L-M

Ekipa Gram.pl
 • Zawartość

  102
 • Dołączył

 • Ostatnio

L-M ostatnio wygrał w dniu: 11 Styczeń

L-M miał najwięcej polubień!

Reputacja

2 Neutralna

O L-M

 • Ranga
  Obywatel

Ostatnio na profilu byli

717 wyświetleń profilu
 1. Zapewne masz rację. Tutaj korzystałem z info od Microsoftu, w którym wskazali na "late 2018", bo kto by się chwalił, że bez łatania API nie działało jak należy :)
 2. U mnie to samo, Ludwig jakoś na luzie, a Sierota Kos dramat. Laurence też już wydawał mi się bardziej wymagający niż Ludwig, ale pewnie zależy od skryptu.
 3. Tworcy chyba zbyt dosłownie zinterpretowali hasło Sex Sells. Valve: Szanujemy chęć developerów do wyrażania samych siebie. :D :D 
 4. Oby nie, w sumie 3+ gry w perspektywie 6 lat są do zrobienia, tym bardziej, że będą prowadzone przez odrębne studia. Może MMO, battle royale i karcianka? :)
 5. Oczywiście, Stellaris ma tryb sieciowy. Tu sugerowałem się info na stronie PSN, więc możliwe, że multi nie jest dostępne na premierę i pojawi się później.
 6. Kontrowersja najlepszą reklamą
 7. Miał być początek lutego, ale jak widać, nie dowieźli. Śledzimy temat i jak coś się pojawi, to damy znać :)
 8. Z jednej strony macie rację, ale premiera Wojny Krwi pokazała, że GOG nie jest jeszcze wystarczająco silny, na pecetową ekskluzywność, więc na pewno będzie GOG + inny kanał PC. Jednak dobrze wiedzieć, że prędzej będzie to GOG Steam Epic, niż GOG + Epic :)
 9. Objęliśmy powieść patronatem medialnym :) dobre pytanie, już wrzuciłem info do wiadomości :)