koNraDM4

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  277
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O koNraDM4

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. W sumie przed premierą BFa 1 bardziej było czuć różnicę, zwłaszcza w przyjęciu trailerów.
 2. W ogóle mamy doczynienia z odwrotną sytuacją niż przy premierze poprzednich części obu serii.
 3. Ogólnie to masz rację ale w przypadku np. tego tytułu to myślę, że jednak warto dać mu szansę bo prezentuje się naprawdę super.
 4. koNraDM4

  Unholy - polski horror na nowym zwiastunie

  Mi się zdaje, że to przez inspirację dziełami Hansa Gigera, wygląda to na naprawdę mocną inspirację.
 5. Człowieku polski serial WIedźmin jest epicki ! Nie wiem co Ci się w nim nie podoba :) Chyba smok zniszczył mu odbiór całego serialu.
 6. Zdaje się, że chodziło właśnie o rozgłos, bo sama gra prezentuje się jakby ją w jeden czy kilka dni zrobiono.
 7. Zagraniu w gry powiadasz? Nie wiedziałem, że gry są kanonem, nie wiedziałem też, że zrezygnowano z ekranizacji książek na rzecz ekranizacji gier. Teraz wychodzi to co Sapek mówił - ludzie zaczynają postrzegać Wiedźmina przez pryzmat gry nie książek, jak widza Yen widzą ta z gry, a nie z książek. Nikt już nie pamięta bełkotu ludzi, że Yen nie wygląda tak samo jak w książkach, nie wspomnę już o Triss, która z książkową nie ma kompletnie nic wspólnego. No, ale tak to jest jak książki czyta się tylko przypisami na wikipedii. Przecież napisałem o książkach. Postacie w grach różniły się od książkowych to prawda ale skoro gry są oparte na prozie tak jak ten serial, to można porównywać gdzie więcej elementów zmieniono, a póki nie wiemy nic ponad aktorów odgrywających role to zwróciłem uwagę na to jak aktorzy się prezentują, więc jak kolega napisał, spokojnie bo żyłka ci pęknie.
 8. Odpuść, bo zaraz znowu Serafin albo Nowacki walną pełen lewackiego bełkotu artykuł jak to wszyscy są złymi rasistami.  Bardziej mi chodziło o to czy zrobią jej zielone oczy jak tej książkowej (o ile się nie mylę), bo przy takiej karnacji czy jak kto woli przy takim kolorze skóry to by komicznie wyglądało.
 9. Po przeczytaniu książek i zapoznaniu się z grami, to jakoś muszę powiedzieć, że inaczej sobie Fringillę wyobrażałem.
 10. Proszę cię, wiele gier AAA jest modowalnych i często posiadają wsparcie dla modów. Mi tu osobiście wydaje się, że jak gracze chcą kampanii to muszą czekać aż jakiś moder ją zrobi i wszyscy szczęśliwi...
 11. Ale co ma nadejść? Oficjalnie już nikt tam nie pracuje, a obce studio dokańcza ich produkt, jak dla mnie to to już finał tego studia.
 12. Różnie z książkami bywało aczkolwiek mi się naprawdę przyjemnie czytało, zgadzam się, że opowiadania najlepsze były ale gdy poprowadził już fabułę bardziej spójną niż poszczególne opowiadania to znacznie mocniej wykreował świat i za to jestem mu wdzięczny, bez reszty książek CDP nie miało by takiego oparcia i gra została by poprowadzona zupełnie inaczej, o ile w ogóle by się zainteresowano samymi opowiadaniami.
 13. koNraDM4

  EA idzie na wojnę z rządem Belgii

  Jaki wszczep bys sobie pierwszy kupił/zrobił? Czy wolałabyś może zachować 100% człowieczeństwa?  Właściwie to kieruje to pytanie do wszystkich, którzy maja ochote odpowiedzieć.  Zapewne zmodernizowałbym oczy/uszy, zawsze mnie ciekawiło jakby to było rozbudować sobie zmysły wszczepami.
 14. No kolego po pierwsze to muszę ci powiedzieć, że Zombie też nie było w średniowieczu. Po drugie idąc za wikipedią średniowiecze kończy się w Wieku XV, a pierwsza ręczna broń palna pojawiła się w latach 60 wieku XV, może to już sama końcówka i zależnie od tego jak mierzony jest początek renesansu to można jednak podpiąć broń palną pod średniowiecze choć raczej stacjonarną jak Armaty, które pojawiły się w latach 20 tego wieku.
 15. Może to skrót myślowy, przez który należy rozumieć lata okupacji i wpływów różnych kultur (nie tylko okupacyjnych, Polska przez swoje położenie często była odwiedzana przez wiele różnych kultur, dopiero kilka wieków temu się to zmieniło)