout 76 to nic innego jak Fallout Shelter 3D... To już nie jest śmieszne jak nisko ta firma upadła razem swoimi gierkami :v