Wulfric

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Wulfric

 • Ranga
  Obywatel
 1. Wulfric

  Total War: Warhammer

  Szczęściarz :) ja pogram "dopiero" wieczorem, ale warto czekać :)
 2. Wulfric

  Total War: Warhammer

  Preload już jest, Dziękuję GRAM.pl :) .
 3. Wulfric

  Total War: Warhammer

  Również wyczekuję preloadu dla tej gry od gram.pl. W sumie jest to jedyna giera, która jeszcze mnie "rusza" jako growego "dziadka" zmierzającego nieuchronnie ku 40tce :), na pohybel żonie moja kolekcja wszelkich WFB i WFRP gadżetów, armijek, rulebooków, armybooków, dodatków, ciągle rośnie . A mając w ciepłym wspomnieniu nieprzespane letnie noce , hen w czasach początków liceum, lata temu nad Dark Omenem czy Shadow of the Horned Rat oraz "zabójstwo" systemu WHFB przez Games Workshop w zeszłym roku, żywię nieśmiałą nadzieję na poczucie jeszcze raz "tego czegoś" co trzymało mnie do samiutkiego końca Dark Omen przy monitorze i co później wpłynęło na w zasadzie kilkudziesięcioletnie :) już zamiłowanie do tego jedynego w swym rodzaju uniwersum. Może nawet GW skruszone przez sukces i dobrą sprzedaż TW:WH jakoś przywróci Stary Świat Młotka do życia i znów zacznie produkować armie i materiały do jednego z najciekawszych uniwersów rpg i bitewniaków jakie kiedykolwiek powstały. Ten szajs w postaci Age of Sigmar nawet ciężko nazwać i patrzeć na to badziewie, chyba nie wiedzieli co zrobić z resztkami materiału po WHFB i z resztek odlali trochę tego czegoś. WARHAMMERZE FANTASY BATTLE - WRACAJ !!!!!!!!!!!!
 4. Wulfric

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Dzięki gram.pl , w takim razie niecierpliwie oczekuję na steam keya na maila, póki żona i dzieci śpią ;) . Wrócić do czasów F1 / F2 (zbytnio nie miałem czasu na F3/NV) bezcenne, nawet jeśli to pod innym szyldem to jednak cieszą ficzery w stylu moda rts Arcoolki czy doskonała pełna piachu kuweta post apo pod przyszłe mody z Nexusa, mniam. Wiedźminy i Pillarsy etc, swoją drogą ale Fallout ma w moim growym sercu specjalne miejsce . Oby tylko czas się czasami znalazł.
 5. Wulfric

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Dołączam do pytania w sprawie Fallout 4 w wersji cyfrowej, a konkretnie wysyłki klucza Steam dla Fallout 4 od Państwa. Steam jak wiadomo odblokowywuje klucze od północy. Opłaciłem pre-order wczoraj a klucza brak na mailu podanym przy zamówieniu, podczas gdy np. na Muve.pl można pobierać preload gry już od wczoraj czy nawet wcześniej. Na stronie z zamówieniem jest informacja, że klucze zostaną wysłane dopiero 10 listopada ? Dziękuję za odpowiedź.