Bosper

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1813
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Bosper

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Bosper

  Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

  Czy ktoś z was słyszał może, czy da się odpalić grę na tablecie wyposażonym w windows 8, procesor intel core i3 lub i5, ram 4Gb oraz grafice intel core hd graphicjs 4000 lub 3000. Z tego co się zorientowałem hd 4000 jest lepsza od mojej laptop-owej 610m gt. Pytanie zadaje bo wiem że h3 można odpalić na każdym tablecie z windows 8
 2. Bosper

  The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

  Zamierzam kupić grę lord of the ring, czy trzeba zakupić samą grę, czy tylko ją ściągnąć a co z dodatkami? Czy trzeba kupować dodatki i gdzie bo nie mogę znaleźć informacji o LOTRO w internecie?
 3. Bosper

  Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

  Gdyż była zmiana producenta, teraz kto inny zajmuje się grą. Nie wiem czemu ludziom się ta gra nie podoba skoro ma klimat jak w H3, jak do tej pory żadna następna część tego nie miała. A dodatek będzie wiosną i ma dodać mroczne elfy jako armię
 4. Bosper

  Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

  /ciach/ Bez przesady, gra była niedopracowana, ale 8 patchy już wyszło, więc nie teraz a już od jakiegoś czasu ją naprawiają. Ja tam wolę czekać na naprawienie gry, dodanie armii, map, kampanii itp w dodatkach niż czekanie na kolejną cześć(wtedy zacznie się do nowa).
 5. Bosper

  Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

  Tylko gra ma duży potencjał, grafikę która nie jest kolorowa(momentami nawet ma straszniejszy klimat), fajnie zrobione jednostki(wreszcie jakieś zmiany u ludzi,demonów,nieumarłych-wyleciał ten słaby smok cienia), nowa rasa. Wszystko super, jedynie brakuje kilku armii(a brak losowości jest akurat fajny bo nawet w H3 człowiek tak dobierał te losowe zdolności żeby mieć dobrego "bilda"-jedynie było to uporczywe. Chciałbym aby w H 6 dodali(oprócz mrocznych elfów-które będę na pewno)zwykłe elfy,krasnoludy,akademię i jaszuroludzi oraz ludzi wyznawców Ylatha z wolnych miast. Do tego po przejściu DLC Dance Macabre powinien powstać Zakon Pustki (nowa rasa, armia). Naprawdę jeszcze nie było części aby dało się zrobić sensownie tyle armii z sensownymi jednostkami i historią.
 6. Bosper

  Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

  Strasznie mały ruch na tym forum, o Herosach V to temat był zażarty a tutaj pustki, czy to oznaka pozytywna czy nie?
 7. Ja uważam że ten konkurs jest świetny, gdyż pokazuje czego tak naprawdę chcą gracze. Uważam że Ubi Soft powinien otrzymać wszystkie prace do wglądu i przetłumaczyć co najmniej 20,30 najciekawszych i wysłać je twórcom, dzięki temu może by gra się rozwijała w dobrym kierunku. Moim zdaniem nie ma co porzucać 6 odsłony serii, tylko cały czas ją rozbudowywać(wolę 10 dodatków, 20 DLC w ciągu kolejnych 5 lat niż czekać na część 7 z lepszą grafiką i znów 5 armiami lub 4 bo budżet się znów zmniejszy - takim sposobem to gra upadnie a tak to może być ciekawa, przecież fani Herosów nie chcą już nowej grafiki a rozbudowanej i fajnej gry.
 8. W USA jest inne napędzie w gniazdkach, bodajże 110 V a u nas 230 V zatem różnica jest, chyba trzeba mieć odpowiednią przejściówkę z ogranicznikiem napięcia, trzeba poszukać w internecie. Każdy sprzęt z USA musi mieć tranzystorek.
 9. U mnie też wyświetliło błąd przy wysyłaniu pracy, czy dotarła może ona?
 10. Bosper

  Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

  Ciekawe jak pokażą ucieczkę z Irollan mrocznych elfów bez zwykłych elfów?
 11. Ja wciąż tkwię na przewodniczącym, ostatnio mało się udzielam to fakt, może dlatego taka lipa.
 12. Czy można dodawać nowe frakcje(których nie ma w historii Ashan Ubi-Softu)? Ja mam co najmniej 2 które można bez problemu wpleść w historię Ashan i wyjaśniałyby one różne wątki fabularne. Chodzi o jaszczuroludzi, który zostaliby stworzeni z krwi ludzi i smoków, ale zbuntowaliby się w czasie rewolty zwierzoludzi w 7 miastach i osiedliby na bagnach, a druga armia to odłam ludzi, wyznawców Ylatha, którzy założyli Wolne Miasta i sprzeciwili się wyznawcom Elratha. To ludy barbarzyńskie, pustelnicze.
 13. Czy data wydania DLC jest na pewno poprawna? Z tego co mi wiadomo i co można znaleźć na róznych stronach w internecie to data wydania Dance Macabre to 27 września 2012 a nie 27 października
 14. /ciach/ Twój sposób nie zawsze działa, jak ja się trochę dozbroiłem mając około 500 łuczników i ze 40 smoków to Nilolai już miał około 24.000 szkieletów(jeden strzał zabijał jeden mój oddział). Kolega musi próbować atakować jak najszybciej i szukać tylko Nikolaja(olać innych bohaterów) do tego przydałby się łuk z rogu jednorożca(z tego co pamiętam jest gdzieś w podziemiach - on ci da pełne obrażenia w walce na odległość dla łuczników i podczas startowego ostrzału zabierzesz wrogowi kilka tysięcy szkieletów od razu, przyda się też czar oślepienie, osłabienie, błogosławieństwo itp) Ja przeszedłem ta misję za 5 razem, bo raz miał 24k szkieletów, raz miał 1000 smoków widmowych(one się przyłączają do niego z mapy a jak wiesz im dłużej trwa gra tym więcej jest ich na mape). Musisz po około miesiącu mieć zajęte wszystkie 3 zamki i zorientować się(jak się da) jaką armię ma Nilolai jak przesadzoną to lepiej zacząć od nowa(mapa ma błędy bo nie da się jej normalnie przejść trzeba liczyć na szczęście że Nikolai nie będzie zbierał całej armii nekropolii tylko na spółkę z innymi bohaterami inaczej ta mapa jest nie do przejścia a i mam nadzieję że twój bohater główny ma dobre statystyki min po 30 ataku, obrony i o 25 mocy i conajmniej 12 wiedzy bo inaczej to lepiej zacząć kampanie elfów od nowa i zrobić sbie super hero(zdobywając max poziom na mapę, dobierając zdolności odpowiednie - szczególnie w atak, obronę, łucznictwo i balistę na maxa oraz zdobywać atak obronę, moc i wiedzę ze wszystkich budynków na danej mapie.
 15. Bosper

  Might & Magic: Heroes VI - Temat ogólny

  Gre masz zainstalowaną po ściągnięciu patcha 1.5, jednak aby ona działała potrzebny jest kod odblokowujący, który masz w pudełku z Piratami, na płycie z piratami są tylko obrazki i filmiki(bo to jest tylko DLC a nie zwykły dodatek). Kod wpisujesz w menu głównym H6 w zakładce "odblokuj zawartość".