Axorin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Axorin

 • Ranga
  Robotnik
 1. Stream powstał z zapętlonych nagrań gdze Jeff siedzi w różnych pozycjach z przerwami na różne akcje, w tym UWAGA: "zapowiedz nowej postaci" :).  Dokładna minuta to 9:21:10 zapowiedź  @36:02 - Jeff hit in the face with boom mic. @1:07:20 - Jeff opens a present. @3:10:22 - Jeff speaks! @3:42:36 - Jeff takes his shoe off. @4:34:20 - The fire goes out. @5:05:42 - Jeff pulls out his phone. @6:01:55 - Jeff eats a cookie. @6:54:15 - Jeff takes a phone call. @7:26:11 - Jeff eats another cookie. @8:08:41 - Jeff has a special message. @9:21:10 - Jeff announces new hero! @9:54:28 - Jeff leaves. Stream over.
 2. Bohater legenda. Który posiada przyznany mu tytul za czasów starej tyrii "Bóg wędrujący między zwykłymi nieśmiertelnikami" z guild wars 1 , Bohater który pochodził z czasów Elony wyszkolony w bractwie zakonu derwiszy,który musiał rozpocząć nowe życie jako człowiek nekromanta w nowej Tyrii broniąc swojego honoru jak i całego zakonu derwiszy, zwalczał codziennie każde zagrożenie które było spowodowane przez Elder Dragona i jego podwładnych z Orr, Bohater dzielnie bronił mieszkańców tyrii i dopiął swojego , lecz niestety pewnego dnia Jungle maguuma została zaatakowana przez złe siły i bohater nie był gotowy, lecz wiedział że musiał ocalić to czego bronił już wiele lat i nigdy nie chciał się poddać , przypomniał sobie jak ważne dla niego było bractwo derwiszy jak i cała Tyria, dzięki temu musiał poczuć dawna moc która była w nim ukryta nazywająca się "Viper"-Nekromanta" dzięki której mógł użyc  kosy jak za dawnych czasów i zwalczyć zło w maguumie i żyć spokojnie, niestety osoba której ufał przez wiele lat zwana mu zwana Balthazarem postanowiła sprowadzić  ludzi na "Path of fire" , i tylko w ten sposób bohater mógł sobie przypomnieć w sobie prawdziwego derwisza odkrywając nowa ulepszona specjalizacje i odwiedzić swój prawdziwy dom...
 3.   @tonho  Gra jest aktualnie za 4,99 Euro już od miesiąca i cena dalej taka sama, I nie uwierzysz ale to u nas a nie w ROSJI...  Na co ci daum cash ? w grze wszystko jest do osiągniecia za golda który wpada szybko ( nawet nie grając bo samo daily logowanie i black spirit adventure daje dużo itemów na sell, a z mobów na desert lecą itemy po 1m na sell albo same zbroje po 300k ), gdzie potem na marketplace możesz kupić wszystko z item shopa.  te 600 questów na naga fangi to było tylko za 1m normalnie expi się gdzie indziej, uwierz mi przebiegnij przez pustynie, wchodź pomiędzy skały a znajdziesz i ukryte Devil karma miasto , + niedaleko wspianiałe spoty expa.
 4. Ja polecam te grę :) aktualnie mam 58 lvl  wizard ( własnie jadę expić daily buffa kiedy to piszę ;) ) i nie widzę problemu w expieniu po 56 lvlu jeżeli umie się explorować świat i znajdować dobre spoty. Co do ceny gry to gra nie kosztuje 30 czy jak to bonus pack, dlatego że gra ma cene aktualnie 5 euro wiec to jest nic jak za tak dobrą gre, Combat w samej grze jest przyjemny że ać po 8-13h expienia gra się nie nudzi. a co do kolegi który piszę ze bił 400 szt dziennie to malutki gdyż na samym spocie moby są po 20-30 sztuk ( chodzi o spoty na Desert/ewt klasztor) , i padają z AoE na hita na armorze PRI/ DUO. 400 szt to jest w 5 min luzem :) osobiście polecam dużo polskich gildii, world bossów i community samej gry na discord. 
 5. Warto dodać że to się stało dlatego że zderzył sie z samolotem
 6. > To jest tak, że po prostu kupuje się wersję na X360 wkłada się do XOne i działa tak? Tak i wtedy pobiera zazwyczaj update z 500 mb do gry :)
 7. Tak ale z tymi premierami PC to było tylko z GTA seriami. Bo jakoś Red Dead Redemption do dzisiaj nie wydali na PC
 8. Axorin

  Shadow Warrior 2 bez Denuvo

  Oglądałem u Izaka 3 dni temu na streamie własnie Shadow Warrior 2 bo mówił że dostał jako jedyny na świecie kod do gry i muszę przyznać że gra jest ok, co do optymalizacji to prawda bo "izak" mówił że jest bardzo dobra płynność i optymalizacja a grafika na bardzo dobrym poziomie. Jedynie gra prowadzi non stop do przodu tak liniowo.
 9. Sony nazywa konsolę PS PRO , a na gameplay pre alfa " PS NEO "
 10. > > Najfajnieszy to jest ich samochód. Jeździłbym nim :) > Ja bym nim latał :D Ja to bym tym mieczem machał i latał :D
 11. No trudno smutno ale dla takiej gry warto zaczekać.
 12. a po co to , kiedy już jest nawet grywalny emulator ps3 ( nazwa - Rpcs3 ) :D i już uruchomiono parę gierek. prędzej ten emulator odpali the last of us niż wejdzie usługa do europy :D bo gadają o tym od paru lat i nic.
 13. Wczoraj ukończyłem te grę :D i naprawdę gra ma klimat jest świetna więc zobaczę chętnie ten serial :) Twórcy potrafią zaskoczyć
 14. Na PC również za darmo oferta obejmuje znowu XO + PC , wydaje mi się że raz w miesiącu rozdają dodatki po prostu