iThrol

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O iThrol

 • Ranga
  Obywatel
 1. W żadne! Nintendo to magia konsoli. Jak wstaną z łóżek PC Masterzy to rozegra się tutaj ładne piekło za pośrednictwem powyższego tematu :)
 2. Wiedźmin 2 na XONE? Moje pieniądze należą do Was!!! :)
 3. > > > > > Gry w EA Access jak najbardziej są lokalizowane. W przypadku DA: I są to napisy > > > PL. Need > > > For Speed rownież ;) > > > > Dzięki za odp, mam nadzieję, że sama gra nie zawiedzie :) > Gdzieś czytałem, że Need for Speed: Rivals na Xbox One chyba NIE wyszedł w polskiej wersji > językowej, więc on akurat może być po angielsku. Może dlatego, że Xbox One w Polsce (i > wielu innych krajach) miał premierę później. Tzn. Mam też Rivalsa w ramach EA:A i też są napisy. Jeśli chodzi o Dragon Age: Inkwizycja, to nie, nie zawiedziesz się ;) Gra naprawdę wciąga, posiada fajną ścieżkę rozwoju i ogólnie daje fun :)
 4. > Czy gry w EA Access są już w polskiej wersji językowej ?? Opłaciłbym abo i chętnie pograł > w Inkwizycję, ale nie wyobrażam sobie grania w RPG przynajmniej bez polskich napisów.. Gry w EA Access jak najbardziej są lokalizowane. W przypadku DA: I są to napisy PL. Need For Speed rownież ;)