koNraDM4

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  253
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O koNraDM4

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Twórcy w jakimś starym wywiadzie wspominali o Nowym Wspaniałym Świecie jako o inspiracji itd.
 2. W porównaniu z jednym z pierwszych to robi wrażenie.
 3. Tak jak kolega powiedział Chris Avellone nie należy do beztalenci, a sama jedynka mi się podobała fabularnie w pierwszej lokacji, dopiero potem za bardzo czuć było ciągłe oklepane schematy. Możliwe, że pierwszą część fabuły uznałem jako oczko w stronę fanów kina i dlatego mi się podobała.
 4. koNraDM4

  Doom Eternal na pierwszym gameplayu

  Nie wiem jak to było z Id Tech ale może ostatecznie silnik, który stworzyli nie był idealny stąd szybki upgrade tak znaczący, że woleli dodać nową cyferkę niż kombinować jakoś inaczej.
 5. Zaczynam się tak naprawdę martwić, że CDPR nie potrafi wymyślić własnego unikatowego IP, co prawda to dopiero druga seria całkowicie nowa (gwinta jednak zaliczam do tej samej serii co wiesiek) ale jednak nie zapowiada się póki co by ogłosili całkowicie autorskie IP. Zobaczymy jak CP zostanie przyjęty, bo jak źle to albo wiedźmin 4 albo nowe IP.
 6. Tak, zgadza się. Chodzi mi o coś zupełnie innego - nie zawsze duże zainteresowanie przekłada się na faktyczną sprzedaż. To, że ktoś obejrzał trailer też nie oznacza, że kupi grę. Tak samo, jak to, że milion minusów nie sprawił, że raptownie wszyscy olali CoDa Zwłaszcza, że ten CoD był niezłym zaskoczeniem, trailer zwalili po całości, a sama gra był udana jak na pasmo marnych Call of Duty.
 7. koNraDM4

  Serialowy Wiedźmin na kolejnych wyciekach

  Zabawne, wcześniej narzekałem, że na nagraniu z castingu ta Turczynka wypadła blado ale jednak teraz myślę, że jeśli nie ma innych kandydatek to ona jest wprost stworzona do tej roli.
 8. Mimo wszystko mechanika gier Piranii dla mnie nie stanowi problemu ale jak widzę system walki w grach od Spidersów to jakoś mnie to nie przekonuje.
 9. koNraDM4

  Valve zjawi się na tegorocznym Gamescomie

  Tu masz rację, nawet jak jakiś kretyn przepchnie pomysł HL3 to nie będzie to nic dobrego ale za to już taki portal.. ech, nawet mógłby być bez fabuły tylko nowa grafika, może mechaniki i mapy; tylko tyle i aż tyle.
 10. Mały zespół, wielkie ambicje, zbyt wczesna premiera, brak umiejętności i pieniędzy, parę niezbyt udanych pomysłów i rozwiązań. Powodów było wiele ale zespół jednak cierpiliwie i nieprzerwanie przesuwa się do przodu więc wiele z obietnic zostało spełnionych lub zostanie spełnionych. Aktualizacje wnoszą naprawdę dobry kontent, a gracze być może kiedyś dadzą grze drugą szansę.
 11. koNraDM4

  Kodowanie popkultury: nie bądźmy incelami

  A mi się zdaje, że tekst może być celowo napisany w tak okropny i jak dla mnie niedopuszczalny sposób. Miał spowodować dyskusje i to zrobił aczkolwiek nie o to chyba chodziło, z komentarzy dużo tematów odnosi się do sposobu pisania, a nie tematu.
 12. Koszt budowy nie jest za wysoki drogi autorze, ja się bardzo cieszę, że to wymagało dużego nakładu finansowego. Ja nawet nie starałem się za bardzo zbierać wszystkiego co wartościowe i grałem na trybie Hardcore ale i tak jeszcze przed misją z wranikiem miałem 150000 groszy, więc jak dla mnie koszt mógłby być nawet wyższy. Mimo wszystko się zgadzam z resztą recenzji, To DLC wygląda i daje uczucie jakby trzeba było zrobić coś jeszcze by odblokować resztę tego dodatku. Z resztą po ukończeniu wszystkich celów Mariusz mówi, że teraz Sir Dziwisz może przysłać więcej chłopów i budowa znowu ruszy. Jeden ze sporów polega na tym co mamy zrobić z drzewem bo przecież już go nie wykorzystamy i możemy udzielić odpowiedzi, że sprzedamy je i w przyszłości będzie można zainwestować w wieś. Dodatkowo Sir Dziwisz też mówił coś w tym stylu ale nie pamiętam dokladnie co; dlatego teraz widzę dwie możliwości - aktualizacja, która powiększy DLC lub co czego się obawiam to następne DLC do tego DLC.
 13. Nie jestem przekonany do jej akcentu i tego jak wypowiada słowa ale może już w samym serialu lepiej wypadnie.