Nikson

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  70
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Nikson

 • Ranga
  Robotnik
 1. Nikson

  Geografia ==>> Quiz

  Filipiny?
 2. Nikson

  Geografia ==>> Quiz

  W Japonii?
 3. Nikson

  Geografia ==>> Quiz

  Tak :) @Prince_Miki +2 (bo nie dałem wcześniej)
 4. Nikson

  Geografia ==>> Quiz

  Jaki kraj, poza USA, ma w oficjalnej nazwie "Stany Zjednoczone".
 5. Nikson

  Geografia ==>> Quiz

  Oczywiście, dobra odpowiedź :)
 6. Nikson

  Geografia ==>> Quiz

  Coś dużo bardziej oczywistego :)
 7. Do sali konferencyjnej w naszej firmie zamówiono 2 telewizory z matrycą w rozdzielczości 4K i przekątną 50 cali. Różnicę widać i nie trzeba się specjalnie przyglądać. Oglądaliśmy klika filmów na YT tak z ciekawości i przy 4K widać dużo więcej szczegółów - zwłaszcza gdy przewijały się jakieś dalekie krajobrazy.
 8. Podkreślasz, że PiS zdobyło 18%, ale nie piszesz, że PO w takim razie osiągnęło nieco ponad 12%, a nowoczesna niecałe 4%. A tak poza tym ten kto świadomie nie głosuje, to na własne życzenie wyłącza się z życia publicznego, więc niech nie ma teraz pretensji, że wygrali ci a nie inni. Co do debaty, to zapytam z ciekawości - oglądałeś? Bo ja tak. Zero konkretów ze strony europosłów lewicy, którzy już w końcu przyznali, że wszystko jest niby zgodnie z prawem, ale jakieś mityczne wartości europejskie nie są przestrzegane. Jakbyś się trochę bardziej zagłębił w temat, to byś wiedział, że lewica europejska traci władzę: Węgry - Fidesz, Polska - PiS, a w sondażach coraz wyżej jest francuski Front Narodowy, szwedzka demokracja (lider w sondażach), niemiecki AfD, Wolnościowa Partia Austrii itd. Albo lewica zrobi coś z tym teraz, czyli najprościej mówiąc obrzydzi ludziom konserwatystów europejskich, albo przy następnych wyborach będzie miała miejsce prawdziwa rewolucja w Europie. Do tego dochodzi jeszcze niechęć polskiego rządu do przyjmowania imigrantów i uderzenie w banki podatkiem od aktywów. To wszystko ściąga na Polsce olbrzymią presję lewicy europejskiej oraz międzynarodowego kapitału, która postępuje zgodnie z zasadą - dajcie mi winnego, a dowody się znajdą. Ja nie osądzam czy PiS robi dobrze, czy robi źle, ba nawet na nich nie głosowałem, ale motywy są tutaj głębsze niż mogłoby się wydawać czytając slogany KOD-u i innych tego typu ruchów.
 9. Nikson

  Geografia ==>> Quiz

  Podaj nazwę wilgotnego lasu równikowego w dorzeczu Amazonki
 10. Nie wiem kto Ci ten komputer składał, ale ten zestaw jest jakiś ułomny - stosunkowo wydajna karta do gier i procesor, który montuje się w komputerach biurowych. Na wydajność w grach ma wpływ nie tylko karta, ale również procesor i pozostałe podzespoły. Dlatego z Twoim procesorem nie liczyłbym na wiele: - http://pclab.pl/art63116-47.html - http://www.strefa-zakupowa.pl/rankingi/sprzet-komputerowy/procesor/