zbiku12

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O zbiku12

 • Ranga
  Obywatel
 1. zbiku12

  Nowe studia Microsoftu pokażą coś na E3

  Ninja Theory ma pokażać nową grę dla (Xboxa i PC). Playground games może chodź nie musi pokażywać "Fable" lub coś innego na (Xbox i PC). Compulsion Games #2 DLC do We happy Few na (PS4, Xbox i PC). Obsidian Data premiery The Outer Worlds na (PS4, Xbox i PC). Inxile Data premiery Westeland 3 na (PS4, Xbox i PC) i to tyle :)   
 2. zbiku12

  Glen Schofield odchodzi z Activison

  Dołączy do XGS w tym roku ;D
 3. Cześć Mati mój imienniku. Ja bym jedank trochę przymróżył oko na to wszystko ale o Studia to ja strzelam że przejmą Relic Entertainment Wiadomo czemu :)  Bluepoint Games, Housemarque tu jednak mam problem bo jedno studio pracuje nad grą AAA a Bluepoint coś cicho no chyba że przejmą od razu dwa studia co by byłoby szaleństwem chociaż bardziej wierzę w Housemarque. :) Techland okej teraz coś najważniejszego u Techlanda ostatnimi czasy u nich dużo się dzieje oraz wygaszają wydawnictwo ja się nie zdziwię jeśli techland dołączy do XGS family :) Pozderki Mati oby do E3 
 4. Wszystkie gry będą dostępne na Win10 PC te nadchodzące również :) Ale dla swiętego spokoju lepiej kupić konsole Xbox niż się urzerać z (Microsoft Store na PC aktualnie)   
 5. Durny jest ten ich "felieton"
 6. To jest przygotowanie do globalnego reklamowania konsoli przez MS i dzisiaj jakoś popołudniu to wszystko ruszy. Ps Pani Kasiu proszę nie pisać głupot. :) 
 7. No to jutro sie okaże jaka ta bestia będzie mocna :D
 8. zbiku12

  Następny NfS to Need for Speed Arena?

  A może to Underground 3 ? :D
 9. zbiku12

  Watch Dogs 2 ukaże się 15 listopada

  > Wygląda na to że po AC i FC, WD dołączy do corocznego cyklu wydawniczego Ubisoftu. Panie WD 1 wyszło w 2014 a WD2 ma wyjść w tym roku więc dwa lata :)