L-M

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  89
 • Dołączył

 • Ostatnio

L-M ostatnio wygrał w dniu: 11 Styczeń

L-M miał najwięcej polubień!

Reputacja

2 Neutralna

O L-M

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

671 wyświetleń profilu
 1. Objęliśmy powieść patronatem medialnym :) dobre pytanie, już wrzuciłem info do wiadomości :) 
 2. Ale to my jako pierwsi napisaliśmy o tym dwa razy ;p A tak serio, to staramy się robić dla Was jak najwięcej, więc i szansa na błąd wzrasta, ale postaramy się też, żeby było ich jak najmniej. Albo żeby nie było ich wcale :) Nie jest aż tak źle, średnio dwa pozytywne komentarze na 3 tysiące publikacji. Jest moc ;) ale to chyba taka specyfika pracy, swojego czasu pisałem solucje do liniowych gier, dla których było tylko jedno poprawne rozwiązanie, a teksty i tak były oceniane negatywnie ;p ;p  Korzystając z okazji - Udanego gamingowego 2019 Gramowicze :) 
 3. https://www.artstation.com/artwork/DLdd9 W portfolio Różalskiego jest 1890 x 1619 :) 
 4. O tak, dzięki, już poprawione :)
 5. Ja prawie rok zbierałem się do przesiadki na nowy sprzęt, tylko po to, żeby zapłacić niemal tyle samo
 6. Ja podziwiam stoicki spokój gościa, który odebrał telefon po całej akcji może kwestia przyzwyczajenia Co do newsroomu, to jeśli macie jakieś uwagi co do treści, sposobu pisania newsów, czy chcielibyście więcej czegoś w z konkretnego obszaru, to dajcie znać czy tutaj, czy pod innymi materiałami. Błędy robimy, staramy się poprawiać, ale nie zawsze wszystko widać od razu, więc fajnie, że też szybko dajecie znać, jak coś zauważycie:) Edytować dalej można (przynajmniej ja mogę), ale z poziomu forum, a nie pod konkretnym materiałem.
 7. We wiadomości nigdzie nie ma informacji, że gra jest tylko na Windowsa. Ale trafne spostrzeżenie, wrzuciłem info o kompatybilnych OS-ach :)
 8. Dzięki, już poprawione tera mogę spać spokojnie
 9. Z tym 10 minut to chyba trochę przesadziłeś, ja grałem na dokładnie ten samej karcie graficznej tylko, że miałem 256 Ramu i Athlona 750 MHz i bez problemu się dało grać w dwa pierwsze Gothicy. Jeszcze dodam, że na tym samym komputerze tylko już z trochę lepszą grafiką bo GeForce 4 przeszedłem od samego początku do końca Half-Life 2, tam dosłownie wczytywania między mapami trwały ponad 5 minut, takie kiedyś były świetne gry, że się w nie grało na byle jakim gracie, dzisiaj nie wyobrażam sobie grania w dzisiejsze gnioty gdzie miałbym 5-25 klatek na sekundę. Oj nie, tak było :) u Ciebie mogło to działać lepiej, bo jednak było te 256 Ramu. Tak jak wspomniałem potem, jak tylko dokupiłem 128 MB, to nagle wszystko szło gładko. Trudno się nie zgodzić z tym, że kiedyś prawie każdy piec odpalał wszystko jak leciało. Ja na tym konfigu siedziałem kilka lat, podbijając jedynie RAM i wszystko śmigało. Wiadomo, że z jakością bywało różnie, ale dało się grać.
 10. O to to! Dokładnie ja też ostatecznie skończyłem go ta tym konfigu, ale jak się wbiło do Obozu Bractwa to nie wiem czy było więcej jak 6-7 FPS ale jak potem przy Gothicu 2 szarpnąłem się na dodatkową kość RAM-u to był już sztos
 11. Heh, przypomniało mi się granie w Gothica na P4, GeForce 2 MX 200/400 i 128 MB RAM, gdzie zapis gry wczytywałem prawie 10 minut xD