koNraDM4

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  229
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O koNraDM4

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Frostbyte to nie tylko grafika, ba nawet nie od niego zależy wygląd tekstur itp. To od grafików zależy jak gra będzie wyglądać ale patrząc na to, że głównie DICE przoduje w produkcjach na nim opartych można zakładać, że jest ciężki w użytkowaniu.
 2. Jeszcze nic nie przesądzone, to wczesna wersja gry, której pewnie nawet nie optymalizowali jeszcze
 3. Wiesz, jednym jest rozebrać aktorkę i nagrać, a drugim zeskanować i wprowadzić odpowiednie poprawki.
 4. Nie znam poprzednich części, a grę znam tylko z tego, że na multi ponoć można będzie zniszczyć całe miasto ale czy to nie wygląda wręcz sztucznie? Jakoś tak sztywno? Podobnie wygląda rozgrywka do Saints Row 4, a tam nie miałem takiego odczucia
 5. koNraDM4

  E3: Fallout 76 z pierwszym zwiastunem

  Czyli nadal jest nadzieja, że to nie pójdzie w stronę tesa online? Bo takich głosów było sporo
 6. Czyli klasyka, lokalizacja rosyjska i napisy polskie, nie mogę się doczekać
 7. koNraDM4

  Koniec z hitami Square Enix na smartfony

  Lepsze 5 dolarów niż nie wiadomo jak duże pieniądze na mikrotranzakcje by dało się jakoś grać
 8. koNraDM4

  STALKER 2 w bardzo wczesnej fazie produkcji

  Uspokoili mnie z tą ekipą od kozaków :D
 9. koNraDM4

  Battlefield V - zobacz screeny z gry

  Ja to nie rozumiem, drugiej wojny nie było od dawna, od dawna też ludzie narzekali na to, że ciągle akcja dzieje się w przyszłości, pomijając mniejsze produkcje czy niszowe to tak naprawdę tego okresu w ogóle nie było, BF1 okazał się wielkim sukcesem, a i mi się przyjemnie w niego grało, a teraz co i rusz ludzie gadają, że powrót do starych epok to błąd itd. no widzę nie dogodzisz, ja osobiście bardzo się cieszę, że będzie druga wojna światowa w BF, jeśli chcę coś bardziej współczesnego to wrócę sobie do BF4.
 10. Motywy polskie się nieraz pojawiały więc myślę, że nie poskąpią tego
 11. koNraDM4

  Rage 2 - wyciekł zwiastun gry

  Właśnie w Rage było coś takiego, że nawet te powtarzalne misje nie przeszkadzały mi zbytnio
 12. Mi to nie przeszkadza. Dodatkowo chyba mówiono że będzie można przełączyć widok jak pamiętam. Pierwsza prezentacja wszystko wyjaśni. Nie ma co skreślać projektu jak się go nie widziało. Ludzie nastawili się na coś w stylu wiedźmina tylko że w przyszłości. W sumie ja też, ale dobrze wykonanego FPS też przygarnę. Wszystko zależy jak nas zaskoczą. Pan to chyba nie rozróżnia FPS od FPP
 13. Należy wspomnieć, że nie tylko Ant Man ale i Sokole Oko miał swoje wyjaśnienie dlaczego się nie pojawił, ilość różnorodnych  scen i ich rozmach naprawdę zrobiły na mnie wrażenie, nie miałem wrażenia, że film składa się z zaledwie kilku długich scen i mogę śmiało powiedzieć, że to jeden z niewielu filmów, po którego obejrzenie nie zadałem sobie pytania "i to wszystko?" do czego np. doprowadził mnie film Tomb Raider.
 14. koNraDM4

  Cyberpunk 2077 będzie FPS-em

  Może ktoś kto puścił plotkę nie rozróżnia FPS od FPP? Tak czy siak wiadomym jest, że strzelania będzie sporo gdyż jak kiedyś był wpis o założeniach cyberpanku ma być chaos, styl i ryzykowne działania. Będą różne klasy postaci więc i będzie pełno różnych sposobów na grę.