terixAS

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O terixAS

 • Ranga
  Obywatel
 1. I gdzie ta różnorodność? Kolor skóry to nie wszystko. Ciri nadal ma kaukazoidalne rysy twarzy, tylko po prostu przesadziła z solarium. 
 2. terixAS

  Cyberpunk 2077 na gameplayu!

  I o to tyle szumu? Nie widzę na tym gameplayu nic szczególnego - kolejna gra AAA, jakich wiele. Szczególne, to jest napędzanie hype-u wokół tej gry. 
 3. Wszędzie ta cholerna broda. Całą gre mnie wpieniała, bo cały czas trzeba było to golić, żeby Geralt nie wyglądal jak druid.
 4. terixAS

  Serialowy Wiedźmin na kolejnych wyciekach

  Clark Backo? Przecież to osobnik negroidalny. Szykuje się serial ociekający słowiańskością XD
 5. Spokojnie. Ubiorą ją w dresy od Adidasa i od razu dostanie +10 do słowiańskości :D
 6. Ludzie kochają Geralta, a nie świat. Bez Wilka, to już nie będzie ta sama gra. Jeśli nie kontynuacja, to niech napiszą inną historie, ale niech nie chowaja Geralta do szafy.
 7. Też nie lubie tych retrospekcji i sam nigdy nie gram w takie gry kobiecymi postaciami, ale zważywszy na postępującą feminizacje gier, nie zdziw się jak będziesz musiał się wczuwać w jakąś laputite w Wiedźminie 4 :D
 8. terixAS

  W Skyrima wciąż grają "miliony ludzi"

  7 lat od premiery, a oni nadal nie naprawili masy błędów. Wydali Special Edition i nawet tutaj nie raczyli tego zrobić, a po co skoro gra się sprzedaje...
 9. W rzyci mam ten serial. Tylko czekam kiedy Gerwant wróci do gry :)
 10. Tak mi się wydaje że Pc większości graczy by umarło... Nawet te parę lat od premiery. Źle Ci się wydaje, prędzej konsole by umarły. Instalowalem mody do wieśka: Superturbo lighting, Hd reworked, mod na trawę - taką, że ją widać gdzie tylko możesz wzrokiem sięgnąć i Reshade do tego, z powłączanymi najróżniejszymi bajerami. Specjalnie sprawdziłem to na starej karcie graficznej, czy da rade, no i dało. Specjalnie się nie zdziwiłem. 30+ fps na wysokich, na radeonie r9 270 (podkręconym), czyli konsolowe fpsy z lepszą grafiką, całkiem grywalne.
 11. Cdprojekt mógł by udostępnić patha dla pc, który by zawierał to, co bylo pokazywane na demach, ale to mało prawdopodobne. Wiadomo, że finałowa wersja wieśka, to paskudztwo :)
 12. Tresowany dzik, wychowany na genetycznie modyfikowanej paszy, oraz dodatkowo stymulowany mięsem z hipermarketu, jest jeszcze bardziej wredny i agresywny niż jego dzicy krewniacy z lasu. Szarżujący dzik sieje popłoch w szeregach wroga, taranując każdego kto znajdzie się na jego drodze. Ten kto nie zdoła uciec, otrzymuje paskudne rany kłute i szarpane, oraz zakażenie w pakiecie. Łeb dzika zdobią barwy wojenne, które dodatkowo wzbudzają lęk u ludzi. Oprócz wykorzystania w walce, bestia może w razie potrzeby zostać przerobiona na kotleta i użyta do zaspokojenia głodu lub regeneracji punktów życia bohatera - w końcu to biegający schabowy. Wszystko to, czyni z tresowanego dzika, znakomitą maszynę bojową, apteczkę pierwszej pomocy i rację żywnościową w jednym!
 13. Super, ale ja tego nie kupuję. Nie jestem zwolennikiem modyfikacji do gier (z wyjątkiem Skyrima). I jeszcze można poślubić tylko Yennefer, której nie cierpię.
 14. Może i potwierdzali niejednokrotnie, że nie będzie Wiedźmina 4, ale czy jest tu ktoś, kto by nie chciał następnej części z Białym Wilkiem w roli głównej?
 15. Modowanie Morrowinda to zbrodnia. Cały urok i klimat tej gry polega właśnie na jej brzydocie, która jest na swój sposób atrakcyjna :)