mikenas

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mikenas

 • Ranga
  Obywatel
 1. Szukasz klanu? Druzyny? Znajonych do gry w ta swietnie zapowiadajaca sie czesc BF? Na pewno wielu z Was jest zainteresowanych BF1 ale nie ma znajomych z którymi mogłoby się połączyć w grupy i pograć wspólnie przy użyciu komunikatora team spak. A wiadomo gra z Polakami w zgranym zespole jest o wiele ciekawsza niż gra w meczu który jest przepełniony Rosjanami, Arabami czy innymi psujacymi rozgrywkę graczami w Twojej drużynie. Wychodzimy z pomocna dłonią i zachęcamy Was do dołączenia do największej Polskiej społeczności Battlefield 1. Na chwilę obecną grupa liczy już około 40 osób które kupiły bądź zamierzają kupić grę. Liczba będzie się powiększać stałe do bety i do czasu premiery. Prawdopodobnie będzie nas coś koło 100 osób. Będzie z kim pograć o każdej porze dnia i nocy! :) Zapraszamy każdego bez względu na wiek. Każdy znajdzie grupę w swoim wieku i na swoim pozimie skilla. Adres team speaka gdzie dział Battlefield 1 juz stoi zaraz pod największymi w Polsce społecznościami gier Rainbow Six i The Division oraz Overwatch to: invicta -gaming.com - bez spacji przed pauza. Zapraszamy każdego fana gry który szuka innych osob zakochanych w tej produkcji :)
 2. Temat dalej aktualny jelsi ktos szuka gracyz Rainbow Six siege, zapraszamy pod adres team speaka invicta-gaming.com 400 zarejestrowanych Polskich graczy Rainbowa, w skali dnia zaglada tutaj okolo 200 osob. Ludzie graja praktycznie caly dzien i noc.
 3. Jeśli ktoś z szuka graczy Division to zapraszam pod adres team speaka[m-r] największa Polska społeczność tej gry wciąż aktywnych ponad 100 graczy Division grających o różnej porze dnia. Zapraszamy kazdego agenta który nie lubi grać z randomami.
 4. Witam wszystkich. Jeśli dalej szukacie Polskich graczy do wspólnej gry w Rainbow six siege zapraszam na naszego team speak. Co wieczór około 20 graczy dzielących się na zespołów u grających razem lub randy. Większość osób to dorośli ludzie powyżej 20 lat są i 30 latkowie. Zapraszamy każdego nowych i tych wyjadaczy poziom naszych graczy jest różny każdy się odnajdzie. Wymagania to oczywiście mikrofon i minimum 16 lat bądź też ogarnięcia świadczące o dojrzałości. Prawdopodobnie powstanie też profesjonalny Polski klan którego organizacja chcemy się zająć. Wspólne treningi itp. Jeśli szukasz porad dotyczących gry czy pomocnych graczy którzy wyjaśnia podstawy i pomogą w starcie. Czy nawet doradza czy opłaca się zakupić ta grę zapraszamy. Nick na uplay arceluspl adres team speak to: Adres srv2.multigaming.pl:11467 hasło Poland. Obecnie serwer tylko pod Rainbow z 40 słowami jeśli grupa się powiększy zwiększyły liczbę slotów. Zapraszam wszystkich gorąco do gry z nami, również autora tematu:) aaa osoby trollujace w grze i na team speak będą banowane. Kultura jest wymagana, ale też z drugiej strony przeklinać każdemu się zdarzy w nerwach ! :D