J-Kow

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O J-Kow

 • Ranga
  Robotnik
 1. No dobra, w związku z tym, że przez ostatnie tygodnie był dosłowny "zalew" reakcji góry, daje tej górze czas do poniedziałku by się odezwać i zapowiedzieć dalsze plany. Jeśli ignorowanie problemu przez władzę będzie kontynuowane do tego dnia (bo sam udział Muradina przez taki czas to jednak za mało), zrezygnuję z tego portalu w ogóle. Bo naprawdę - ILE można czekać?!
 2. Skoro władza uznała, że nie widzi głosów w tym temacie, może czas zacząć spamować pocztę naczelnego? Bo nie mam innych pomysłów, które by sprawiły, że góra by nagle odzyskała wzrok i słuch...
 3. KOLEJNY tydzień rozpoczęty. Dlaczego władza milczy?
 4. Zaczynamy kolejny tydzień. Czy tradycja milczenia góry będzie kontynuowana?
 5. I jak to nie nazwać inaczej, jak nie przemilczaniem problemu?
 6. Kolejny tydzień się zaczął, mam nadzieję, że góra się odezwie w wiadomych sprawach.
 7. Czyli co, minęło tyle dni i nic? Zero zmian wg sugestii forumowiczów?
 8. > A może frytki do tego? Czy takie złośliwości są naprawdę niezbędne? Nie można sobie nawzajem odpowiadać bez szturchania pytającego?
 9. Ziptofaf, moje oczy właśnie poczuły autentyczną ulgę i bardzo ci dziękują. :) Przy okazji, pokazałem oryginalny wygląd forum mojemu znajomemu, który jest okulistą. Wystarczyło, że popatrzył na ekran przez kilka sekund, by stwierdzić, że ta biel i szara czcionka będą powodowały ból w oczach czytających, a co najmniej uczucie szczypania, co też jest złe dla wzroku. Po dowiedzeniu się, że to jest pierwsza wersja i że mają być wprowadzone zmiany, polecił zmienić czcionkę i wywalić biel jako jedne z pierwszych i najważniejszych zmian. Krótko i na temat.
 10. - mniejsza czcionka - ciemne tło - widoczność podzielenia postów - możliwość wyświetlania więcej niż 20 postów na stronę I dla mnie będzie git.
 11. Jestem w tych 80%, ale liczyłem na kompletną kolekcję, a nie bez Złotej Otchłani i bezczelnie wyciętym multi. Do tego jeszcze skandaliczny PR, który się tłumaczy, że jak chcesz multi w Uncharted na PS4, to będzie od tego U4. Fajnie, ale to wtedy kolejne 200-300 zł wydatku... Dlatego też zamiast portfela, zobaczą mój środkowy palec. Takich zagrywek nie popieram, takie zagrywki to się piętnuje.
 12. Innymi słowy "żeby wziąć udział w konkursie, należy zapłacić wpisowe minimum 100 zł".
 13. Czyli widocznie gry wideo i/lub konsole to hobby nie dla ciebie.