IDareKI

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O IDareKI

 • Ranga
  Obywatel
 1. Żartujesz sobie czy nie wiesz o czym mówisz? Nie dość, że gra jest w fazie rozwoju to pochodzi od dość małego jak na dzisiejsze standardy studia. Chyba, że twój pogląd na rynek gier kończy się wraz z wynikami sprzedaży AAA, które idzie w miliony - więc pobudka, nie każda gra na rynku to AAA z potężną machiną marketingową. 
 2. To jest jakaś totalna bzdura - zachęcają ludzi przedpremierowym zakupem i w efekcie uczestnictwem w becie a potem ustalają sobie jakieś dziwne stałe godziny, gdzie wiadomo, że przy globalnym udostępnieniu tej bety to absurd.  
 3. A nie mieli czasem zrezygnować z DLC z mapami? 
 4. Niantic wpadło na ten pomysł jakiś rok temu, ale widać pani autorka podłapała ostatni tweet na ten temat, który był po prostu przypomnieniem, że takie akcje są podejmowane. Polecałbym też większy research w temacie - skreślane są pokemony nie u graczy używających fakegps a na kontach gdzie został użyty bot automatycznie łapiący te pokemony. 
 5. Piętnastoletnie GTA III za 22,9 zł. Promocja, że aż biorę 3 sztuki dla pewności. 
 6. Autor powinien się lekko doedukować w kwestii wiedzy historycznej, bo Battlefield 1 dotyczy czasów I Wojny Światowej, która w żadnym momencie nie przyniosła skojarzeń z "białą flagą". Jak już się ktoś bierze za takie wstawki to może niech zasięgnie trochę wiedzy zanim zacznie pisać totalne farmazony, panie Patryku. 
 7. To że symulator farmy jest tylko dla największych miłośników rolnictwa jest minusem? Przecież taki jest target tej gry, więc o co chodzi? Dla whisky też dalibyście w recenzji minus, bo jest tylko dla największych miłośników alkoholi?
 8. Jak przeczytałem drugi akapit to się zacząłem zastanawiać, czy autor o tej samej firmie pisze. Ona już od ładnych paru lat nie jest taka jaką gracze poznali dawno temu.