L-M

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  118
 • Dołączył

 • Ostatnio

L-M ostatnio wygrał w dniu: 10 Kwiecień 2019

L-M miał najwięcej polubień!

Reputacja

3 Neutralna

O L-M

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

1488 wyświetleń profilu
 1. Ta ósemka spokojnie robi robotę za 10 :)
 2. Fakt, jest trochę drewno :( Ale sama gra wygląda spoko, czekam :)
 3. Wiemy jak jest, jedni powiedzą, że tego za mało, inni, że tego za dużo, a przez najbliższy czas jeszcze niektóre rzeczy mogą się zmienić, to będzie później, że się zmieniło. Przez tyle lat od pierwszej zapowiedzi każdy zdążył już wypiętrzyć oczekiwania i zawsze gdzieś pozostanie niezadowolenie, a to co robią, chyba po to, żeby je zminimalizować. Albo "nakręcimy hype CGI zwiastunem, polecą preordery, że aż strona zdechnie, a potem podamy im gameplay, jak już nie będzie odwrotu":) Sam jestem dobrej myśli, nawet jeśli wiem, że ogram pewnie na długo długo po premierze :)
 4. Fakt, dzięki, już poprawione :)  
 5. https://www.gram.pl/news/2019/06/06/baldurs-gate-3-oficjalnie-zapowiedziane.shtml ups ;)
 6. :) jeszcze wszyscy będziemy pocinać w Diablo na telefonach i Blizzard uzna, że D4 nikomu nie potrzbne ;)
 7. Trochę dziwne, że w ogóle z tym wyszli. W czasach gdy lecą pozwy za to, że awatary w Fortnite tańczą podobnie do ludzi z YouTube.
 8. Już wiemy https://www.gram.pl/news/2019/05/29/sam-bridges-uratuje-ludzkosc-przed-wyginieciem-nowy-zwiastun-i-oficjalna-data-premiery-deathstranding.shtml
 9. Obejrzałem ostatni sezon i raczej nie nazwałbym tego traumą, bardziej rozmaite zabiegi przyczyniły się do zupełnego zobojętnienia i zerwania więzi emocjonalnych z poszczególnymi bohaterami. Przeszło gładko i zostało zwieńczone jedynie wzruszeniem ramionami, więc na wielu płaszczyznach mogę uznać finał GoT-a za klapę. Zgodzę się z tym, że całość pokazała najlepszy poziom techniczny (szczególnie muzyka), ale jakoś nie ratuje to treści serialu. Co do absurdów - szarża Dothraków faktycznie była debilna, ale też jak cały geniusz taktyczny ostatnich Targaryenów - może gdyby Tywin albo Stannis zrobili coś takiego, to faktycznie byłbym zaskoczony. No i oczywiście ten plot armor dla wielu bohaterów, smoków i wilkorów, plus proceduralnie generowana armia Danki. Może ona też miała moce jak Nocny Król.
 10. Pisałem o tej grze jeszczezanim to było modne ^^ :) a tak serio, to fajnie, że dowieźli, nawet mimo ewentualnych niedoróbek i dziur w budżecie na pewno zagram, kiedyś.
 11. Zegarek mi sie spieszy ;p dzięki, już poprawione :)
 12. W naszej kopii jest anglojezyczny dubbing + opcja zmiany języka napisów, więc nie wydaje mi się, żeby miało tego zabraknąć w specjalnych wydaniach :)
 13. Myślę, że tutaj trochę czkawką odbijają się nam te wszystkie memy jakoby klawiatury w Ubisofcie miały tylko kombinacje "Ctrl + C" i "Ctrl + V" :D