zbiku12

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O zbiku12

 • Ranga
  Obywatel
 1. Cześć Mati mój imienniku. Ja bym jedank trochę przymróżył oko na to wszystko ale o Studia to ja strzelam że przejmą Relic Entertainment Wiadomo czemu :)  Bluepoint Games, Housemarque tu jednak mam problem bo jedno studio pracuje nad grą AAA a Bluepoint coś cicho no chyba że przejmą od razu dwa studia co by byłoby szaleństwem chociaż bardziej wierzę w Housemarque. :) Techland okej teraz coś najważniejszego u Techlanda ostatnimi czasy u nich dużo się dzieje oraz wygaszają wydawnictwo ja się nie zdziwię jeśli techland dołączy do XGS family :) Pozderki Mati oby do E3 
 2. Wszystkie gry będą dostępne na Win10 PC te nadchodzące również :) Ale dla swiętego spokoju lepiej kupić konsole Xbox niż się urzerać z (Microsoft Store na PC aktualnie)   
 3. Durny jest ten ich "felieton"
 4. To jest przygotowanie do globalnego reklamowania konsoli przez MS i dzisiaj jakoś popołudniu to wszystko ruszy. Ps Pani Kasiu proszę nie pisać głupot. :) 
 5. No to jutro sie okaże jaka ta bestia będzie mocna :D
 6. zbiku12

  Następny NfS to Need for Speed Arena?

  A może to Underground 3 ? :D
 7. zbiku12

  Watch Dogs 2 ukaże się 15 listopada

  > Wygląda na to że po AC i FC, WD dołączy do corocznego cyklu wydawniczego Ubisoftu. Panie WD 1 wyszło w 2014 a WD2 ma wyjść w tym roku więc dwa lata :)