Eshyagnnor

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  19
 • Dołączył

 • Ostatnio

Eshyagnnor ostatnio wygrał w dniu: 15 Maj 2017

Eshyagnnor miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O Eshyagnnor

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

933 wyświetleń profilu
 1. Cześć! Tego rodzaju sygnały dźwiękowe od razu skojarzyły mi się z tym wątkiem - http://forum.pclab.pl/topic/399834-Komputer-nie-wstaje-Rozszyfrowujemy-sygnały-speakera/ Spóbuj rozszyfrować, co twój przyjaciel próbuje ci zakomunikować, a może rychło znajdziesz rozwiązanie problemu. Zerknij też na ten wątek -> http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2066862.html oraz http://www.tomshardware.co.uk/forum/306576-30-long-beep-trouble-code i http://www.overclock.net/t/1217758/3-long-beeps-on-post-no-graphics. Wiem, trochę przeglądania, ale zdecydowania łatwiej będzie, jeśli sam się z nimi zapoznasz niźli miałbym je streszczać/podsumowywać.
 2. Eshyagnnor

  Injustice 2 - wysyłka przedpremierowa

  Nawet nie teoretycznie. Niestety nie udało się nam tego uniknąć w tym przypadku, za co najmocniej przepraszamy..
 3. Eshyagnnor

  Problem z przełączeniem karty Intel na AMD.

  Cześć, spróbuj pościągać wszelkie wymagane sterowniki ze strony producenta -> https://support.hp.com/us-en/products/change-product#Z7_3054ICK0KGTE30AQO5O3KA30R2 Bądź skorzystaj z programu rodzaju Driver Booster by iObit, który zajmie się instalacją/aktualizacją sterowników (także brakujących).
 4. Eshyagnnor

  Problem z Origin

  Cześć, wypróbuj rozwiązań zaproponowanych w tym wątku -> http://answers.ea.com/t5/Titanfall/Origin-Fix-quot-You-must-be-online-when-logging-in-for-the-first/td-p/3452515
 5. Eshyagnnor

  Wyłączanie myszki przy wykrywaniu pada w grze.

  Cześć! Przyznam, że ten pół-pad robi wrażenie ^^' natomiast sam problem, który napotkałeś jest wybitnie specyficzny. Zdaję się, że rozwiązaniem byłoby zasugerowanie oprogramowaniu tego zestawu, iż zewnętrzna myszka jest TĄ konkretną z zestawu. Jednakże jest też inne, mniej bezproblemowe rozwiązanie -> https://eu.splitfish.com/fragfx-game-controllers/fragfx-fragchuck-pc-mac.html?___store=english&___from_store=default Sam kontroler również jest w sprzedaży. Może spróbuj wykorzystać jego sterowniki?
 6. Eshyagnnor

  Dobry komputer low fps GRID 2

  Cześć, wygląda na to, że Internet zna wiele podobnych przypadków, aczkolwiek rozwiązanie nie zostało jak dotąd jasno sprecyzowane. Najczęściej zaleca się: - aktualizację sterowników do karty graficznej lub powrót do ich poprzedniej wersji; - zresetowanie ustawień programu w Panelu Sterowania nVidii - ręczna modyfikacja ustawień graficznych Możesz ewentualnie skorzystać z tego poradnika -> http://steamcommunity.com/app/44350/discussions/0/558753804306292398/?tscn=1398099374<- lecz miej na uwadze prośby autora o rozważne korzystanie.
 7. Eshyagnnor

  Injustice 2 - wysyłka przedpremierowa

  Cześć! Mam do przekazania dwie informacje. Pierwsza, wysyłka niestety nie nastąpiła w dniu wczorajszym. Druga, nastąpi ona dzisiaj kurierem ze względu na szybszą i pewniejszą dostawę. Zapewne warto też podać powód. Zaistniała sytuacja jest wynikiem braku porozumienia naszego dostawcy z wydawcą gry, przez co dostawa dotrze do nas dopiero dzisiaj. Prześlij mi na priv swój numer zamówienia, a sprawdzę jego aktualny status.
 8. Eshyagnnor

  Błąd w Metro 2033

  Cześć! Może to zabrzmi błacho, ale czy próbowałeś użyć klawiatury do obrotu drezyną?
 9. Eshyagnnor

  InPost, spór gram.pl z przewoźnikiem

  Cześć! Na wstępie przepraszam za zaistniałą sytuację. W istocie niektóre przesyłki wysłane za pośrednictwem inPostu w ciągu ostatnich dwóch tygodni zostały zwrócone. Wyślij mi, proszę, prywatną wiadomość z numerem zamówienia, a sprawdzę jak szybko możemy ci ją dostarczyć.
 10. Cześć! Czy mogłabyś zaktualizować link? Dodatkowo, czy pojawia się jakiś komunikat na ekranie, np. w którymś z rogów?
 11. Eshyagnnor

  Instalacja gry "The Crew"

  Cześć! Jako że Wild Run Edition obejmuje zarówno wersję podstawową, jak i dodatek, instalując z płyty winieneś móc zainstalować pakiet obu, ale warto zwrócić się z tym pytaniem bezpośrednio do Ubi.
 12. Eshyagnnor

  Co zrobić?

  Cześć! Przy pomocy Wujka G. udało mi się znaleźć kilka rozwiązań dla tego problemu. Wygląda na to, że błąd ten nie jest obcy fanom Gothica. By nie przedłużać: - usuń folder Install Shield w lokalizacji C:\Program Files\Common Files\InstallShield (źródło 1) - usuń plik instalacyjny, wyczyść cache przeglądarki i pobierz go na nowo, przyczyną błędu może być uszkodzony plik instalacyjny (źródło 2 i 3) - możesz także spróbować uruchomić instalator w trybie czystego rozruchu (źródło 4) 1) http://forum.cdaction.pl/topic/243986-rozwi%C4%85zany-gothic-2-z%C5%82ota-edycja-b%C5%82%C4%85d-przy-pr%C3%B3bie-odpalenia-instalacji/ 2) http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=20465.0 3) http://www.gfi.com/support/products/Error-SetupNew-setup-cpp-135-when-trying-to-install-an-application-from-GFI-Software 4) https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-performance/setupnewsetupcpp-135-papp-pvendor-pguid-140162/d7c9ebd3-407d-4a88-abd1-be95fdb3ef00 Jeszcze krótki komentarz. Nie trudno zauważyć, że nie wszystkie źródła odnoszą się bezpośrednio do Gothica, ale spełniają warunek wystąpienia tego samego problemu. Jeżeli będziesz potrzebować dodatkowego wsparcia, daj znać.